Recenze Swyftx: Kompletní přehled burzy

Obchodníci s kryptoměnami žijící v Austrálii mají možnost výměny, kterou my ostatní nemáme. To je Swyftx, burza založená v Queenslandu, kterou v roce 2017 vytvořili Alex Harper a Angus Goldman. Později v roce 2019 byla spuštěna platforma, která přináší lepší funkčnost, nulovou inflaci, reálné spready a jednoduché nízké poplatky pro všechny Australany.

Dva zakladatelé, kteří jsou v současné době generálním ředitelem a CTO společnosti Swyftx, byli prostě dva nadšenci kryptoměn a vývojáři softwaru, kteří cítili potřebu krypto burzy, která by mohla vyřešit některé běžné problémy stávajících burz..

Pokračují v práci na růstu výměny a s téměř čtyřletou historií ve stále konkurenceschopnějším odvětví musí dělat něco správně. Ve skutečnosti během této kontroly zjistíme, zda je to pravda nebo ne.

Proč Swyftx?

Obchodníci po celém světě mají problém s kryptoburzami, které mají špatný zákaznický servis, nedostatečnou likviditu, přeplněná obchodní rozhraní a vysoké poplatky. Swyftx se pokouší tyto problémy vyřešit a dát obchodníkům výměnu tam, kde nejsou okradeni nadměrnými poplatky, kde mohou inteligentně obchodovat a kde je ve skutečnosti nápomocný personál zákaznické podpory.

Přehled Swyftx

Levná a příjemná směnárna kryptoměn pro Australany. Obrázek přes Cvrlikání

Ve skutečnosti obchodníci ve Swyftxu nedostanou jen sofistikovanou obchodní platformu, mají také přístup ke kompletním zprostředkovatelským službám. To je jako to nejlepší z obou světů a dělá Swyftx vhodnou burzou pro nové i zkušené obchodníky. Swyftx skutečně poskytuje australským obchodníkům s kryptoměnami úžasný zážitek, který zahrnuje některé z nejlepších dostupných spready a spořicí účet SMSF, který je průkopnický pro krypto burzu.

Celkově vzato není příliš překvapivé se dozvědět, že Swyftx dokázal na burzu přilákat více než 30 000 australských obchodníků s kryptoměnami.

Funkce obchodování

Podívejte se na tyto jedinečné funkce, které mohou australští obchodníci s kryptoměnami využít, když se připojí k Swyftx:

 • Přizpůsobitelný ovládací panel, který zobrazuje nejčastěji a preferované technické ukazatele.
 • Výkonné grafické rozhraní TradingView.
 • Pokročilé typy objednávek.
 • Opakující se vklady, které automatizují vaše investice do kryptoměny.
 • Stahovatelné daňové zprávy pro bezstresové účetnictví.
 • Demo obchodování k doladění všech obchodních strategií.
 • Programy doporučení a přidružení.
 • Přístup k samoobslužnému super fondu za účelem úspory.

Je použití Swyftx bezpečné?

Věříme, že je založen především na skutečnosti, že tato krypto burza je licencována a regulována. Swyftx je registrován v australském Transaction Reports and Analysis Center (AUSTRAC), australské vládní finanční zpravodajské agentuře zřízené k monitorování finančních transakcí za účelem identifikace praní peněz, organizovaného zločinu, daňových úniků, sociálních dávek a financování terorismu.

Jako registrovaný poskytovatel směnáren digitálních měn nebo DCEP udržují přísné zásady KYC a programy sledování transakcí, které pomáhají snižovat praní peněz a boj proti terorismu. V zásadě to znamená, že si udělají čas na ověření identity každého zákazníka, a že se na ně dívá regulační orgán třetí strany, aby se ujistil, že tak činí.

Tok registrace Swyftx


Rychlá a bezpečná registrace. Obrázek přes Swyftx.com.au

Dobrou zprávou pro vás je, že proces KYC ve Swyftxu je poměrně rychlý. Ve většině případů vás lze zaregistrovat u burzy / makléře za pár minut zadáním vaší e-mailové adresy, telefonního čísla a čísla dokladu totožnosti. Protože Swyftx je zaměřen na australské klienty, jsou schopni poskytovat tuto rychlou službu KYC.

