Nejlepší peněženky VEChain: Nejlepší 4 bezpečná místa pro uložení vašeho odborného vzdělávání a přípravy

VeChain je inovativní platforma pro kryptoměny, která pracuje na řešení, které eliminuje šíření falešných produktů a zároveň zlepšuje cyklus správy produktů.

VeChain zpočátku vydával svůj VEN token prostřednictvím davového prodeje Ethereum, který byl nakonec nahrazen jejich nativním tokenem VET. To vyvolalo potřebu řady bezpečných peněženek a úložných možností chráněných VET.

V tomto příspěvku se podívám na některé z nejbezpečnějších VET peněženek na trzích. To bude zahrnovat hardware, počítač a mobilní zařízení. Dám vám také několik špičkových tipů, jak zabezpečit vaše VeChain VET z rukou hackerů.

Nejlepší 4 peněženky VeChain

Jak již bylo zmíněno, token VeChain – VEN – byl donedávna tokenem ERC-20 založeným na blockchainu Ethereum. Se spuštěním mainnetu projektů přišel přesun k nativnímu tokenu VET. Žetony VEN byly nahrazeny žetony VET v poměru 100: 1, přičemž držitelé obdrželi 100 žetonů VET za každý žeton VEN.

Kromě tokenu VET, který bude platebním tokenem na platformě, existuje také token VTHO, který je určen k použití jako plyn k napájení inteligentních kontraktů a spouštění dApps na platformě. Držitelé tokenů VET mohou vsadit své mince, aby byli odměněni VTHO.

Z důvodu přechodu na nativní token již není možné ukládat tokeny do peněženky kompatibilní s ERC-20, jako tomu bylo dříve. Ve skutečnosti existuje omezený počet možností, pokud jde o ukládání odborného vzdělávání a přípravy.

I tak stále existuje několik dobrých peněženek pro uložení vašeho odborného vzdělávání a přípravy, včetně těch, které vytvořila Nadace VeChain speciálně pro své vlastní tokeny. Níže je uveden seznam vašich nejlepších peněženek VeChain.

Ledger Nano S (hardwarová peněženka)

The Ledger Nano S je jednou z nejprodávanějších hardwarových peněženek, a pokud je vaším hlavním zájmem bezpečnost, pak je výběr knihy pro ukládání vašich mincí VET samozřejmostí. Jednoduše nemůžete najít lepší zabezpečení svých coinů než hardwarová peněženka a Ledger Nano S vyniká.

Ledger Nano S VET

Uživatelské rozhraní Ledger Nano S na PC

Ledger je praktický, protože se jedná o malé zařízení o velikosti USB disku a je schopné uložit více než 700 dalších kryptoměn. S malým OLED displejem a fyzickými tlačítky Ledger bezpečně udrží vaše mince mimo dosah digitálních zlodějů.

Mezi klíčové funkce Ledger Nano S patří:

 • Transakce jsou potvrzeny na displeji a k ​​dokončení je vyžadován fyzický vstup;
 • Vaše data jsou zabezpečena PIN kódem;
 • Účty jsou šifrovány a plně zálohovány;
 • Kontroly druhého faktoru proti malwaru;
 • Podpora více kryptoměn;
 • Snadné nastavení.

Nevýhodou Ledgeru je, že nepřichází zdarma, ale cena 99 USD je malá, pokud máte více než několik set dolarů v hodnotě VET nebo jiné kryptoměny.


Peněženka VeChain Thor (mobilní peněženka)

Spolu s vydáním tokenu VET a mainnetu VeChain jsme také dostali specializovanou mobilní peněženku pro ukládání VET. Vzhledem k tomu, že více než 2 miliardy lidí nosí chytré telefony, přičemž tento počet každým dnem roste, není žádným překvapením, že se Nadace VeChain rozhodla nejprve vydat mobilní peněženku.

The Peněženka VeChain Thor lze stáhnout pro Android i iOS. V obou případech získáte efektivní, lehkou a bezpečnou mobilní peněženku, která funguje jako vaše připojení k blockchainu VeChain Thor.

