Recenze odborné možnosti: Kompletní průvodce pro začátečníky

V této Expertní recenzi opcí se podíváme na brokera, který klientům nabízí možnost investovat do nástrojů, jako jsou digitální opce.

Makléř nabízí obchodníkům šanci obchodovat s více než 100 různými aktivy včetně řady různých kryptoměn. Existují od roku 2014 a mají širokou škálu názorů online.

Klíčovou otázkou je, zda je Expert Option bezpečný a lze mu důvěřovat?

V této komplexní recenzi Expert Option projdeme vše, co potřebujete vědět o makléři. Budeme se zabývat jejich historií, předpisy, zákaznickým servisem a poplatky.

Přehled

Expert Option byla zahájena v roce 2014 a je vlastněna a provozována společností Expert Option Ltd.

Společnost sídlí na Svatém Vincenci a Grenadinách. Tam je kancelářská kancelář 1510, Kingston, Suite 305, podnikové centrum Griffith. Pokud jste chtěli najít více informací Expert Option, můžete vyhledat jejich číslo společnosti s registračním číslem 22863.

Možnost Expert má také společnost, která bude zpracovávat platby za značku, a to je Vestede Limited (společnost č. 116061). Sídlí na Gibraltaru.

Společnost nabízí nástroje Digital Options na mnoha různých aktivech. Digitální možnosti jsou v zásadě možnosti, které po vypršení platnosti budou mít binární výsledek.

To, co opravdu vyniká u možnosti odborníka, je to, že vyvinuli vlastní obchodní engine a platformu. To je v rozporu s obvyklou praxí, kdy by makléři zadávali své platformy externím poskytovatelům technologií.

Je volba Expert bezpečná?

Toto je možná jedna z nejdůležitějších otázek, pokud jde o výběr makléře a dokončení kontroly. V tomto odvětví existuje příliš mnoho příkladů makléřů, kteří fungují méně než hvězdným způsobem.

Online existovaly určité obavy ohledně možnosti Expert Option, protože společnost byla registrována v St. Vincent. Zeptali jsme se Expert Option na důvody a uvedli, že to bylo z důvodů daňové účinnosti. Zda je to jediný důvod, nemůžeme říct. Existuje však mnoho burz a zprostředkovatelů, kteří učinili podobná rozhodnutí.

Například některé z největších burz s kryptoměnou fungují v zahraničních lokalitách. Kryptoměnová burza Binance je registrována na Maltě, zatímco burzy jako BitFinex, která je jednou z největších, jsou registrovány v Lucembursku.

Předpisy


Jedním z nejdůležitějších faktorů, které musíte vzít v úvahu, když se chystáte obchodovat s makléřem, jsou jejich předpisy. V jakých jurisdikcích jsou registrováni a jaké jsou ochrany klientů?

V případě Expert Option jsou certifikovány Centrem regulace vztahů s finančními trhy. Toto je nevládní dobrovolný kontrolní orgán se sídlem v Rusku. Jejich licenční certifikát si můžete prohlédnout tady.

Reguluje je také komise pro finanční služby na Vanuatu. Jedná se o relativně nový regulátor, který začal nabízet licence na finanční služby zahraničním společnostem. O jejich ochraně klientů si můžete přečíst více webová stránka.

Nemohli jsme najít licenční číslo Vanuatu na jejich webových stránkách nebo tam nezávisle ověřit jejich registraci.

Bezpečnost webových stránek

Dalším opravdu důležitým faktorem při zvažování makléře je, zda jsou informace, které mu posíláte, bezpečné. Šifrovaná komunikace je nyní standardem mezi makléři a finančními weby.

Proč je toto důležité?

Vzhledem k převaze sofistikovaných hackerů je dnes odesílání informací, jako jsou údaje o kreditní kartě a osobní dokumenty, opravdu riskantní. Proto se musíte ujistit, že broker používá nejnovější standardy v šifrování SSL.

