Robinhood vs Coinbase: Co je lepší pro nákup kryptoměny?

>

Robinhood vs Coinbase – Pokud máte rádi flexibilitu obchodování jak s kryptoměnami, tak s akciemi, nebo byste se měli jednoduše držet decentralizovaného blockchain-nativní řešení? Nedávné dramatické setkání mezi horlivými obchodníky Reddit a Robinhood by mělo tuto debatu jednou provždy vyčistit. Ale všimněte si, že existuje také spousta funkcí, díky nimž je jedna obchodní platforma lepší než druhá.

Poté, co komunita WallStreetBets založená na Redditu obrátila investiční svět naruby pomocí mánie GameStop, Robinhood obchodní aplikace shledává, že vylučuje uživatele.

Proč? V tom, co jistě poklesne jako jeden z nejhorších vlastních tahů v historii, Robinhood omezil obchodování na GameStop, AMC, Blackberry a Dogecoin (mimo jiné) – a dokonce šel tak daleko, že nutil obchodníky prodat své pozice.

Tento krok umístil Robinhood proti Wall StreetSázky pohyb a způsobuje, že miliony lidí aplikaci smazají. Během chaosu Elon Musk velmi veřejně navrhl, kam by WallStreetBets měl investovat, změnou svého twitterového bio na čtení #bitcoin.

Jste připraveni koupit bitcoin, ale nejste si jisti, kam se obrátit?

Coinbase je perfektní alternativa k Robinhood. Níže najdete všechny rozdíly mezi těmito dvěma a tím, co dělá aplikaci Coinbase lepší než Robinhood pro nákup kryptoměny.

Coinbase vs. Robinhood: Rychlé srovnání

Vlastnosti aplikace: Aplikace Coinbase i Robinhood podporují jednoduché objednávky nákupu a prodeje na trhu. Liší se, protože Robinhood také umožňuje omezit objednávky, zatímco si budete muset stáhnout Aplikace Coinbase Pro získat funkčnost limitní objednávky.

Získejte úrok: Pouhým držením své kryptoměny v aplikaci Coinbase automaticky získáváte úroky ze svých pozic. Naproti tomu mít krypto v peněžence aplikace Robinhood nepřináší úroky.

Zákaznická podpora: Reputace Robinhood pro zákaznickou podporu není příliš horká. Přes stránky jako TrustPilot, Better Business Bureau a Reddit, Robinhood je běžně kritizováno za špatnou zákaznickou podporu, zejména s ohledem na nutkání investorů prodat své akcie. Coinbase má mnohem lepší pověst zákaznické podpory a pravidelně aktualizuje zákazníky prostřednictvím Twitteru.

Vklady: Robinhood i Coinbase umožňují vklady hotovosti převodem ACH. Tím ale podobnosti končí. Coinbase navíc umožňuje zákazníkům financovat jejich účty prostřednictvím debetních karet a bankovních převodů.

Výběry: Po zakoupení kryptoměny u Coinbase můžete bez omezení posílat své tokeny do jiné peněženky. Pokud si vyberete, můžete si také vybrat hotovost na účet PayPal. Na druhou stranu Robinhood omezuje výběry kryptoměny, což znamená, že jakmile si koupíte krypto pomocí Robinhood, vaše tokeny tam zůstanou zaseknuté, dokud neprodáte.

Snadné použití: Robinhood a Coinbase jsou podobně snadno použitelné, s mírným náskokem jde do Coinbase pro zjednodušení jednoduchosti nákupu široké škály kryptoaktiv.

Zabezpečení peněženky: Krypto peněženky Coinbase i Robinhood jsou pojištěny. Okraj zde však jde na Coinbase. Kromě specializace na kryptoměnu a budování peněženek podle vysokých standardů jsou peněženky Coinbase také pojištěny FDIC. Naproti tomu peněženky Robinhood kryjí pojištění proti krádeži s Aonem, méně známým pojistitelem Lloyd’s Insurance.

Výběr kryptoměny: V současné době jsou dostupné kryptoměny v Robinhood omezeny na sedm, včetně bitcoinů, etherea, bitcoinových hotovostí a litecoinů. Na Coinbase je počet dostupných kryptoměn nejen mnohem vyšší, ale také kvalitativně mnohem lepší. Bitcoin a Chainlink najdete na Coinbase, ale najdete také seriózní DeFi tokeny jako Aave, Compound a Synthetix.

Poplatky: Robinhood je známý tím, že za obchodování neúčtuje žádné poplatky – tato populární politika se vztahuje i na kryptoměny. Coinbase účtuje 0,99 $ za obchod pod 10 $ a poté 1,49% za obchod.

Kopírujte nejlepší světové obchodníky

Když váš vůdce obchoduje, vy obchodujete. Krevety automaticky aktualizuje vaše portfolio tak, aby vždy odpovídalo vašemu vůdci. Procházejte stovky obchodníků s kryptoměnami, které chcete kopírovat.

Proč je Coinbase pro nákup kryptoměny lepší než Robinhood

Ve výše uvedeném srovnání přináší Robinhood několik výhod, jako je bezplatné obchodování s kryptoměnami a mezní objednávky v aplikaci. To je docela výhoda pro ty, kteří mají rádi větší kontrolu nad obchodem.

