Tradenostix: Naše recenze nejnovějšího nástroje pro kryptografii

Tradenostix je rozvíjející se společnost zaměřená na B2B a institucionální sektory.

Sledují a vypočítávají portfolia kryptoměn. Na rozdíl od velkého výběru bezplatné mobilní aplikace pro sledování kryptoobchodů, Platforma Tradenostix je mnohem robustnější.

Zatímco budou vydávat finální maloobchodní produkt, který je aktuálně v beta verzi, jejich společnost se zaměřuje na podnikové funkce, což nás zaujalo. Jedním jednoduchým příkladem je, že účetní firma se bude moci přihlásit na jeden portál, zobrazit všechny své klienty a obsluhovat je mnohem rychleji.

Snaží se řešit bolesti hlavy kolem sledování nákladů, hard forků, výnosů z těžby a dalších bolestivých bodů, což v konečném důsledku umožňuje uživatelům snadno generovat formálnější a propracovanější finanční zprávy.

Přehled

Jejich hlavním cílem je vytvořit most mezi průmyslem kryptoměn a průmyslem tradičních finančních služeb, aby se podniky a institucionální investoři cítili pohodlně při vstupu na trh kryptoměn.

Poskytuje jim také velkou jistotu při obsluhování klientů kryptoměny s vědomím, že mají spolehlivé, automatizované back-endové řešení pro uvolnění jejich šířky pásma.

Mluvili jsme s jejich generálním ředitelem a spoluzakladatelem Michaelem Rosenblatem, abychom diskutovali o jejich cílech a pochopili, kde stojí jako společnost.

Pojďme se podívat na některé z hlavních výhod platformy Tradenostix.

Zkušený tým

Z našich diskusí s nimi se zdá, že mají zkušený tým, který rozumí tradičním financím, kryptoměnám a technologiím. Zdá se, že mnoho stávajících řešení na trhu s kryptoměnami vytvářejí vývojáři, kteří nerozumí financím.

Michael přináší finanční znalosti. Má zázemí v oboru fintech a pracuje s hedgeovými fondy, správci fondů, prestižními makléřskými společnostmi a dalšími institucionálními klienty. Ve výsledku chápe, jak by měl fungovat propracovaný portál pro vytváření sestav, a různé typy sestav, které si tito klienti musí prohlížet.

Aaron Pardes, spoluzakladatel a CTO, je zkušený vývojář, který píše software již 15 let. Pracoval s řadou společností od zdravotnictví po fintech a má rozsáhlé odborné znalosti v oblasti technologií.

Přesná a spolehlivá data

Získali jsme přehled o jejich procesu týkajícím se integrací výměn. Michael zmínil, že jejich prioritou číslo jedna je přesnost dat. S každou integrací burzy si vytvářejí vlastní účet a provádějí všechny možné obchody (vklady, výběry, nákupy a prodeje na různých základních trzích).

Poté vytáhnou data, normalizují je a sladí to, co jejich systém vypočítává, s tím, jaká je skutečná rovnováha na burze. Dokud nebude tento proces usmíření kompletní a důkladně otestován, nastane okamžik, kdy tuto integraci posunou do výroby pro své uživatele.

Za zmínku stojí také to, že jsou jedinou platformou, která „skenuje hardforky“. Michael nám řekl:

Když importujete data z těchto burz, nemají pro dodávky hard fork explicitní typ transakce. Pokud například držíte Bitcoin Cash na Bittrexu z dodávky hardfork, žádný systém by vám po importu dat neukazoval držet Bitcoin Cash

Dále řekl, že ve skutečnosti mají rostoucí databázi, která sleduje, na kterých blocích jsou různé mince pevně viditelné, a kdy různé burzy tyto vidlicové mince svým uživatelům doručily. Poté po výpočtu portfolia uživatele vytvoří transakci zobrazující hardfork delivery.

Například máte skutečně bitcoinový hotovostní zůstatek ke správnému datu na každé burze, pokud je to nutné.

Uživatelé mají také úplnou kontrolu nad svým portfoliem. V případě potřeby mohou upravovat, mazat nebo vytvářet manuální transakce.

Sofistikovaná funkce hlášení

Jedinečným aspektem jejich portálu pro vytváření sestav je to, že umožňuje jejich sestavy spouštět podle časového období a před generováním sestavy upravovat konkrétní parametry. Je to podobné jako u tradičního finančního trhu. Zde je příklad jejich parametrů parametrů hlášení transakcí:

Řídicí panel Tradenostix

Elegantní design a UX

Jejich design a uživatelské prostředí je velmi intuitivní a snadno sledovatelné. Jejich systém má čisté zprávy s velkými součty, takže data jsou vyjádřena ve velmi srozumitelném formátu.

Potenciální obavy

Naše diskuse s Michaelem na platformě Tradenostix na nás udělala velký dojem. Tato technologie bezpochyby poskytne mnoha podnikům lepší nástroje pro analýzu dat.

Když už jsme to řekli, existovala jedna nebo dvě obavy, kterých jsme se u Tradenostixu původně obávali. Patří mezi ně následující.

Mladá společnost

Mějte na paměti, že jsou stále mladou společností. V současné době spolupracují s různými firmami na porozumění jejich ideálního řešení. I když jsou v beta verzi pro maloobchodní trh, čas ukáže, zda bude možné porovnat B2B stranu odvětví.

To znamená, že pro poskytování služeb podnikovým klientům je stále nutný nějaký zásadní vývoj, jedním malým příkladem jsou exportní formální daňové zprávy z USA, spíše než obecná držení a zprávy o realizovaných / ziskových ztrátách.

Více typů objednávek

Od nynějška jsou velmi orientované na obchodování, takže zatím jako typ objednávky nemůžete zadat příjem z těžby nebo dary.

Omezená výměna a integrace peněženky

V současné době jsou integrovány s Bittrex, Poloniex, GDAX a Kraken Exchange. Chápeme, že integrace výměn je trvalý proces, ale rádi bychom viděli více připojení k výměnám. Rovněž nejsou aktuálně integrovány do žádné offline peněženky.

Zeptali jsme se na to Michaela a on nám řekl, že jsou v aktivním vývoji pro další integraci výměn. Doufají, že tyto integrace uvolníme v příštích měsících. Vysvětlil také, že můžete offline zadat své offline podíly v jejich systému, pokud máte peněženku, která není podporována.

Závěr

Z jejich jednání s nimi jsme optimističtí ohledně jejich podniků B2B. S tímto úsilím to myslí velmi vážně a myslíme si, že to vytvoří most pro tradiční finanční sektor, aby se cítil pohodlně při vstupu do odvětví kryptoměn.

Mějte na paměti, že mají co dělat, ale produkt, který dosud dokončili, funguje dobře a my je budeme sledovat, jak budou postupovat. Zjistěte více na jejich webová stránka.

Doporučený obrázek přes Fotolia & Tradenostix

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me