Možnost SSL Padlock Expert

Možnost SSL Padlock Expert

Expertní volba je šifrována SSL a můžete to vidět pozorováním zeleného visacího zámku v okně prohlížeče. To znamená, že všechny informace, které odesíláte na servery Expert Option, jsou šifrovány pomocí šifrování AES 256.

Je velmi důležité, abyste při návštěvě webu Expert Option viděli tento zelený visací zámek, abyste se ujistili, že se nestanete obětí phishingového útoku..

Majetková opce

Jak již bylo zmíněno, Expert Option má řadu různých aktiv, s nimiž můžete opce obchodovat. Ty sahají od tradičnějších tříd aktiv, jako je Forex, akcie a komodity, až po nové a vzrušující pole kryptoměny.

U měnových obchodních párů Fiat máte všechny hlavní kříže včetně AUD, USD, GBP, NZD, CAD, EUR a CHF. S kapitálovými nástroji máte některé z nejzajímavějších společností, jako jsou Amazon, Baidu, Coca-Cola a Tesla. Můžete obchodovat se třemi komoditami, kterými jsou zlato, stříbro a ropa.

Na straně digitální měny to vypadá, jako by Expert Option šel all in. Ve skutečnosti mají více párů kryptoměn, než mají všechna ostatní aktiva. Níže jsou uvedeny všechny krypto páry, které na své platformě poskytují.

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Zvlnění (XRP)
 • Tether (USDT)
 • Bitcoinová hotovost (BCH)
 • Monero (XMR)
 • ZCash (ZEC)
 • Bitcoinové zlato (BTG)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • IOTA (MIOTA)
 • Litecoin (LTC)
 • Dash (DASH)

Obchodovatelné nástroje

Jak již bylo zmíněno, Expert Option je platforma Digital Option. To znamená, že obchodovatelné nástroje jsou deriváty, které získávají svou hodnotu z ceny podkladového aktiva.

Digitální možnosti fungují podobně jako tradiční možnosti v tom, že mají asymetrickou výplatu. To znamená, že na rozdíl od CFD a futures je váš zisk / ztráta omezen předem stanovenou částkou.

Opce, na rozdíl od futures, dávají držiteli právo, ale nikoli povinnost v budoucnu koupit nebo prodat aktivum za určitou předem stanovenou cenu. Pokud zadáte možnost VOLAT, prodloužíte podkladové aktivum a pokud zadáte možnost PUT, zkratujete podkladovou cenu.

U digitální opce je vaše výplata buď nastavena na určité procento vašeho investovaného kapitálu, nebo je nastavena na 0. Pokud jde o výplatní sazby u Expert opce, liší se. Pohybují se od 70% do 90%.

K dispozici jsou také dvě doby vypršení platnosti podle volby odborníka. Jedná se o 1 minutu a 2 minuty expiries. Byli bychom rádi, kdybychom viděli o něco delší expirace opcí, jako je 1hodinová nebo denní opce.

Pokud jste ale denním obchodníkem, který se rád pustí do taktiky skalpování, může se vám líbit kratší doba expirace.

Jurisdikce & Jazyky

Jazyky webových stránek pro odborníky

Jazyky webových stránek pro odborníky

Expert Option je v určitých jurisdikcích omezen a není otevřen investorům z následujících zemí: USA, Kanada, Evropský hospodářský prostor, Švýcarsko, Izrael, Nový Zéland, Austrálie, Japonsko, Severní Korea, Portoriko, Súdán.

To pravděpodobně souvisí s jednotlivými předpisy v těch státech, které neumožňují zahraničním brokerům, jako je Expert Option Ltd, získávat klienty.

Pro regiony, které Expert Option provozuje, přeložily své webové stránky a platformu do mnoha různých jazyků. Ty jsou uvedeny na obrázku vpravo.

Pokud jde o telefonickou podporu, je k dispozici pouze v angličtině, thajštině a hindštině.

