Recenze TrueUSD: Deep Dive na TrustToken TUSD

TrueUSD je další opravdu populární stablecoin, který se nedávno objevil na trhu. Od spuštění v loňském roce je tento stablecoin oblíbený u mnoha obchodníků.

TrueUSD byl vydán týmem Trust Token a je plně kryptoměnou podporovanou kryptoměnou. V současné době se jedná o obzvláště aktuální téma, zejména pokud jde o četné kontroverze, které obklopují největší stabilnícoin, Tether USDT.

Přesto je TrueUSD opravdu nejlepší alternativou k současnému stavu?

V této recenzi TrueUSD se pokusím na to odpovědět tím, že vám poskytnu to, co potřebujete vědět. Podívám se také na bezpečnost a zabezpečení a také na klady a zápory.

Co je TrueUSD?

TrueUSD (TUSD) je jedním z rostoucího počtu stablecoinů, které svou hodnotu navazují na americký dolar.

Byl vytvořen a vydán TrustToken a kolík a rezervy jsou také udržovány TrustToken. Klíčovou jedinečnou vlastností TUSD je, že se jedná o první stabilnícoin, který byl vydán s primárním zaměřením na transparentnost.

Co je TrueUSD

Co je TrueUSD? Obrázek přes Důvěřujte tokenovým stránkám

Zájemci o TUSD se mohou zaregistrovat a zakoupit jej v poměru 1: 1 vůči americkému dolaru na internetu TrustToken platforma.

TUSD byl rychle přijat díky své transparentnosti a je uveden na mnoha hlavních burzách kryptoměn. V současné době se jedná o třicátou sedmou největší kryptoměnu podle tržního stropu, což ji staví za několik dalších stablecoinů, je však také hlavní součástí rozvíjejícího se blockchainového ekosystému..

Růst a důležitost TUSD pomohly zlepšit vnímání a reputaci stablecoinů u běžné populace, stejně jako u investorů a regulačních orgánů. Je to kvůli tomu, že je plně transparentní a první regulovaný stabilnícoin plně krytý americkým dolarem.

TrustToken Stablecoiny


Fiat podpořil stablecoiny důvěryhodného tokenu

Kromě TUSD společnost TrustToken nedávno oznámila spuštění několika dalších tokenizovaných fiat měn. Patří mezi ně tokenizovaná verze australského dolaru (TAUD), britské libry (TGBP), kanadského dolaru (TCAD) a hongkongského dolaru (THKD). V nadcházejícím roce se navíc očekává tokenizovaná verze singapurského dolaru (TSGD).

Mnoho jednotlivců, společností a institucí zjistilo, že TUSD a další TrustToken stablecoiny jsou ideální pro jejich potřeby. Kromě zřejmého případu použití jako stablecoin patří mezi další případy použití TUSD financování marží na burzách, půjčky na kryptoměny a jako vklady na úročené účty.

TUSD Stablecoin

TUSD je symbol tickeru a zkrácený název skutečného amerického dolaru. Jedná se o první tokenizované aktivum vytvořené na platformě TrustToken a je to první plně regulovaný, transparentní stabilnícoin uvolněný.

TUSD představuje tokenizované americké dolary v poměru 1: 1. TUSD je token ERC-20, který byl vytvořen na blockchainu Ethereum, odkud odvozuje svoji bezpečnost.

Ti, kteří využívají TUSD, těží ze schopnosti okamžitě vstoupit a opustit trhy s kryptoměnou, aniž by se museli starat o časová omezení vytvořená procesy vypořádání v tradičním bankovním ekosystému..

TrueUSD token ERC20

Smlouva TrueUSD Stablecoin ERC20. Obrázek přes Etherscan

Protože TUSD je token ERC-20, využívá výhody neustále se rozšiřujícího a vyvíjejícího se blockchainového ekosystému Ethereum. To přináší výhodu inteligentních kontraktů s otevřeným zdrojem, které podporují transakce v USD 24/7/365.

Tokeny TUSD se vytvářejí a ničí, když je uživatelé kupují a vykupují. Každý USD přijatý při vytváření TUSD je vložen do úschovy, což znamená, že plná vydaná a cirkulující nabídka TUSD je zcela zajištěna a zajištěna americkými dolary.

Kromě toho jsou tyto americké dolary drženy na bankovních účtech pojištěných FDIC v USA a jsou auditovány měsíčně společností Cohen & Společnost.

Jak funguje TUSD?