Pro větší bezpečnost nabízí Swyftx kromě obvyklého přihlášení pomocí hesla také dvoufaktorovou autentizaci (2-FA). To pomáhá zabezpečit váš účet a zabránit hackerům a krádežím. Na pozadí služby zjistíte, že burza neustále sleduje svá data a provoz, aby zjistila případná porušení.

Používají také šifrovací protokoly na všechna citlivá data a provádějí pravidelné externí penetrační testy. To vše dohromady umožňuje Swyftxu okamžitě identifikovat jakoukoli podezřelou aktivitu v jejich systému. Když zjistí něco podezřelého, časově uzamknou dotyčný účet, dokud vlastník nebude moci resetovat heslo.

Swyftx má pokročilé postupy zabezpečení databáze. Obrázek přes Shutterstock

Ze všech bezpečnostních funkcí na nás zapůsobilo zejména monitorování úniků dat společností Swyftx. Burza toho dosahuje tím, že pečlivě sleduje ostatní burzy a další weby, které jsou spojeny s aktivitou obchodování s kryptoměnami. To jim umožňuje rychle uzamknout účty, které se zdají být ohroženy, a chránit vaše prostředky před potenciálně škodlivými herci.

Kromě všech výše uvedených bezpečnostních opatření společnost Swyftx spolupracuje také s Auth0, renomovanou cloudovou bezpečnostní platformou, která bezpečně ukládá přihlašovací údaje uživatelů pro maximální zabezpečení účtu.

Podporované kryptoměny

Obchodování na Swyftxu vám umožní přístup k více než 220 různým kryptoměnám a seznam neustále roste. Kromě nejpopulárnějších kryptoměn jako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Ripple (XRP) je možné obchodovat také s temnějšími mincemi jako Civic (CVC), Filecoin (FIL) nebo Mithril (MITH). Tam jsou také velmi populární DeFi coiny jako Curve (CRV) a yearn.finance (YFI).

Měny Swyftx

Zde je ukázka ze seznamu více než 220 různých altcoinů

Všechna tato aktiva lze obchodovat pomocí rozhraní platformy TradingView a proti AUD, BTC nebo USD. Swyftx slibuje nejlepší likviditu kryptoměny ze všech australských kryptoměn. Dělá to skenováním řady dalších burz, aby našel nejlepší spready, likviditu a ceny pro cílové párování kryptoměna / měna.

Nabízí Swyftx pákové obchodování?

V současné době Swyftx nenabízí obchodování s pákovým efektem, nicméně tvrdí, že jejich vývojový tým zkoumá způsoby, jak to v budoucnu implementovat. Všimněte si, že většina kryptoměn, které nabízejí pákový efekt, bude přijímat pouze vklady v kryptoměnách. Protože na obchodování nabízené ve Swyftxu neexistuje žádná páka, mohou nabízet vklady v AUD. To je mnohem jednodušší pro většinu obchodníků, zejména pro ty, kteří jsou v kryptoměnách poměrně noví.

Ti, kteří trvají na obchodování s využitím pákového efektu, si mohou vždy koupit bitcoiny ve Swyftxu pomocí AUD a poté tento bitcoin převést na renomovanou burzu, která nabízí obchodování s pákovým efektem. Swyftx dokonce nabízí svou pomoc při výběru renomované a důvěryhodné burzy pro obchodování s pákovým efektem.

Poplatky za obchodování Swyftx

Paušální poplatek za obchody na Swyftxu je 0,6%, což se na první pohled zdá vysoké, když se podíváte na mnoho jiných burz, které nabízejí poplatky 0,2% nebo méně. Existují však důležitější věci než poplatky účtované vaší burzou a tyto věci jsou spready vašich obchodů. Ve Swyftxu jsou tyto spready udržovány na co nejnižší úrovni. Ve skutečnosti inzerují spready již od 0,41%.