Demo účet Expert Option

Podle volby experta můžete obchodovat na demo účtu s demo penězi 10 000 $. Demo účet Expert Option je pro obchodníka skvělým způsobem, jak získat lepší představu o tom, jak platforma funguje a zda se při jejím používání skutečně vidí. Je to také něco, co svým obchodníkům nenabízí mnoho burz s kryptoměnou.

Na demo účtu Expert Option se nám opravdu líbilo, že na straně obchodníka nejsou žádné závazky. Nemusíte se ani registrovat a můžete si vyzkoušet anonymní obchodování s demo na Expert Option podle svého srdce.

Jedná se o výrazný odklon od starších značek digitálních možností, které využily demo účet jako způsob, jak vtáhnout klienty manipulací s předáním více finančních prostředků. Demo účet Expert Option má také všechny stejné ceny, jaké najdete na níže uvedeném živém účtu.

Živé účty

Něco, co jsme neviděli tak často v CFD brokeru a prostoru pro výměnu kryptoměny, je řada různých typů účtů, které nabízí Expert Option.

Jistě, na některých burzách s kryptoměnou budete mít odstupňované úrovně účtu, ale ty jsou určeny pouze tím, kolik jste ochotni si na burze ověřit. U expertních možností jsou odstupňované účty určeny podle toho, kolik investujete.

Možnost Expert pro různé účty

Různé možnosti účtu Expertní možnost

Zde jsou výhody, které mají přicházet s možnostmi účtu, které poskytují.

  Základní stříbrný Zlato Platina Výhradní
Osobní manažer Úvod Úvod Správce účtu Zkušený manažer účtu
Vzdělávací materiály Ano Ano Ano Ano Ano
Recenze trhu & Výzkum Ano Ano Ano Ano
Prioritní výběr Ano Ano Ano
Přístup ke strategiím Ano
Max. Žádné otevřené nabídky 10 15 30 Bez omezení Bez omezení
Maximální částka obchodu 25 $ 250 $ 1 000 $ 2 000 $ 5 000 $
Zvýšený zisk 0 0 až 2% až 4% až 6%

Co to pro vás znamená?

Jasně, jak je ukázáno, ty účty, které mají v sobě více peněz, budou mít více výhod. Navrhujeme však začít v malém. Je to proto, že se musíte ujistit, že se musíte ujistit, že jste s makléřem v naprostém pohodlí, než se dopustíte takové velké tranše finančních prostředků.

Navíc můžete zvážit oproti bonusovým možnostem, které vám mohou být předloženy. Je to proto, že o bonusových podmínkách je známo, že jsou neuvěřitelně obtížné a mají téměř nemožné dosáhnout požadavků na obrat.

Proto, i když vyhlídka na „peníze zdarma“ zní skvěle, musíte si uvědomit, že to není zdaleka zdarma a přichází s podmínkami, které mohou omezit výběr.

Financování / výběr

Možnosti platby pro odborníky

Možnosti platby pro odborníky

Existuje několik způsobů, jak můžete svůj expertní účet financovat. Nejjednodušší způsob, jak se klienti rozhodnou, je bezpochyby použití kreditní nebo debetní karty. Pokud jde o typy karet, které přijímají, jedná se o Visa, MasterCard a UnionPay.

Minimální vklad u Expert Option je 50 $, které mají na svém účtu první úrovně. Mají také maximální velikost vkladu 3 000 $. To pravděpodobně souvisí s limity platebních procesorů, které jsou na ně kladeny.

Existují také různé možnosti financování elektronických peněz, pokud jim dáváte přednost. Přijímají platby prostřednictvím společností Neteller, Skrill, WebMoney, Qiwi Wallet, Yandex Money a Payweb.

Pokud chcete vybrat peníze ze svého účtu, minimální částka pro výběr je 10 $. Je to pravděpodobně kvůli poplatkům za výběr.

