Společnost Beluga Pay zahájila spuštění platební sítě pro kryptoměny, ICO brzy

Dnes je málo obchodů schopných nebo ochotných přijmout kryptoměnu jako platbu. Vzhledem k tomu, že maloobchodníci hledají flexibilitu v možnostech plateb, roste touha po možnosti přijímat platby kreditní kartou na cestách..

Volal nový blockchainový projekt, který je založen na Ethereu Beluga Pay si klade za cíl nabídnout řešení obou těchto a dalších otázek. Beluga Pay zahájí prodej tokenů přibližně za měsíc.

Výdaje kryptoměny mohou být obtížné

Pokud vlastníte bitcoin nebo jakoukoli jinou kryptoměnu, pravděpodobně už víte, že existuje limit na počet společností, které budou kryptoměnu přijímat jako platbu. I když tato čísla každým dnem rostou, drtivá většina obchodů a podniků stále nepřijímá platby kryptoměnou.

Společnost Beluga Pay, fin-tech společnost, která má v současné době fungující produkt, se připravuje na spuštění ICO pro své tokeny ERC-20. Beluga Pay má několik hlavních cílů, pojďme si tedy nyní projít.

Prvním hlavním rysem sítě je softwarový balíček v místě prodeje, který umožňuje rychlé a snadné platby kryptoměnou a platby kreditní kartou. Ve svých vysvětlujících videích společnost konkrétně používá několik populárních možností, jako jsou bitcoiny, litecoiny, ethereum a pomlčka. Softwarový balíček by měl být plně funkční na mobilních zařízeních, aby umožňoval flexibilitu při výběru plateb.

Zdá se, že Beluga Pay cílí na různé rozvojové části světa, kde jedinou snadno dostupnou platební infrastrukturou může být mobilní telefon. To tedy dává velký prostor pro růst v řadě oblastí, jako je jihovýchodní Asie, Afrika, Latinská Amerika a Karibik, jak je uvedeno ve vysvětlujícím videu.

Získejte výplatu kryptoměnou za platby kreditní kartou

Struktura plateb Beluga

Jak funguje Beluga Pay – Zdroj obrázku: Beluga Pay Whitepaper

Druhá vlastnost sítě se týká tradičních plateb kreditní kartou. Za normálních okolností platí, že pokud někdo zaplatí kreditní kartou, obdrží prodejce platbu až po uplynutí několika dní. Toto zpoždění může představovat problém, zejména pro nové nebo malé společnosti a maloobchodníky.

Beluga Pay nabízí řešení, ve kterém by maloobchodník mohl přijímat platby z transakcí kreditní kartou „téměř okamžitě“. Tato funkce se spoléhá na nativní tokeny ERC-20 od společnosti Beluga Pay.

Žetony pro síť budou nabízet několik vlastních funkcí, které se začlení do okamžitých plateb kreditní kartou. Beluga Pay popisuje použití žetonů jako platbu „nákladů na plyn“. Obchodník se může rozhodnout utratit tokeny Beluga Pay, aby okamžitě zpracoval transakci kreditní kartou a krátce poté získal ekvivalentní částku kryptoměny..

Je důležité si uvědomit, že by to nevedlo k okamžitému dokončení samotné transakce s kreditní kartou, ale spíše k tomu, že by maloobchodník mohl okamžitě obdržet platbu ve formě kryptoměny.

A konečně, vlastníci tokenů Beluga Pay budou mít údajně nárok na část všech transakčních poplatků vybraných sítí. V současné době uvádí oficiální stránka toto procento na 0,5%. Mnoho dalších tokenů vydělávajících na poplatcích započítá držiteli 50–100% síťových poplatků, takže 0,5% se jeví neobvykle nízko.


Spojení s významnou bankou

Beluga platební karty

Obchodní partneři společnosti Beluga Pay – Zdroj obrázku: Beluga Pay

Oficiální stránka společnosti Beluga Pay uvádí, že aktuálně fungující produkt již získal podporu a spolupráci od velké banky.

Společnost rovněž uvedla, že alespoň jeden z jejich současných zákazníků je společností Fortune 50, ale neposkytují žádné konkrétnější podrobnosti než to.

Nakonec Beluga Pay tvrdí, že byly certifikovány jak Visa, tak Mastercard. To je však poněkud zvláštní, protože Visa tvrdě zakročila proti kreditním kartám na kryptoměny.

Beluga Pay ICO již brzy

Společnost Beluga Pay provede ICO přibližně za 30 dní. Cílem je prodat své vlastní tokeny BBI časným investorům s bonusem. Neprodané žetony budou spáleny. Zdá se, že samotný prodej získal značnou pozornost.

Není známo, zda se kupující primárně zajímají o potenciální zvýšení hodnoty tokenů, nebo zda chtějí získat část rozděleného podobného schématu sdílení transakčních poplatků.

Celková zásoba žetonů je 100 milionů a jejich cena je 1 ETH = 288 BBI.

Je to dobrá investice?

Nabídka společnosti Beluga Pay určitě zní přesvědčivě, protože majitelé tokenů by nejen měli šanci ocenit hodnotu aktiv, ale mohli by také získat stálý výnos prostřednictvím funkcí podobných dividendám. To, co nevíme, je, jak by se to skutečně vyplatilo v reálném životě.

Celkově existuje velmi velké množství tokenů Beluga Pay, a proto je možné, že k získání jakéhokoli rozumného množství peněz prostřednictvím dividendového systému může být nutné vlastnit tisíce nebo desítky tisíc tokenů, abyste získali i dolar nebo dva.

Nebudeme vědět, dokud systém nebude spuštěn někdy později v tomto roce. Vzhledem k tomu, že neprodané tokeny budou spáleny, velké vypálení tokenů by mohlo výrazně ovlivnit výplatu každého jednotlivého tokenu.

Obchodní strategie společnosti Beluga Pay se potenciálně zaměřuje na skupinu zákazníků, kteří nemusí mít zájem o přijetí této technologie. V zemích se špatnou infrastrukturou elektronických plateb obvykle vládnou hotovost. To sice neznamená, že změna není možná, ale může to znamenat, že bude zapotřebí mnoho let, než bude široce přijata nová platební metoda.

To však není zaručeno, jak jsme nedávno viděli v Číně. V poslední době mobilní platby prošly od téměř neexistujícího k přiblížení výměna peníze v mnoha ohledech. Stalo se to ve velmi krátkém časovém rozpětí, a je tedy možné, že něco podobného lze replikovat i v jiných částech světa.

Beluga Pay určitě stojí za druhý pohled. Pokud jde o to, zda to bude dobrá investice, nejsou z dlouhodobého hlediska, nebudeme vědět, dokud se to již nestalo.

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto jsou názory autorů a neměly by být považovány za investiční rady

Doporučený obrázek přes Twitter @belugapay

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me