Swyftx spready

Neuvěřitelně nízké spready. Obrázek přes Swyftx.com.au

Mohou nabídnout tak nízké spready díky proprietárnímu algoritmu, který pro každý obchod najde pokaždé nejnižší možné rozpětí. A když dáte dohromady poplatek a rozpětí, které u Swyftxu mohou být až 1,01%, brzy zjistíte, že mají nejlepší strukturu nákladů.

Ve skutečnosti, když sečtete poplatky a spready na jiných burzách kryptoměn, brzy zjistíte, že byste mohli platit dvojnásobek, trojnásobek nebo dokonce více. Některé burzy účtují více než 5%, když sečtou poplatky a spready.

Tým Swyftx velmi dobře ví, že vyšší spready jednoduše pojí vaše zisky. Když se rozhlížíte po australských kryptoburzách, uvidíte plošně vysoké rozpětí, a to jednoduše kvůli nedostatku likvidity.

Swyftx řeší tento problém s likviditou několika způsoby. Už jsme diskutovali o tom, jak vypadají mezi řadou dalších burz, aby našli nejlepší likviditu a spready. Kromě toho při výběru finančních prostředků převádějí všechny vklady AUD na USD a naopak. Proto poplatek vypadá tak vysoko na 0,6%. Je to vlastně poplatek za převod forexu. Tímto způsobem však dokážou udržet své spready mnohem níže než jiné burzy.

Poplatky Swyftx

Stačí se podívat na to, jak si Swyftx srovnává s jinými burzami a makléři. Obrázek přes Swyftx.com.au

Kromě poplatku za obchodování a šíření si Swyftx neúčtuje nic jiného než poplatek za těžbu za vklady a výběry. A pokud pro své vklady a výběry používáte fiat (AUD), není žádný poplatek, pokud jsou vaše vklady a výběry vyšší než 200 $. Pod touto hranicí 200 $ je paušální poplatek 2 $. To jsou jedny z nejnižších poplatků za vklady a výběry, které kdekoli také najdete.

Pokud jde o limity, má Swyftx denní limit vkladů a výběrů ve výši 20 000 australských dolarů, který lze s další dokumentací zvýšit na 100 000 AUD. Neexistuje žádný obchodní limit.

Vytvoření účtu na Swyftx

Vytvoření účtu ve Swyftxu je velmi jednoduché. Začíná to kliknutím na velké modré tlačítko „Registrace“ v pravém horním rohu webové stránky. Otevře se registrační stránka Swyftx, kde zadáte své jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, okres bydliště a heslo podle vlastního výběru.

Registrace na Swyftx

Zaregistrujte se do minuty. Obrázek přes Swyftx.com.au

Poté zaškrtnutím políčka vyjádřete souhlas s podmínkami a zaškrtnutím políčka potvrďte, že nejste robot, vyplněním captcha. Nakonec klikněte na tlačítko „Vytvořit můj účet“.

Ověření Swyftx

Australské předpisy KYC vyžadují, aby společnost Swyftx před povolením vkladu a obchodování ověřila totožnost všech svých klientů, ale tento proces je velmi rychlý. Většina lidí to zvládne do 2 minut nebo méně.

Chcete-li začít s procesem ověření identity KYC, přihlaste se k účtu, který jste právě vytvořili, a klikněte na odkaz „Profil“ v ​​levém postranním panelu a pod tímto odkazem „Ověření“. Klikněte na něj a zobrazí se vám online formulář se žádostí o následující informace (každá je ověřena samostatně):

 • Emailová adresa
 • Číslo mobilního telefonu
 • Číslo dokladu totožnosti

Ověření Swyftx

Tři snadné kroky ověření. Obrázek přes Nápověda Swyftx

Ověření vašeho e-mailu je stejně snadné jako kliknutí na toto tlačítko. Bude vám zaslán e-mail s odkazem na kliknutí a ověření bude provedeno.

Ověření telefonního čísla není o nic obtížnější. Klikněte na tlačítko „Ověřit nyní“ pod telefonem a prostřednictvím telefonu vám bude zaslán šestimístný PIN. Zadejte tento PIN do vyskakovacího pole a klikněte na „Ověřit nyní“ a je seřazen.