TrueUSD funguje prostřednictvím využití inteligentních kontraktů Ethereum na blockchainu Ethereum. Prostřednictvím těchto inteligentních kontraktů je schopen vydávat a splácet tokenizovanou verzi amerického dolaru.

Kdykoli si uživatel zakoupí TUSD prostřednictvím platformy TrustToken s americkými dolary, inteligentní kontrakt, který je základem platformy, automaticky vytvoří a vydá odpovídající ekvivalentní částku TUSD, která se poté stane součástí cirkulující dodávky tokenu.

Naopak, kdykoli uživatel uplatní TUSD prostřednictvím platformy TrustToken, inteligentní smlouva automaticky vezme uplatněné tokeny a vypálí je nebo je trvale odebere z cirkulujícího zdroje TUSD. Zároveň platforma připisuje uživateli částku v amerických dolarech rovnající se částce vykoupeného TUSD.

Nákup & amp; Uplatněte TrueUSD

Nákup & Uplatněte proces pomocí TrueUSD. Obrázek přes TrustToken Blog

Jednou z výhod používání TUSD je, že TrustToken za transakce neúčtuje žádné poplatky za nákup ani odkup. Společnost generuje své výnosy inkasem úroků z amerických dolarů vedených na firemních účtech.

Protože obchodníci jsou si dobře vědomi své schopnosti nakupovat a prodávat TUSD v poměru 1: 1 s TrustToken, vytváří na trhu přirozenou arbitrážní příležitost, a to udržuje token na jeho pegu k dolaru.

Je TUSD bezpečný?

TUSD je obecně považován za jeden z nejbezpečnějších stablecoinů, které jsou v současné době na trzích k dispozici. To je částečně způsobeno transparentností TrustToken a plně podporovanou povahou kryptoměny. Existují další důvody, proč považovat TUSD za bezpečné držení:

 • Bezpečnostní – Inteligentní smlouvy používané společností TrustToken byly nezávisle auditovány třikrát třemi různými bezpečnostními firmami a žádná z nich nebyla nalezena ani nahlášena.
 • Úschova – Nejen, že jsou všechny prostředky podporující TUSD drženy v úschově, ale jsou také drženy svěřeneckými společnostmi třetích stran, takže TrustToken nemá přímý přístup k uživatelským fondům drženým v rezervě.
 • Pojištění majetku – Držitelé TUSD jsou právně chráněni před zneužitím finančních prostředků zákony Spojených států a účty, na nichž jsou finanční prostředky drženy, jsou účty pojištěné FDIC.
 • Audity – TrustToken je každý měsíc auditován účetní firmou Cohen & Společnost a osvědčení jsou zveřejněny. Tím je zajištěno, že TUSD zůstane plně zajištěný zajištěnými prostředky, které odpovídají jeho vydané nabídce.
 • Licencováno a regulováno – TrustToken je plně licencován pro provoz v USA a TUSD je první regulovaný stabilnícoin vydávaný v USA.

Výhody používání TUSD

Existuje několik důvodů, proč jednotlivci a instituce používají TUSD. Jedním z nich je, že umožňuje obchodníkům a investorům vstoupit na trhy kryptoměny, aniž by byli okamžitě vystaveni volatilitě. Rovněž umožňuje stejným investorům a obchodníkům opustit trhy a vyhnout se rostoucí volatilitě hledáním stability TUSD.

Výhody TUSD

Výhody používání stablecoinu TUSD

Mezi stablecoiny zůstává TUSD transparentní, přičemž měsíční audity potvrzují objem amerických dolarů držených v úschově na FDIC pojištěných amerických bankovních účtech odpovídá částce TUSD v oběhu.

S rostoucím počtem obchodních párů a likviditou bude TUSD stále užitečnější. Konečně existuje omezené riziko třetích stran, protože TUSD lze snadno uplatnit nebo uložit do jakékoli osobní peněženky kompatibilní s ERC-20..

Společnost TrustToken

TrustToken byl vyvinut jako platforma pro tokenizaci aktiv. Plánuje přinést výhody blockchainu do tradičních aktiv, počínaje americkým dolarem a dalšími významnými globálními fiat měnami.

Odtud TrustToken plánuje přechod na tokenizaci dalších aktiv, jako jsou drahokamy, drahé kovy, nemovitosti a mnoho dalšího. Je možné, že by v budoucnu mohly být tokenizovány i akcie nebo sběratelské předměty, jako je umění.

