Top 15 Crypto YouTubers: Koho dnes sledovat

Jedním z vynikajících způsobů, jak se začít učit vše o kryptoměnách, je fantastický videoobsah vytvářený těmi v komunitě kryptoměn. Videa mohou být nesmírně zábavná, poutavá a vyloženě zábavná, pokud jsou hotová správně.

YouTube je zřejmým místem, kam jít, když hledáte videoobsah, ať už se chcete učit nebo se prostě bavit. Jediným problémem s YouTube je jeho centralizovaná povaha, která vedla k tomu, že web v minulosti mazal videa související s kryptoměnami a v roce 2019 úplně zakázal řadu kryptoměn YouTubers.

Pojďme se tedy podrobněji podívat na to …

YouTube XMas Purge

Mezi zákazy patřil dlouholetý youtuber Chris Dunn, který kromě svého obsahu v kryptoměně zveřejňuje informace o investování na tradičních trzích. Řekl, že se probudil den před Vánocemi 2019, aby zjistil, že všechna jeho videa, za 10 let práce, byla stažena kvůli „škodlivému nebo nebezpečnému obsahu“ a „prodeji regulovaného zboží“.

Chris Dunn Twitter

tweet kde Chris Dunn oznamuje zprávu YouTube

YouTube později obnovil videa a tweetnul Chrisovi Dunnovi, že zastavení šíření bylo chybou během procesu kontroly YouTube. Přesto Dunn přestal zveřejňovat videa z kryptoměny na YouTube a přechází na decentralizovanou platformu LBRY.

V poslední době se objevují zprávy o tom, že YouTube nadále odstraňuje videa z kryptoměn YouTubers. 9. března Ivan na Tech tweetoval, že YouTube odstranil jedno z jeho videí. O den později 10. března The Moon, technický analytik, uvedl, že YouTube také odstranilo jedno z jeho videí.

Je to zjevně znepokojivý trend na YouTube, ale stále se zde vyrábí a nahrává spousta skvělého krypto obsahu, takže stále stojí za to sledovat a přihlásit se k odběru svých oblíbených krypto YouTuberů.

Takže s touto cestou nebudeme, pojďme se podívat na seznam 15 nejlepších Crypto YouTuberů.

Top 15 krypto kanálů YouTube

Když jsem sestavil tento seznam, hledal jsem řadu faktorů. Nejdůležitější z nich je kvalita obsahu. Existuje spousta kanálů, které mají vysoký počet odběratelů, ale pravidelně posílají průměrný nebo nestandardní obsah.

Pak jsem se také podíval na jejich širší komunitní přitažlivost, nedostatek nadměrného šilinku a širší porozumění kryptotrhům. Neexistuje zde žádná zvláštní objednávka, takže je můžete všechny zkontrolovat a užít si je!

Coin Bureau

YouTube Coin Bureau je náš vlastní kanál a ve skutečnosti je jedním z těch novějších, s naším prvním videem nahraným v lednu 2019. Během následujících 14 měsíců se kanál rychle rozrostl a od poloviny března 2020 má kanál 17 000 předplatitelů.

Obrovským lákadlem kanálu Coin Bureau je vynikající produkovaný obsah a poutavá dodávka Guy, našeho kryptografa. Tato videa jsou samozřejmě dobře prozkoumána a Guy se podílí na poskytování obsahu. Samotná produkce je navíc velmi kvalitní, čímž překonává špatnou produkci, která se nachází téměř u všech ostatních v krypto prostoru.

Kancelář Guy Coin

Chlapi, náš Resident Crypto chlap!

Kanál Coin Bureau řeší všechny typy témat od výměny kryptoměn a recenzí projektů až po aktuální aktuální události. Nejlepší na tom je vysoce kvalitní informační povaha videí. Kdokoli, kdo chce systematicky rozšiřovat své znalosti kryptoměny, by se měl přihlásit k odběru tohoto kanálu a pravidelně sledovat. Zveřejňujeme příspěvky třikrát týdně a každé video běží přibližně 20 minut. To je jedna solidní hodina kryptoměny každý týden.

Pokud máte pocit, že toužíte po více z toho krypto učení, chlap také provozuje týdenní e-mailový zpravodaj a také Telegramový kanál. Ten druhý je zasvěceným kanálem, který poskytuje členům širší pohled na Guyovo myšlení o trzích a o tom, jak si vybírá své mince ke kontrole.