Pokud vybíráte finanční prostředky, může je Expert Option vybrat pouze na stejný účet, který jste financovali. Důvodem je zabránění obavám z praní peněz.

Zákaznická podpora & KYC

To je samozřejmě pro makléře a burzy opravdu důležité hledisko. Není nic, co by bylo více frustrující než čekat několik dní na získání zákaznické podpory.

Expert option tvrdí, že mají zákaznickou podporu 24/7. K těmto agentům podpory se můžete obrátit přímo z obchodní platformy. Když jsme se pokusili kontaktovat tým podpory, trvalo asi 10 minut, než jsme dostali odpověď, která není tak špatná. Můžete je také kontaktovat na jejich vyhrazeném e-mailu podpory na adrese [email protected]

Existují také čísla, která můžete zavolat do jejich místních kanceláří. To je užitečné pro ty obchodníky, kteří by s někým chtěli mluvit. Zde jsou místní čísla

 • UK (anglicky): Číslo: +44 20 3868 3160, e-mail: [email protected], k dispozici 24/7
 • Indie (hindština): Číslo: 000 800 443 0002, e-mail: [email protected], k dispozici 10:30 – 19:30 (indický čas)
 • Thajsko (thajština): Číslo: +66 6000 35 407, e-mail: [email protected], k dispozici 10:30 – 19:30 (čas v Thajsku)

Pokud jde o KYC, je k provedení řady kroků zapotřebí Expert Option, abyste se ujistili, že jste tím, kým o sobě říkáte. Toto je standardní protokol na dnešních trzích, aby se zabránilo rizikům praní špinavých peněz a podvodů.

Když financujete svůj účet na Expert Option, obvykle vás požádají o doklad totožnosti a doklad o adrese. Mělo by jim trvat jeden nebo dva dny, než tyto dokumenty ověří.

Expert Option Platform

Jednou z nejzajímavějších částí balíčku Expert Option musí být jejich obchodní platforma. Jak již bylo zmíněno, tato platforma byla postavena v domě a je tedy jedinečná mezi ostatními možnostmi a platformami CFD.

Zdá se, že webová platforma je dobře navržena s řadou nástrojů, které má obchodník k dispozici. Vše, co souvisí se správou vašeho účtu, je na levé straně obrazovky. Zde můžete financovat svůj účet, sledovat své minulé obchody nebo využít jejich rozsáhlý vzdělávací materiál.

Ve středu budete mít všechny své grafy a trhy. Můžete si vybrat rozložení, které vám nejlépe vyhovuje, a můžete rozdělit graf mezi více než jedno dílo. To je výhodné pro ty obchodníky, kteří rádi obchodují více než jeden trh najednou. Jak vidíte níže, sledujeme zlato i EUR / USD.

Webová platforma pro odborníky

Webová platforma pro odborníky

Pokud jste jedním z těch obchodníků, kteří rádi provádějí technické analýzy, můžete použít nástroje a indikátory grafů, které má Expert Option. I když to může být užitečné, je pro balíček mapování poměrně základní.

Například máte nějaké možnosti kreslení a mapování, kde můžete načrtnout své trendové čáry a vstupní body. Můžete také přepnout ze standardního plošného grafu na konkrétnější spojnicový, sloupcový nebo svíčkový graf.

Když se podíváte na indikátory, zobrazí se vám seznam 8 různých indikátorů, které můžete použít. Máte své základní klouzavé průměry, Bollingerovy pásma, RSI, MACD atd. Možnosti přizpůsobení kolem těchto indikátorů jsou relativně jednoduché, pouze s jedním nebo dvěma různými vstupy.

Pokud jste chtěli získat trochu větší pohled na tržní trendy, můžete tuto kartu otevřít napravo od grafu. Díky tomu získáte představu o tom, která aktiva jsou nejvíce trendy a jakým směrem se ubírají. Časový rámec můžete také upravit, pokud jej chcete použít jako součást své analýzy vypršení platnosti možnosti.