Jakmile je peněženka stažena, lze ji snadno nastavit a přihlásit a nabízí zabezpečené dvoufaktorové ověřování.

Mobilní peněženka VeChain Thor

Patentovaná mobilní peněženka pro VeChain VET. Obrázek přes VeChain Foundation

Jako vaše připojení k blockchainu VeChain přichází peněženka Thor se všemi následujícími funkcemi:

 • Odesílat a přijímat – Toto je základní funkce kryptoměnových peněženek a peněženka VeChain Thor je dodávána s operacemi odesílání a přijímání tokenů VET i VTHO. Rozhraní je snadno použitelné a intuitivní.
 • Výměna tokenů – Peněženka je dodávána s vestavěnou funkcí pro výměnu tokenů VEN za tokeny VET, což bylo mimořádně užitečné a uživatelsky přívětivé pro ty, kteří drželi tokeny VEN, když byl proveden přechod na mainnet a tokeny VET.
 • Bind your X node – This is the process of migrating your X node to the mainnet to začať vydělávat VTHO.
 • Získejte odměny VTHO – peněženku Thor lze použít k získání odměn VTHO. Ty jsou přijímány mnoha způsoby, včetně jednoduchého držení tokenů VET a vlastnictvím uzlu X..
 • Pozorovat adresu – Jedná se o elegantní funkci, která vám umožňuje zobrazit transakce držené mimo vaši mobilní peněženku. To může být užitečné, když držíte prostředky v samostatné peněžence, jako je účetní kniha Nano S. Můžete vidět všechny transakční aktivity, ale váš pohled je efektivně čitelný, takže pokud je ohrožena vaše mobilní peněženka, všechny vaše soukromé klíče jsou stále v bezpečí v hardwarové peněžence.

Není pochyb o tom, že mobilní peněženky jsou užitečné a pohodlné, ale nepřinášejí to nejlepší zabezpečení pro vaše mince. Peněženka VeChain Thor byla vytvořena tak, aby byla co nejbezpečnější a je solidní volbou pro uchovávání, odesílání a příjem VET a VTHO.

VeChain Thor Sync (stolní peněženka)

The VeChain Thor Sync je jednou z mála možností stolního počítače pro současné ukládání odborného vzdělávání a přípravy. Byl vytvořen krátce po spuštění mainnetu a je k dispozici pro Windows a OSX. Není příliš vyleštěný, ale umožní vám přístup k blockchainu VeChain a možnosti odesílat a přijímat coiny.

Všimněte si, že tato peněženka je stále ve vývoji a je považována za experimentální. Uživatelé by toto měli používat pouze na své vlastní riziko a v případě nějakého problému se softwarem se do této peněženky nedoporučuje ukládat velké množství odborného vzdělávání a přípravy..

Atomová peněženka (stolní peněženka)

Atomová peněženka je stolní peněženka vhodná pro použití s ​​Windows, MacOS, Ubuntu, Debian a Fedora. Je navržen tak, aby využil potenciál atomových swapů a plně se integroval s decentralizací ekosystému kryptoměny.

Bohužel ve skutečnosti nepodporuje atomové swapy pro většinu z více než 200 mincí podporovaných peněženkou, včetně VeChain. Pro mnoho z nich nabízí ShapeShift a Changelly, ale opět ne pro VeChain. Atomová peněženka se aktuálně používá pouze k odesílání a přijímání odborného vzdělávání a přípravy.

Jako stolní peněženka je bezpečnější než mobilní peněženky, přesto není tak bezpečná jako hardwarová peněženka, jako je Ledger. Soukromé klíče jsou před uložením do počítače šifrovány.

Peněženka se snaží spojit jednoduchost s výkonem a je vytvořena tak, aby byla dostatečně jednoduchá pro nové nadšence kryptoměn, a zároveň má řadu dostupných funkcí pro ty, kteří se kryptoměnami více zabývají.