Benjamin Cowen

Benjamin Cowen je také jedním z novějších krypto YouTuberů na scéně, který své první video posunul zpět v červnu 2019. Benjamin má akademické zázemí a využívá ho k rozbití některých klíčových tržních trendů ve videu jednou denně.

Benjamin se ponoří do dat a zkoumá logaritmické trendy, vztahy a regresní pásma. Většinou to dělá pro bitcoiny, i když se také podívá na další ceny kryptoměny. Viděl jsem videa na Ethereum, Cardano, Nano atd.

Je důležité si uvědomit, že Benjamin neanalyzuje základní technologii kryptoměny, ale spíše její cenové údaje. Na rozdíl od mnoha jiných „expertů“ z technické analýzy však Benjamin nepoužívá žádný humbuk a čistá čísla.

Benjamin Cownen YouTube

Benjamin Cowen YouTube

Snaží se osvětlit zajímavé trendy a vztahy, které by mohly být ignorovány některými dalšími kryptohlízami ve vesmíru. Navzdory tomu, jak komplikované tyto disciplíny mohou být, snaží se to vysvětlit zjednodušeným způsobem, kterému většina jeho předplatitelů rozumí – a pokud zkontrolujete komentáře, uvidíte proč.

Zdá se, že Benjamin natáčí videa z domova, takže nemá vysoký rozpočet jako některé z ostatních kanálů na seznamu. Nelze však vytknout kvalitu analýzy. Má jen něco málo přes 14 tisíc předplatitelů, stejně jako Telegram Group. Takže zkontrolujte

Ivan na Tech

Zmínili jsme se Ivan na Tech výše jako jeden z krypto YouTuberů napadených YouTube od března 2020. Kanál provozuje švédský vývojář softwaru Ivan Liljeqvist a na YouTube působí od července 2013. Za tu dobu nashromáždil kanál přes 18 milionů zhlédnutí a 217 tisíc předplatitelů. Díky tomu je tento jeden z největších krypto kanálů na YouTube.

Kromě obsahu zveřejňovaného na YouTube je Ivan také mezinárodním blockchainovým řečníkem a pedagogem.

Kanál se silně zaměřuje na bitcoiny, ale jsou pokryty také altcoiny, stejně jako příležitostné makro události, které mohou ovlivnit celý trh. Kanál zveřejňuje denní aktualizaci každý pracovní den v 7:00 GMT, ale Ivan může zveřejňovat příspěvky jednou denně nebo třikrát denně. A videa mohou běžet od 10 minut do 90 minut nebo déle, přičemž průměrná hodnota je kolem 45–55 minut.

Ivan je velmi dobře informován o trzích a o technologii, která stojí za revolucí v kryptoměně. Je také výmluvný, energický a zábavný na sledování. Je to dobrý kanál a každodenní aktualizace jsou velmi příjemným dotekem.

Tone Vays

The Tone Vays kanál byl spuštěn v srpnu 2016 a získal téměř 12,8 milionu zhlédnutí videa. Kanál má také 90,2 tis. Předplatitelů.

Tone je další nadšenec kryptoměny, který začal na Wall Street. V jeho případě to bylo jako rizikový analytik ve společnosti Bear Stearns téměř deset let, po které následovala pozice finanční viceprezidentky JPMorgan Chase po finanční krizi v roce 2008.

ToneVays YouTube

Tone Vays YouTuber

Jak si můžete z jeho pozadí představit, Tone je odborníkem na analýzu rizik. Je také velmi dobře informován o ekonomických trendech a obchodování obecně. Zatímco kanál byl spuštěn v roce 2016, Tone se od roku 2013 zabývá kryptoměnou a šíří znalosti o blockchainové technologii a její důležitosti a důležitosti pro moderní svět. Tón byl uveden v několika dokumentech jako Magické peníze & Bitcoin – za bublinou.