Funkce objednávání v Expert Option je spíše základní. Zdá se, že jde o jednoduchou objednávku nákupu / prodeje s jedinými parametry, které můžete upravit, a to jak částkou investovanou do obchodu, tak mírou stávky.

Profesionální tip: Když upravíte sazbu stávky, upravíte také kurzy a výplaty. Pokud máte obzvlášť silný výhled na směr, můžete na základě toho upravit výplatu.

Sociální obchodování

Sociální obchodování je zajímavou funkcí, kterou na své platformě zahrnoval Expert Option. To vám umožní zjistit, kam ostatní obchodníci umisťují své obchody a jaké strategie používají.

Můžete například vidět věci, jako jsou dohody, které byly uzavřeny, ceny, které byly zamčeny, a také zisky a ztráty jednotlivých obchodníků. Je to nejen skvělý způsob, jak sledovat ty obchodníky, kteří jsou ziskoví, ale také vám dává dobrý pocit z toho, kam směřuje sentiment na trhu.

Sociální obchodování můžete zobrazit dvěma způsoby. Nejprve můžete přejít na kartu sociálního obchodování. Toto je obrázek vpravo dole a poskytne vám snímek současných obchodníků na Expert Option. Zde můžete vidět obecné (nahoru nebo dolů) a také žebříčky těch obchodníků, kteří si vedli dobře.

Sociální obchodování s odbornou opcí

Funkce sociálního obchodování s možností odborníka

Můžete si také prohlédnout všechny obchody, které umístili ostatní, do samotného grafu. Zde můžete v reálném čase vidět, jakým způsobem se umístili. Našli jsme všechny karty sociálního obchodování v grafu trochu rušivé, ale mohlo by to fungovat pro vás.

Sekce Analytics

Toto je další funkce, kterou zahrnoval Expert Option, která by mohla pomoci informovat vaše obchodování. Sekce analytiky je určena spíše těm obchodníkům, kteří by chtěli mít základní analýzu konkrétních aktiv a trhů.

Například první část je sbírka videí, která vás provedou nejnovějšími pohyby na trhu a novinkami za poslední týden. Tato videa na nás udělala velký dojem, protože byla dobře prezentována a obsahovala užitečné vizuály a grafy na podporu dat.

Další užitečnou záložkou v analytické sekci je část, která vám poskytne přehled o finančních burzách a jaké jsou jejich obchodní hodiny. To je relevantnější pro ty obchodníky, kteří chtějí obchodovat s akciemi během hodin živého trhu.

Expert Option PC Client

Zatímco webová platforma je skvělá pro pohodlí, nejoptimálnější obchodní zkušenost pochází od klientů PC. Je to proto, že místo svého webového prohlížeče budete obchodovat pomocí počítače. To je přirozeně efektivnější, protože jsme zjistili, že webové rozhraní je v prohlížeči poměrně náročné na zdroje.

Možnost PC Client Expert

Možnost PC Client Expert

Navíc, pokud hledáte nejrychlejší spuštění, pak je desktopový klient lepší volbou. Je to proto, že vaše objednávky jsou odesílány přímo z vašeho počítače na servery Expert Option. Když zadáváte objednávky ve webovém prohlížeči, musí nejprve projít architekturou webových stránek.

Klient pro stolní počítače je k dispozici ke stažení v systémech Microsoft Windows i Mac OS. Jakmile si stáhnete programy a načtete je, budete požádáni o přihlašovací údaje Expert Option.

Aplikace Expert Option

Pro ty obchodníky, kteří jsou stále na cestách, má Expert Option také mobilní aplikaci, která je k dispozici ke stažení na obou iOS a Google Play.

Aplikace je opravdu dobře uspořádaná a je jasné, že za její vývoj utratili spoustu peněz. Pokusili se do aplikace dostat co nejvíce funkcí, které mohou. Ve srovnání s některými dalšími aplikacemi, které jsme viděli, se zdá, že tato má mnohem více funkcí.