Jednou z hlavních výhod takové tokenizace je, že přináší potenciál částečného vlastnictví aktiv.

Co je TrustToken

Přehled společnosti TrustToken

TrustToken vytvořil svou platformu s vírou, že tokenizace různých tříd aktiv dá investorům možnost přístupu k dříve nedostupným nelikvidním investičním příležitostem. A pomocí technologie blockchain to lze provést bezpečně, bezpečně a snadno v globálním měřítku.

TrustToken zaujal ke své platformě přístup založený na dodržování předpisů, který vedl k prvnímu regulovanému stabilnímu kryptoměně. Také nám to poskytlo transparentnost blockchainových aktiv vyvíjených a vydávaných TrustToken.

Kombinace silného, ​​zkušeného vývojového a manažerského týmu a silné podpory od společností, jako je BlackTower Capital, vedly k brzkému úspěchu platformy a uvolnění blockchainových aktiv.

Tým TrustToken

Na společnosti Trust Token pro mě nejvíce vyniká to, jak jsou transparentní. To je v příkrém kontrastu s podobnými Tethery, které fungovaly se stále neprůhlednější organizační strukturou.

Generální ředitel a spoluzakladatel společnosti TrustToken je Jai An, který pracoval jako první inženýr v jádře a snažil se matematicky modelovat lidský mozek. Předtím absolvoval University of Texas v Austinu s bakalářským titulem v oboru informačních systémů.

Připojil se k němu Rafael Cosman, který působí jako vedoucí inženýrství ve společnosti TrustToken a je druhým spoluzakladatelem. Před založením TrustToken Cosman pracoval také jako inženýr v jádře.

Také strávil nějaký čas prací jako inženýr ve společnosti Google a byl také spoluzakladatelem neziskového technologického centra EastCalo Alto StreetCode. Je absolventem Stanfordské univerzity s bakalářským titulem z informatiky.

Důvěřujte spoluzakladatelům tokenů

Spoluzakladatelé tokenu důvěry

Tory Reiss je třetím spoluzakladatelem a působí jako vedoucí partnerství a rozvoje podnikání v TrustToken. Po absolvování Northwestern University s titulem v behaviorální ekonomii a podnikání na rozvíjejících se trzích pokračoval v pozici prodeje ve společnosti Microsoft a později přešel do role v oblasti rozvoje podnikání.

Poté byl zakládajícím vedoucím prodeje společnosti Lob, kde zvýšil tržby ze stovek tisíc, když se během dvou let připojil k ARR za desítky milionů, přičemž se rozšířil na více než 40 zaměstnanců. Konečným spoluzakladatelem TrustToken je Stephen Kade, který má za sebou dlouhou historii úspěšných pozic v neurovědě a ekonomii.

Obchodování & Ukládání TUSD

Chcete-li zakoupit TUSD přímo, můžete přejít na web TrustToken, zaregistrovat se jako uživatel, dokončit proces KYC a nakupovat přímo v poměru 1: 1.

Všechny nákupy a odkupy žetonů jsou zpracovávány jako bankovní převody. Ačkoli TrustToken neúčtuje žádné poplatky za nákup nebo uplatnění TUSD, příslušné banky uživatelů mohou mít své vlastní poplatky.

Pokud jde o podporu výměny, existuje docela rozsáhlý seznam, kde můžete obchodovat s TUSD. Největší objem burzy je však na burze BitZ, kde se zde vyskytuje více než 50% hlášeného objemu. Zajímavé je, že se jedná o pár TUSD / USDT, kde si obchodníci vyměňují stabilnícoin Tether za stabilnícoin TrueUSD.

Trhy TUSD

Některé z největších trhů pro obchodování TUSD. Obrázek přes CMC

Další největší burzou pro TUSD je Coinsbit, kde existuje solidní množství obchodování nejen proti USDT, ale také s páry BTC a ETH. Mezi další burzy s poměrně dobrým objemem obchodování TUSD patří OKEx, BitMart, Coinall, MXC, Binance a Bithumb Singapore.

Hlavní výhodou pro tak rozsáhlou směnnou podporu je, že veškerá zneužití TUSD jsou arbitrážována. To znamená, že pokud by na některé z těchto burz někdy došlo k mírným odchylkám od kolíku 1 $, pak by mohla být cena obnovena obchodováním mezi burzami.