Swyftx Ověřte PIN

Šestimístný SMS kód snadno ověří váš mobilní telefon. Obrázek prostřednictvím nápovědy Swyftx.

Jakmile ověření e-mailem a telefonem přestane fungovat, budete připraveni ověřit své doklady totožnosti. Na rozdíl od jiných služeb není nutné tyto dokumenty skenovat a nahrávat, což činí proces mnohem rychlejším a jednodušším. Budete potřebovat své doklady totožnosti a zadejte své údaje přesně tak, jak jsou uvedeny v dokladech.

Swyftx ID

Třetím a posledním krokem při ověřování vašeho účtu ve Swyftxu. Obrázek prostřednictvím nápovědy Swyftx.

Jakmile to ověříte, máte vše nastaveno. Je velmi pravděpodobné, že vám celý proces trval méně než 2 minuty.

Demo účet

Jednou z velmi jedinečných funkcí, kterou na Swyftxu najdete, kterou u většiny ostatních burz kryptoměn nenajdete, je demo účet. Ve skutečnosti mezi australskými burzami kryptoměn Swyftx jako jediný nabízí demo účty.

Ukázka Swyftx

Jediný australský burzovní / broker, který nabízí demo obchodní účet. Obrázek přes Apple App Store

Demo účet je účet, který je financován z „herních“ peněz, kde můžete obchodovat, abyste si zvykli na platformu a obchodní podmínky burzy. Je to mimořádně užitečná funkce, a to i pro pokročilejší obchodníky, kteří pomocí demo účtu otestují nové obchodní strategie, než na nich riskují skutečné peníze. Ve Swyftxu dokonce simulují skutečnou likviditu a obchodní podmínky, aby byl zážitek co nejvěrnější.

Způsoby vkladu

Pro vklady v AUD nabízí Swyftx několik možností:

 • PayID (metoda okamžitého vkladu)
 • POLi (metoda okamžitého vkladu)
 • OSKO (vklad do stejného pracovního dne)

Osko a PayID

Rychlé a snadné vklady a výběry. Obrázek přes Regionální australská banka

Počátkem ledna 2021 společnost Swyftx oznámila, že brzy přidá platby kreditní / debetní kartou a stane se první australskou platformou nabízející tuto službu. Ti, kteří si přejí použít bankovní účet k provedení vkladu, mohou tak učinit pomocí sítě OSKO.

Zpracování standardních převodů pomocí sítě OSKO obvykle trvá 2–6 hodin, není však neobvyklé, že banka zadrží velký první vklad až na 24 hodin. Swyftx kontroluje převody přibližně v 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 20:00 a 22:00 AEDT každý pracovní den.

Při použití nekryté měny (australské dolary) je denní limit vkladů a výběrů 20 000 $. Pokud jsou požadovány větší vklady a výběry, lze je pomocí vylepšených ověřovacích postupů zvýšit na 100 000 USD.

Limity Swyftx

Některé z nejlepších poplatků a obchodních podmínek v australské kryptoměně. Obrázek přes Swyftx.com.au

Všechny vklady jsou poté převedeny na americké dolary na základě denního směnného kurzu forexu. Swyftx to dělá, aby byli schopni najít hlubší likviditu pomocí párů USD v obchodech. To umožňuje nižší spready a v konečném důsledku i levnější obchodní náklady.

Pokročilá obchodní platforma

Mít užitečnou a doufejme silnou obchodní platformu je jedním z velmi důležitých aspektů při výběru kryptoměnové burzy nebo brokera a Swyftx v tomto bodě nezklame. Uživatelé budou mít přístup k obrovské škále obchodních indikátorů a nástrojů prostřednictvím rozhraní TradingView.

Pokud jste obeznámeni s touto webovou platformou pro mapování a obchodování, pravděpodobně už víte, jak mocná je. Díky své řadě obchodních nástrojů usnadňuje analýzu cenové akce a úspěšné obchody.