Samotný kanál je velmi vzdělávací, zajímavý a zábavný zároveň. Videa se ve většině případů zveřejňují denně a mohou běžet poměrně dlouho, v některých případech téměř dvě hodiny. Stojí to za to, od Tone se toho můžete hodně naučit

Měsíc

The Měsíční kanál byla zahájena v prosinci 2017 a od té doby získala téměř 13 milionů zhlédnutí a 89,6 tisíc předplatitelů. Je také dalším výše zmíněným krypto YouTuberem, který viděl svá videa smazaná YouTube v březnu 2020.

Kanál je primárně zaměřen na bitcoiny, ale existují videa produkovaná o jiných kryptoměnách, a dokonce i o tradičních trzích. Pokrývá obecné krypto zprávy, zprávy o bitcoinech a některé základní technické analýzy vhodné pro začínající obchodníky.

Neexistuje zde žádný plán výroby, ale zdá se, že The Moon nahrává nové video alespoň jednou denně během pracovních dnů. Jedná se o poměrně krátká videa o délce 10–15 minut a nehledejte ani úžasnou kvalitu produkce videa, některá videa zaznamenává Měsíc, když sedí ve své posteli.

Kromě toho jsou předložené informace prvotřídní a díky tomu se kanál vyplatí sledovat.

Krypto láska

Budeš milovat Krypto láska. Moderuje Randall, bývalý satelitní programátor v NASA a pohotovostní veterinář, miluje infekční bitcoiny a kryptoměny a šíří tuto infekčnost na svém kanálu YouTune.

Kryptoměna YouTube

Kryptoměna na YouTube

Samotný kanál začal v srpnu 2017, ale videa zobrazená v seznamu skladeb se datují pouze do září 2019 a je zde méně než 400 000 zhlédnutí kanálu. Pokud se díváte na toto video ze září 2019, Randall odkazuje na dřívější video, takže si mohu jen myslet, že YouTube jeho dřívější videa osvalil. Upozorňujeme, že kanál má 95,2 tis. Předplatitelů, což není v souladu s celkovým počtem zhlédnutí.

To by měl být snadný kanál, do kterého by se mohl dostat kdokoli. Randall je inteligentní a zábavný a poskytuje krátké informace v krátkých videích kratších než 10 minut. Také zveřejňuje příspěvky pouze 3-4krát týdně, takže vás nepřekvapí, ale získáte dobré krypto vzdělání a smích nebo dva.

Kryptoanalytik

Kryptoanalytik zahájil svůj krypto kanál na YouTube v lednu 2018, právě když začala krypto-zima. Od té doby rozšířil kanál na 6,88 tis. Předplatitelů s 365 000 zhlédnutími videa. I když to není největší kanál, Crypto Analyst nabízí silné vzdělávací zkušenosti, protože vysvětluje základy blockchainové technologie a kryptoměn prostřednictvím své analýzy cenové akce a příležitostného zpravodajství.

Tento kanál je primárně o výuce lidí, jak obchodovat a investovat do kryptoměn a vydělat více peněz. Dělá to zveřejněním své technické analýzy bitcoinů. Neočekávejte však časté příspěvky. Zhruba jednou týdně nahraje nové video, pokud nenastane nějaký obrovský tah nebo technický spouštěcí bod.

Tato videa obvykle běží 10–15 minut, takže je to rychlé sledování, i když v celém seznamu skladeb byla posypána některá videa o délce 60–90 minut. Pokud jste v technické analýze kryptoměn nováčkem, může být užitečné přidat si do seznamu skladeb Crypto Analyst.

Kryptobud

The Kryptobud kanál je jedním z nejtrvalejších kryptoměnových kanálů YouTube, který byl spuštěn v dubnu 2015. Kanál zaznamenal v průběhu let více než 1,5 milionu zhlédnutí a rozrostl se na 74,6 tisíc předplatitelů, což je pro krypto kanál docela dobré.

Najdete vše od krytí přes bitcoiny a další novinky o kryptoměnách, přes technickou a fundamentální analýzu různých altcoinů až po obecnější části, které se zabývají rolí kryptoměn na širších finančních trzích..

CryptoBud YouTube

CryptoBud na YouTube

Zdá se, že zde není žádný plán výroby. Některé týdny mají nahrané 3 nebo 4 videa a jiné jen jedno. Délka videa je také všude, i když jsou obvykle v rozmezí 10–20 minut.