Expert Option iOS App

Expert Option iOS App

Pokud se podíváme na některá hodnocení aplikace v obou obchodech, většina zpětné vazby je pozitivní. V několika případech, kdy existují negativní recenze nebo špatné zkušenosti, se zdá, že pracovníci zákaznické podpory Expert Option rychle reagují.

Pokud tedy používáte mobilní aplikaci?

Opravdu záleží na tom, o jakou obchodní zkušenost se chystáte. Přestože je aplikace ve srovnání se svými kolegy poměrně pokročilá, stále jí chybí velké množství funkcí, které budete mít na klientovi pro stolní počítače a webovém rozhraní..

Mobilní obchodování se navíc bude muset spoléhat na mobilní připojení, které může být někdy docela pomalé. To může být frustrující, když se pokoušíte otevírat / zavírat obchody a mobilní data na několik sekund vypadnou.

Díky tomu je mobilní aplikace vhodnější pro začínající obchodníky, kteří hledají snadný a pohodlný způsob obchodování na trzích.

Vzdělání

Toto je další místo, kde si myslíme, že Expert Option má tendenci vyniknout. Mají poměrně rozsáhlý vzdělávací materiál pro obchodníky.

Je k dispozici buď prostřednictvím platformy na kartě „vzdělávání“, nebo na domovské stránce v zápatí. Pokud chcete přejít na kartu vzdělávání, uvidíte řadu témat, která pokrývají. Patří mezi ně následující:

 • Základní analýza
 • Technická analýza
 • Grafická analýza
 • Psychologie obchodování
 • Obchodní strategie
 • Glosář pojmů

Pro obchodníky existuje také řada videí. Jsou užitečné pro ty nové obchodníky, kteří potřebují pokyny, jak co nejlépe využít platformu. To vše najdete na kartě „Jak začít“.

Pověst

Ve srovnání se všemi ostatními značkami Option se zdá, že Expert Option má relativně čistou online reputaci. Všimli jsme si však, že došlo k několika problémům s umístěním společnosti. Někteří obchodníci se registrací na Svatý Vincenc necítili dobře.

Samozřejmě bylo docela málo klientů, kteří si vzali problém s bonusy, které přijali. Jak jsme uvedli výše, bonusy přicházejí s obtížnými podmínkami a tito klienti je pravděpodobně nečetli nebo o nich nevěděli.

Vyskytla se také jedna nebo dvě stížnosti na úpravu výplatního poměru u těch klientů, kteří měli silný obchodní rekord. Samozřejmě by to mohlo být obtížné ověřit, protože recenzent nezanechal důkazy o tvrzení.

Nakonec bylo několik stížností, které měli obchodníci ohledně požadavků na výběr. Tvrdili, že Expert Option neschvaluje jejich žádosti. Po přezkoumání se však zdá, že své účty řádně neověřili.

Co se nám nelíbilo

Vylepšení odborných možností

Zatímco platforma Expert Option je vysoce efektivní a obchodníkovi je k dispozici nepřeberné množství zdrojů, bylo zde několik věcí, o kterých jsme si mysleli, že vyžadují zlepšení.

Nejprve musíme vyřešit problém s jejich regulační licencí. Ačkoli to není míněno jako nepatrná proti regulačním orgánům Vanuatu, licence v Evropě je mnohem bezpečnější. Pokud chce Expert Option získat plnou důvěru svých evropských klientů, měli by se snažit získat regulaci v EU nebo ekvivalentu.

Pokud by navíc společnost Expert Option získala evropskou licenci, mohla by vzít klienty z kontinentu. To by jim dobře posloužilo, protože by to mohlo zvýšit jejich uživatelskou základnu.

Na straně platformy bychom byli raději, kdyby měli více možností, pokud jde o dobu platnosti. Někteří klienti raději neobchodují s tak krátkými expiračními časy, a to platí zejména pro ty klienty, kteří pro své obchodování nepoužívají technickou analýzu..