Graf Swyftx

Výkonné grafy TradingView. Obrázek prostřednictvím nápovědy Swyftx.

TradingView také umožňuje snadné použití stop, limit nebo tržních objednávek, díky čemuž je vaše obchodování více zaměřeno na laser. Budete mít snadný přístup ke všem aktivům kryptoměny nabízeným společností Swyftx, včetně podrobných cenových grafů, kde je možné provést podrobnou technickou analýzu. Uvidíte také samostatnou nabídku a požádejte o ceny a hloubku knihy objednávek pro nejpodrobnější obchodní zkušenost.

Swyftx také automaticky optimalizuje vaše krypto objednávky na více burzách a knihách objednávek tak, aby poskytovaly nejlepší ceny a likviditu pomocí jediné platformy. To znamená, že likvidita na Swyftxu je výrazně vyšší ve srovnání s jinými kryptoburzami v Austrálii, jako jsou Coinspot a CoinJar.

Mobilní aplikace Swyftx

Swyftx má přirozeně k dispozici mobilní aplikaci pro oba Android zařízení a iOS zařízení. Ty vám poskytnou pohodlí obchodování na cestách a přitom zůstanou zcela bezpečné díky biometrickému zabezpečení obsaženému v aplikacích. Vyberte si mezi rozpoznáváním ID otisku prstu pro skenování obličeje a zabezpečte aplikaci na svém mobilním zařízení.

Swyftx Mobile

Užívejte si mobilní obchodování na cestách. Obrázek přes Swyftx.com.au

Při používání mobilní aplikace máte přístup ke všem stejným funkcím jako online aplikace, včetně mapování a analýz, objednávek na nákup / prodej, sledování otevřených pozic a provádění vkladů / výběrů.

Kryptoměna Swyftx Wallet

Při obchodování na Swyftxu získáte peněženku pro úschovu a budou podporovat všechny mince, s nimiž se na platformě obchoduje. Mince lze ukládat do horké nebo studené peněženky a jsou zabezpečeny nejmodernějšími bezpečnostními protokoly. Swyftx uznává, že online peněženky nejsou dobrou volbou pro dlouhodobé ukládání, protože jsou atraktivním cílem pro hackery. Swyftx doporučuje svým klientům, aby si zakoupili a používali hardwarovou peněženku, jako je zařízení Ledger nebo Trezor.

Zákaznická podpora

Zaměstnanci zákaznické podpory společnosti Swyftx jsou uznáváni jako celkem vynikající a je to jejich částečná práce, která společnosti Swyftx vynesla přes 900 „vynikajících“ recenzí TrustPilot. Jako jeden z nejdůvěryhodnějších a nejpoužívanějších webů pro recenze spotřebitelů je zpětná vazba nalezená na TrustPilot velmi cenná při doporučování Swyftx jako burzy kryptoměn. Stačí se podívat, co říkají recenzenti:

Swyftx TrustPilot

Téměř 1 000 vynikajících recenzí se nemůže mýlit. Obrázek přes Swyftx.com.au

Uživatelé mohou kontaktovat tým podpory prostřednictvím živého chatu, telefonu a samozřejmě e-mailu. Funkce online chatu byla ve skutečnosti trochu obtížná, protože se neobjevuje, dokud nejste na registrační stránce nebo jakmile se skutečně zaregistrujete a přihlásíte. Swyftx je také na Telegramu na https://t.me/swyftx.

Podpora je k dispozici na všech kanálech od 9:00 do 21:00 AEST a průměrná doba odezvy je uvedena jako 2–3 minuty. Kromě toho existuje rozsáhlý Sekce nápovědy to by mělo odpovědět na většinu otázek, které lidé mají.

Existuje přidružený program?

Existuje přidružený program a společnost Swyftx odměňuje své přidružené společnosti 30% z poplatků vybíraných u všech obchodů po celou dobu životnosti uvedeného účtu. Příležitostní uživatelé také dostanou doporučující kód, který mohou použít k odkázání svých přátel a získat stejnou štědrou 30% doživotní výplatu.