Peněženky TrueUSD (TUSD)

Protože TUSD je token ERC-20, uživatelé mohou token ukládat do jakékoli peněženky, která je kompatibilní s tokeny ERC-20. To dává uživatelům velký výběr peněženek, od mobilních peněženek přes webové peněženky, až po stolní peněženky, nebo pro nejvyšší zabezpečení lze použít hardwarovou peněženku jako Ledger nebo Trezor.

Pro kohokoli, kdo drží více než pár stovek dolarů TUSD, doporučujeme použít hardwarovou peněženku pro nejlepší zabezpečení. Důvodem je to, že všechny vaše soukromé klíče jsou uloženy v zařízení a veškeré podepisování transakcí se provádí v zařízení.

TUSD Klady a zápory

Takže teď, když nejasně víte, co je TrueUSD, pojďme se objektivně podívat na některé výhody a nevýhody používání tohoto stablecoinu.

TUSD Pros

 1. TUSD je plně regulován a licencován v USA.
 2. Pravidelné měsíční audity provádí účetní firma Cohen & Společnost, která zajišťuje TUSD, zůstává vždy plně krytá americkými dolary na bázi 1: 1.
 3. Pro TUSD existuje vynikající likvidita, s tokeny se obchoduje na desítkách různých burz, včetně těch největších, jako jsou Binance a MXC.
 4. TUSD je token ERC-20, který mu dodává bezpečnost blockchainu Ethereum. Navíc poskytuje uživatelům celou řadu peněženek pro uložení tokenu, včetně hardwarových peněženek, které chrání token před hackery.
 5. Bankovní účty, které drží americké dolary podporující TUSD, jsou všechny pojištěny FDIC až do výše 250 000 USD.
 6. Kromě TrueUSD vydal TrustToken také TrueCAD, TrueAUD, TrueHKD a TrueGBP a má v plánu vydat mnohem více tokenizovaných měn a dalších aktiv.

TUSD Nevýhody

 1. Uživatelé, kteří zakoupí nebo uplatní TUSD od TrustToken, jsou povinni vyplnit dokumenty Know Your Customer (KYC) a Anti-Money Laundering (AML). I když to někteří nemusí považovat za zápor, v blockchainovém prostoru je mnoho lidí, kteří by to považovali za narušení jejich soukromí.
 2. TUSD a další digitální aktiva vydaná TrustToken jsou zcela centralizovaná do té míry, že TrustToken může zmrazit uživatelský účet nebo dokonce zabavit jejich tokeny v případě, že se domnívají, že uživatel porušil podmínky použití nebo jakýkoli ze zákonů a předpisů že TrustToken je povinen dodržovat.
 3. Nyní je spousta výběru. Časy, kdy byla Tether jedinou alternativou, byly pryč. Nyní máte v kruhu DAI Stablecoin jako Circle USDC, dolar Gemini a dokonce i decentralizovanou verzi.

Závěr

TrueUSD získává popularitu jako transparentní a užitečný stablecoin a je jistě uchazečem o to, aby se stal nejlepším stablecoinem. Jeho zaměření na dodržování předpisů a transparentnost z něj učinilo solidního konkurenta společnosti Tether, která má dlouhou historii sporných praktik. Časem se TUSD může dokonce stát alternativou k USDT.

Tím, že nasadil TUSD na blockchain Ethereum, využívá tým TrustToken osvědčené zabezpečení, infrastrukturu peněženky a inteligentní smlouvy, které TUSD potřebuje k růstu a prosperitě. Bylo to opravdu moudré rozhodnutí, které pomohlo TUSD nastartovat rychleji, než by jinak bylo možné.

TrustToken již vydal stablecoiny založené na jiných hlavních fiat měnách, další budou plánovány v budoucích měsících a letech. I když to samo o sobě je vzrušující, ještě více vzrušující je nadcházející vydání tokenizovaných nemovitostí, dluhopisů, komodit a dalších aktiv.

Tokenizací těchto aktiv TrustToken zpřístupní je široce dostupným prostřednictvím částečného vlastnictví těmi, kteří by si jinak nemohli dovolit investici do konkrétního aktiva.

TUSD je vzrušující projekt s velkým potenciálem. I když má v současné době tržní kapitalizaci jen něco málo přes 150 milionů dolarů, mohlo by to nafouknout na miliardy, pokud bude TUSD schopen úspěšně nahradit USDT jako stabilnícoin volby pro obchodníky.

Doporučený obrázek prostřednictvím služby Shutterstock

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto jsou názory autorů a neměly by být považovány za investiční rady. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map