Nakonec bychom rádi viděli některé možnosti financování kryptoměny. Koneckonců nabízejí k obchodování řadu různých aktiv kryptoměny, takže je jen logické, že by nabízeli i možnosti financování.

Existuje také řada dalších makléřů, kteří tuto možnost nabízejí, protože jim umožňuje anonymní správu účtů, snižuje poplatky a je rychlá a efektivní. Možná to Expert Option zahrne později.

EO. Financování

Další věc, kterou si možná uvědomíte, je, že Expert Option je propojen s EO.finance. Jedná se o samostatnou službu, která je obchodníkům k dispozici také z platformy. V zásadě je to kryptoměna peněženka a výměna servis.

Na platformě si můžete vyměnit kryptoměnu i fiat. Pokud jste chtěli koupit na fiat, máte celou řadu možností, včetně použití kreditní / debetní karty. Pokud tedy hledáte pouhou výměnu než obchodní zkušenost, může to být pro vás.

K dispozici je také docela velký výběr mincí, které si můžete koupit s touto peněženkou. Tvoří trh s více než 40 různými kryptoměnovými aktivy. To je výhodné pro ty obchodníky, kteří hledali „fiat“ bránu, kde by mohli snadno nakupovat a prodávat některé z těchto altcoinů s menšími čepicemi se svou fiat měnou.

EO.finance sídlí v Estonsku a mají evropskou licenci. Můžete vidět jejich estonské licence Financial Intelligence tady a tady.

Krypto peněženka

Jakmile si své mince zakoupíte, můžete také využít poskytnutou peněženku EO.finance. To je k dispozici v mnoha různých formách. Lze jej například použít jako mobilní peněženku na Zařízení Apple nebo na Android.

Peněženku můžete také použít online prostřednictvím webové verze nebo prostřednictvím pluginu prohlížeče. Plugin prohlížeče je aktuálně k dispozici na Firefox a Chrome. Navrhujeme, abyste zásuvné moduly a aplikace používali přes webovou peněženku. Vaše riziko ztráty prostřednictvím webové stránky je mnohem výraznější než lokálně v zařízení.

Peněženka obsahuje také vlastní minci společnosti (EO Coin). To lze považovat za jejich vlastní verzi mince Binance nebo KuCoin nabízenou na jiných burzách. Když dokončíte své transakce s jejich mincí EO, získáte 50% slevu z poplatků souvisejících s uvedenými transakcemi.

Závěr

Jak jsme ukázali v této recenzi Expert Option, broker je bezpochyby skvělou volbou pro obchodníky, kteří chtějí pokročilý obchodní software a rozsáhlé vzdělání.

Ocení také řadu různých účtů, které mohou otevírat s různou úrovní podpory a funkcí obchodování. Pomáhá také novému obchodníkovi využít zcela bezplatný a anonymní demo účet.

Také se nám líbilo, že existoval citlivý zákaznický servis, který se všemi našimi dotazy pohotově zabýval. Ti v jiných zemích považují za užitečné, že přeložili web do řady různých jazyků a mají zákaznickou podporu k dispozici ve třech.

Jak již bylo zmíněno, bylo několik míst, o kterých jsme si mysleli, že by Expert Option mohla vylepšit. Ty se většinou týkaly jejich předpisů, platformy a možností financování. Doufáme, že to Expert Option mohl vzít v úvahu.

Náš přezkum navíc zjistil, že ačkoli Expert Option funguje v odvětví, které v minulosti čelilo velkému množství problémů, zdá se, že jsou zcela nad rámec a mají relativně čistou pověst.

Je tedy pro vás makléř Expert Option?

Doporučujeme vám provést vlastní průzkum. Pokud však máte zájem o silnou platformu s četnými aktivy v oblasti kryptoměny a jste v zemi, ve které působí Expert Option, pak může být skutečně řešením.

Doporučený obrázek prostřednictvím možnosti Expert

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me