Swyftx Affiliate

Získejte odměnu za celý život za doporučení přátel a rodiny. Obrázek přes Swyftx.com.au

Zahrnují výplaty 1. každého měsíce a přehledy v reálném čase v systému sledování přidružených společností, takže budete vždy vědět, jakmile se někdo pod vámi připojí. Bohužel neexistují žádné marketingové materiály, které by vám pomohly s propagacemi.

Samořízený super fond

Jednou z funkcí, kterou je třeba zmínit, než ukončíme tuto kontrolu, je schopnost vytvořit Self Managed Super Fund (SMSF), což je typ nástroje důchodového spoření, který také poskytuje daňové výhody. Swyftx je schopen nabídnout tuto službu prostřednictvím partnerství s New Brighton Capital.

Abyste mohli nastavit SMSF na Swyftxu, budete potřebovat následující informace: registrované jméno a adresu důvěryhodnosti, důvěryhodnost ABN, kopii listiny důvěryhodnosti a údaje o příjemci důvěry. Vaši hlavní příjemci, tj. Ti, kteří drží podíly nad 25%, by měli mít všichni ověřené účty Swyftx.

Swyftx SMSF

Začněte šetřit na svůj odchod do důchodu a šetřete také na daních. Obrázek přes Swyftx.com.au

Podle australského daňového úřadu (ATO) jsou SMSF typem penzijního spoření. Ve srovnání s jinými typy fondů slouží členové SMSF také jako jeho správci. Členové trustu SMSF proto dodržují všechny předpisy ATO, jako jsou daňové předpisy a super zákony. Díky daňovým výhodám SMSF je investiční nástroj oblíbenou volbou pro držitele kryptoměny. Podle současné regulace SMSF jsou dávky zdanitelné sazbou pouze 15%.

Oblasti ke zlepšení

Je zřejmé, že v každém podnikání vždy existuje prostor pro zlepšení. To platí i pro Swyftx, i když upřímně řečeno, naše doporučení pro vylepšení jsou poměrně malá, protože jsme zjistili, že burza / broker je ve srovnání s jinými australskými a mezinárodními burzami kryptoměn extrémně dobře nastavený a konkurenceschopný..

Většina oblastí, jako jsou poplatky, zákaznický servis, obchodní podmínky a platformy, regulace a bezpečnost, je vynikající.

Bylo by také hezké mít k dispozici určitý stupeň pákového efektu, i když zde můžeme dát výměně trochu průchod, protože již oznámili, že pracují na tom, aby se to stalo věcí na jejich platformě.

Nakonec bychom opravdu rádi viděli nějakou formu vzdělávání a / nebo novinky přidané k výměně. To by bylo obzvláště užitečné pro nové obchodníky, kteří možná ani nemají dobrý přehled o tom, jak provádět základní technické analýzy.

Závěrem

Jak jsme již zmínili výše, Swyftx je ve standartu mezi australskými a dokonce i mezinárodními burzami kryptoměn a makléři.

Poskytují na velmi vysoké úrovni téměř ve všech oblastech služeb, které mohou být pro obchodníka důležité. A způsob, jakým je platforma nastavena, je ideální pro začínající i zkušené obchodníky s kryptoměnami.

Ve skutečnosti bychom mohli ze Swyftxu udělat náš nejlepší výběr pro australské obchodníky pouze na základě jejich nízkých poplatků a vynikající likvidity nalezené na platformě. Pomáhá také to, že v době psaní tohoto článku nabízejí více než 220 altcoinů, což usnadnilo dodržování předpisů v bankovnictví i KYC..

Do seznamu výhod z obchodování se Swyftxem se přidává přístup k demo účtu pro testování obchodních strategií, možnost nastavit opakující se vklady a přístup k důchodovým úsporám prostřednictvím systému SMSF, který může výrazně ušetřit na daňovém účtu.

Celkově lze doporučit Swyftx jako vynikající směnárnu / broker pro Australany. Jedinou ostudou je, že všichni mimo Austrálii nemají přístup k tak vynikajícímu makléři.

Doporučený obrázek přes Swyftx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me