Pokud si prohlédnete kanál a zjistíte, že se vám materiál a dodávka Cryptobudu líbí, můžete se k němu také přidat na Patreona, kde zveřejňuje mnohem více obsahu ve své výukové skupině zaměřené na kryptoměny.

Krown’s Crypto Cave

Krown’s Crypto Cave pořádá bývalý profesionál z Wall Street s více než desetiletou tvorbou trhu s opcemi přímo na podlaze NYSE a CBOE. Jeho dospělý život strávil poznáváním finančních trhů, technickou analýzou a uměním obchodování. A teď to všechno aplikoval na kryptoměny a své znalosti sdílí s diváky na YouTube.

Krownova krypto jeskyně byla vytvořena v srpnu 2016, čímž se stal jedním ze starších kanálů. Za téměř čtyři roky své existence vzrostl na 41,5 tis. Předplatitelů a přes 3,6 mil. Zhlédnutí videa. To jsou skutečně působivé statistiky pro krypto kanál YouTube.

Jedna věc, kterou je třeba vědět, je, že kanál je zaměřen výhradně na bitcoiny. Neexistuje žádné pokrytí altcoinem, žádný šilink ICO, dokonce ani pokrytí žádných tradičních trhů. Tento kanál není nic jiného než bitcoin.

Kanál nahraje nové video každý den, někdy i dvakrát denně, a videa mají obvykle délku 30–60 minut. Některé jsou jasně zaměřeny na začátečníky, zatímco jiné se ponoří do pokročilejšího technického nastavení. Je to všechno velmi poučné a stojí za to si ho prohlédnout.

Kryptoměna

The Kryptoměna kanál zahájil v listopadu 2017 Jason Appleton, bývalý propagátor boje MMA a viceprezident prodeje národní hypoteční společnosti. Jason využil své znalosti a kontakty k rychlému rozšíření svého sledování na YouTube a od března 2020 má jeho kanál 80,5 tis. Předplatitelů a přes 5,6 milionu zhlédnutí videa.

Je podnikatelem i kryptoinvestorem a kanál je určen k poučení o prostoru kryptoměny velmi tupým a přímým způsobem. Některým se tento přímý přístup bude líbit, protože vás obvykle přiměje přemýšlet.

Crypto Crow YouTube

Kryptoměna

Jason není krátkodobý obchodník, ale prosazuje nákup a držení, protože prostor je tak nový. Vidí blockchain a kryptoměnu jako technologii měnící svět a povzbuzuje všechny, aby se dostali dovnitř, když je prostor stále v plenkách.

I když je kanál zaměřen na kryptoměny, to nezabrání Jasonovi v příležitostném komentování jiných trhů nebo ekonomického vývoje. Díky novému videu nahranému každý pracovní den a videím běžícím od 15 minut do hodiny je zde spousta obsahu k strávení.

Crypto Cred

The Crypto Cred kanál byl spuštěn v říjnu 2017 se zaměřením na technickou analýzu bitcoinů a vzdělávací tón. Vzhledem k tomu, že kanál nahrává pouze jedno video za měsíc, je docela působivé vidět 41,2 tis. Předplatitelů. Myslím, že to také hovoří o kvalitě videí a předávaných znalostech technické analýzy.

Časná videa jsou poměrně krátká, ale pozdější videa začala běžet od 30 do 45 minut a za poslední rok některá videa přešla přes hodinu. Je to opravdu skvělý obsah a protože se jedná o výuku technické analýzy, můžete se v reálném čase vrátit celým seznamem skladeb a získat opravdu dobrý základ v technické analýze…

Krypto chemik

The Krypto chemik otevřel svou laboratoř (kanál) YouTube v únoru 2018, čímž se stal relativním nováčkem v ekosystému kryptoměn Youtuber. I přes pozdní start dokázal shromáždit 54,6 tisíc předplatitelů a téměř půl milionu zhlédnutí jeho videí. Začal tedy dobře.

Channel Crypto Chemist

Krypto chemik

Dokázal to tím, že se soustředil na některé nejasné projekty a výměny a poskytoval vynikající komentáře a analýzy.

Udělal to také bez zveřejnění spousty obsahu. Nová videa se nahrávají jednou nebo dvakrát týdně a většina z nich má délku 15 minut nebo kratší. Tento kanál byste tedy mohli sledovat bez velkého časového závazku. A co je důležitější, protože pokrývá často nejasné projekty, pravděpodobně získáte nové investiční nápady.