Zahrnuje dokonce schopnost přidávat do peněženky vlastní tokeny ERC-20 a obchodovat s mincemi na bázi peer-to-peer přímo přes rozhraní peněženky pomocí decentralizovaného globálního objednávkového řádu. Vše považováno za výkonnou peněženku a bude mimořádně užitečné, jakmile funkce atomového swapu funguje pro širší škálu mincí.

Bezpečné uložení vašeho odborného vzdělávání a přípravy

Kterou peněženku si nakonec vyberete, záleží na vašich osobních preferencích a požadavcích. Zabezpečení hardwarové peněženky, kde jsou vaše soukromé klíče uloženy offline, ve skutečnosti neporazíte. Ano, bude vás to stát nějaké peníze, ale z dlouhodobého hlediska by vás to mohlo hodně ušetřit.

Jakmile máte peněženku, musíte se ujistit, že dodržujete všechny správné kroky, abyste své mince udrželi v bezpečí. Zde je seznam některých osvědčených postupů v oblasti zabezpečení kryptoměny, které byste mohli chtít použít.

 • Zálohujte svá semena: Jakmile si vytvoříte peněženku, dostanete sbírku semen, která lze použít v případě obnovení peněženky. Budete chtít uchovat zálohu těchto počátečních slov na bezpečném místě pro případ, že byste ztratili heslo. Možná má také smysl si ponechat další kopii pro případ, že byste původní kopii ztratili. Poslední věc, kterou chcete, je být uzamčen navždy, protože si nepamatujete heslo.
 • Pozor na viry: Pokud používáte peněženky na ploše, budete se chtít ujistit, že z internetu nestahujete žádný škodlivý malware, který by se mohl pokusit ukrást vaše mince. Budete se chtít vyhnout stahování například souborů zip z podezřelých e-mailů. Měli byste se také ujistit, že máte aktualizovaný antivirový program pro rychlé odstranění škodlivých spustitelných souborů. Pokud používáte mobilní peněženku, měli byste se ujistit, že neinstalujete žádné škodlivé aplikace.
 • Nepoužívejte knockoffy: Existuje důvod, proč jsme vám dali seznam nejlepších peněženek VeChain, a to proto, že jsou to ty, které mají mezi komunitou nejlepší pověst. Jedním z nejrychlejších způsobů, jak můžete přijít o své mince, je začít používat peněženky, které nebyly oficiálně schváleny nadací VeChain.
 • Mlčeti zlato: Něco, co byste neměli dělat, pokud máte spoustu snadno převoditelných a nevystopovatelných aktiv, je dát lidem vědět, že to máte. To je důvod, proč je důležité udržovat nízké investice do kryptoměny. Došlo k řadě případů, kdy lidem hrozilo fyzické násilí, pokud se nevzdali svých hesel do kryptoměny. Stačí tedy HODLOVAT VET v soukromí a potlačit nutkání říct to všem.

Možná byste také mohli použít více než jednu peněženku pro různé účely. Můžete si například koupit hardwarovou peněženku pro uložení odborného vzdělávání a přípravy, kterou chcete dlouhodobě držet. Menší zůstatek můžete uložit do peněženky VeChain Thor pro vaše každodenní transakční požadavky.

Závěr

Vzhledem k nedávnému přechodu na síť VeChain není na výběr mnoho peněženek VET, ale ty, které jsou k dispozici, jsou pevnou volbou. Ať už chcete své mince používat na cestách v mobilní peněžence, dáváte přednost pevnějšímu rozhraní stolní peněženky nebo potřebujete zabezpečení hardwarové peněženky, najdete peněženku VeChain, která vyhovuje vašim potřebám.

Jako jedna z 25 nejlepších kryptoměn bych očekával, že v příštích měsících přidá podporu peněženek VET a VTHO více peněženek, takže stojí za to mít oči otevřené pro nové možnosti ukládání vašich mincí VET.

Nejlepší místa pro nákup odborného vzdělávání a přípravy:

 • Binance
 • Huobi
 • HitBTC
 • Směnárna KuCoin

Doporučený obrázek přes Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me