Tyto výhody jsou však nepatrné ve srovnání s tím, jak Coinbase vyniká při nákupu bitcoinů a dalších kryptoměn.

Dnes má Coinbase 35 milionů uživatelů a je považován za de facto krále všech kryptoměn. Je to proto, že Coinbase vzrostl zaměřením na uživatelskou zkušenost, zabezpečení směny a kvalitu nabízených kryptoměn.

Uživatelská základna Robinhood je někde severně od 13 milionů uživatelů, ale většina z nich obchoduje spíše s tradičními akciemi a aktivy než s kryptoměnou. Nedostatečné zaměření na zkušenosti s kryptoobchodem je tedy hmatatelné, protože Robinhood výrazně omezuje nabízené tokeny a základní schopnost je po nákupu vybrat.

Coinbase bezproblémově integruje svou peněženku a samostatnou aplikaci Coinbase Wallet se zbytkem prostředí kryptoměny. Po provedení nákupu je výběr žetonů do bezpečnější hardwarové peněženky jednoduchý.

Zatímco obvyklá rada od krypto veteránů nikdy nenechává vaše mince na burze, peněženky Coinbase jsou pojištěny FDIC, což znamená, že v případě hackeru je vaše těžce vydělané krypto bohatství v bezpečí. Coinbase navíc za téměř deset let svého působení nikdy nebyl hacknut ani jinak kompromitován.

Protože Robinhood vám neumožňuje stáhnout kryptoměnu ze své aplikace, je rozumné cítit, že v případě ztráty telefonu existuje bezpečnostní riziko. Pokud jde o pojištění, peněženky Robinhood jsou pojištěny proti krádeži velkého rozsahu, ale politika se nezdá zdaleka tak robustní jako pokrytí FDIC Coinbase.

Coinbase také dává pokročilým obchodníkům možnost použít aplikaci nebo webovou verzi Coinbase Pro k provádění složitějších obchodů, jako jsou limitní prodejní objednávky.

A konečně, Coinbase podporuje nákup a prodej za více než 45 kryptoměn, zatímco výběr Robinhood činí pouhých sedm dostupných kryptoměn. Pokud si chcete koupit nejnovější krypto projekt DeFi, Robinhood vás nepokrývá, ale Coinbase určitě ano.

Nabízí Robinhood nějaké výhody oproti Coinbase pro nákup bitcoinů?

Celkově je Coinbase pro nákup bitcoinů lepší než Robinhood. To však nedělá celý obraz.

Robinhood má jednu podstatnou výhodu: nulové poplatky za kryptoobchod.

Přestože má Coinbase vynikající výběr kryptoměny, lepší aplikaci pro investování do kryptoměny a téměř 10letou historii společnosti, je těžké argumentovat nulovými poplatky za obchodování.

Takže pokud je pro vás rozhodujícím faktorem nákup bitcoinů bez utrácení penny za poplatky, možná budete chtít Robinhood znovu podívat.

Kromě toho, pokud chcete pro rychlý obchod koupit pouze bitcoiny, bitcoiny v hotovosti na ethereum nebo litecoiny, Robinhood vám může být více po chuti. Svůj majetek nemůžete vybrat, ale pokud se pohybujete rychle, na tom by nemělo záležet.

Nastavení Coinbase vs. instalace Robinhood

Coinbase i Robinhood lze snadno stáhnout a nainstalovat z obchodu App Store nebo Google Play.

Body putují do aplikace Coinbase pro rychlost a snadné nastavení.

Kryptoměnu můžete snadno koupit pomocí debetní karty pár minut po instalaci, zatímco Robinhood vyžaduje převod ACH. To znamená, že budete muset připojit svůj bankovní účet, což, i když je snadné, trvá déle než děrování údajů o debetní kartě.

A co Coinbase Pro?

Zajímá mě, jak Coinbase Pro funguje? Podívejte se na naši rozsáhlou recenzi a zjistěte, proč obchodníci tolik chválí Coinbase Pro.

Závěr: Coinbase je lepší než Robinhood pro nákup kryptoměny

Bez ohledu na to, jak to rozdělíte, Robinhood není nikde na stejné úrovni jako Coinbase pro nákup bitcoinů a dalších kryptoměn. Omezený výběr, sporná pojistná smlouva a velmi nepohodlný nedostatek výběrů přispívají k tomu, že Robinhood je pro kryptoobchodníky špatnou volbou.

Coinbase zasáhla sladké místo mezi vážnými obchodníky s kryptoměnami a drobnými investory, kteří hledají nejlepší způsob, jak bezpečně a snadno nakupovat bitcoiny.

Kromě toho pojištění FDIC pokrývající každou peněženku a působivá řada tokenů vám pomohou investovat s důvěrou do budoucnosti financí.

Jste připraveni koupit Chainlink, Bitcoin nebo kteroukoli z dalších 40+ kryptoměn na palubě v Coinbase? Stáhněte si aplikaci pro zařízení iOS a Android.

Krevety je sociální obchodní platforma pro kryptoměnu. Je určen pro profesionální i začínající obchodníky, aby se dozvěděli o rostoucím krypto průmyslu. Na Shrimpy mohou uživatelé kopírovat portfolia a obchodní strategie jiných obchodníků.

Následuj nás na Cvrlikání a Facebook pro aktualizace a zeptejte se našich úžasných aktivních komunit na Telegram & Svár.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me