Crypto Traders Pro

Crypto Traders Pro je trochu jiné, protože je to vlastně komunita více než 75 000 obchodníků roztroušených po kanálech sociálních médií a fyzicky po celém světě. Kanál YouTube hostují Matthew a Kurt, oba jsou ostřílení investoři a dlouhodobí nadšenci kryptoměny.

Kanál začal v září 2017 a neprokázal růst některých dalších kanálů, které mají pouze 4,63 tisíc předplatitelů a něco přes 200 tisíc zhlédnutí videa. Návštěvníci kanálu najdou nejen vzdělávací videa určená pro začátečníky, ale také pokročilejší komentáře k široké škále mincí a základních témat v blockchainovém průmyslu.

Kanál nikdy nebyl nijak zvlášť plodný, v průměru měl za většinu své historie v průměru jen jedno nahrávání týdně. V posledních měsících došlo k nahrání pouze jednoho videa za měsíc. Je to pravděpodobně proto, že Matthew a Kurt jsou zaneprázdněni cestováním po světě, aby zvýšili znalosti a přijetí kryptoměny, pořádali setkání a konference a byli velvyslanci pro blockchainovou komunitu.

Získáte také kombinaci délky videa, z nichž některé jsou krátké 5 minut a jiné běží přes 2 hodiny. Vše záleží na tom, co je potřeba k úplnému pokrytí předmětu po ruce.

KIFS Crypto (jednoduše udržujte F ***)

Dříve známý jako The Crypto Vaper, nadšenec blockchainu Lee to spustil Kanál YouTube od července 2015. V té době se kanál rozrostl na 16,8 tisíc předplatitelů a slovy Leeho z „hobby na částečný úvazek na plnohodnotnou práci.“

Krypto kanál KIFS

KIFS krypto

Nejsem si jistý, jaký je pro něj kanál YouTube na plný úvazek, protože nahrává pouze dvě videa týdně a málokdy běží déle než 15 minut.

Za to všechno jsou videa dobrá pro seznámení nových lidí s kryptoměnou a pro představení některých altcoinů, na které by se mnoho lidí jinak nemohlo podívat..

Patrick Corsino

Patrick Corsino je 21letý sériový podnikatel a investor do kryptoměny, který na svém kanálu YouTube sdílí své názory na technologii blockchain a trhy s kryptoměnou. Kromě toho se věnuje také živým angažmá a jeho kanál YouTube, který začal v dubnu 2017, má 26,9 tisíc předplatitelů. Bohužel se jedná o další kanál, který byl zasažen zákazy YouTube, a jeho archivy videí se vracejí pouze 2 měsíce zpět.

Ahoj videa se zaměřují na nejnovější vývoj v oblasti kryptoměny a blockchainu a chtějí se vzdělávat a bavit zároveň.

Protože Patrick tráví většinu času budováním svých dalších podniků a motivováním ostatních, zveřejňuje příspěvky na kanálu YouTube pouze jednou nebo dvakrát týdně. Každé video má délku 10–15 minut. Je to dobrý učitel, velmi motivační a pozitivní, ale také používá kanál k prosazování svých vnějších podniků, což může být pro některé z nich odbočka.

Závěr

Tady to máte, 15 z nejlepších krypto YouTuberů, o kterých vím. Tento seznam samozřejmě není zcela exkluzivní. Mohou existovat některé další kanály, které zde nejsou, které jsou stejně působivé.

Pamatujte, že počet předplatitelů ve skutečnosti nenaznačuje kvalitu obsahu. Existuje také mnoho krypto kanálů, které mají velkou základnu předplatitelů, kterou zachytili během býčího běhu v roce 2017. Avšak téměř úplně zpomalili svůj výstup – není to ideální

Je také důležité být trochu unavení z těch YouTuberů, kteří silně shillují určitou kryptoměnu, směnárenskou nebo půjčovací službu. Bezpochyby budou mít postranní motiv, který vás nebude primárně zajímat.

Užívejte si tedy svůj krypto obsah, ale s trochou opatrnosti &# 128521;

Doporučený obrázek prostřednictvím služby Shutterstock

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me