Recenze Pionex: Kompletní přehled burzy

Existuje mnoho obchodníků, kteří mají zájem používat obchodní roboty, a další, kteří je již úspěšně používají. Problém s roboty spočívá v tom, že pokud nemáte know-how, může být obtížné je konfigurovat a přidat do vašeho obchodování. Jedna burza to ale opravuje nabídkou vestavěných robotů!

Tato burza je singapurský Pionex a má 12 různých obchodních robotů, které lze přidat na váš účet, aniž byste potřebovali žádné zkušenosti. Robota jednoduše nastavíte tak, aby byl trénován, a necháte jej běžet, přičemž v mnoha případech bude generovat zisky. Upřímně řečeno, výkon uváděný mnoha uživateli z robotů Pionex je skutečně působivý.

Logo Pionex

První burza kryptoměn na světě s integrovanými roboty. Obrázek přes Blog Pionex.

Pokud vás tedy někdy napadlo běhat s roboty a vyděsila vás složitost, vraťte se a vyzkoušejte roboty Pionex.

Makléř byl spuštěn teprve v roce 2019, takže zatím nejsou příliš známí, ale již dnes vydělávají více než 30 milionů dolarů v denním objemu obchodu. Vzhledem k úspěchu jejich robotů je docela pravděpodobné, že nezůstanou dlouho neznámí.

Pionex vám poskytne nástroje, které potřebujete k automatizaci vašeho kryptoobchodování. Vše, co musíte udělat, je přejít na jejich web, otevřít účet, uložit vklad a nechat roboty běžet. Pokud máte více otázek, jste na správném místě, protože zbytek tohoto článku se ponoří hlouběji do toho, co je Pionex, co dělají a jak to dělají.

Souhrn Pionex

Není divu, že v technologicky zaměřené oblasti, jako jsou kryptoměny, se obchodníci obrátili na technologická řešení svého obchodování. To vytváří zvýšenou popularitu pro automatizované obchodování neboli „robotické obchodování“, jak se také nazývá.

Existuje několik platforem, které začaly používat klíče API, aby umožnily automatické obchodování 24 × 7. To byla úleva pro obchodníky, kteří používají technické signály, protože to znamená, že již nejsou přilepení k obrazovkám svých počítačů a sledují každý trh na trzích.

Největším problémem obchodování robotů vždy byla složitost. I když je nemůžete programovat sami, musíte mít určité základy programování, abyste mohli sledovat robota a provádět změny v jeho kódu, pokud se trhy posunou. A pak tu byly náklady na nákup nebo pronájem robotů od jejich tvůrců. V některých ohledech to byl prostě větší problém, než jaký měl cenu.

Vyberte si bot Pionex

Tolik různých robotů z čeho vybírat. Obrázek prostřednictvím blogu Pionex

Společnost Pionex to všechno změnila, když byla uvedena na trh v roce 2019 s bezplatnými integrovanými obchodními roboty. Poskytují roboty a poskytují je zdarma. Vše, co zaplatíte, je malý obchodní poplatek, stejně jako při jakékoli výměně při ručním obchodování.

Ještě lepší je, že si nemůžete vybrat jen jednoho nebo dva roboty. Není to ani šest robotů. Ne, Pionex nabízí dvanáct různých obchodních robotů, kteří pracují na různých algoritmech a zaměřují se na různé tržní podmínky.

A na rozdíl od ostatních, kteří si mohou za jednoho robota účtovat stovky dolarů, nabízí Pionex všech svých dvanáct robotů zcela zdarma. Vše, co zaplatíte, je 0,05% obchodní poplatek. Což je docela nízký poplatek ve srovnání s jinými makléři, kteří nenabízejí bezplatné obchodní roboty.

Zprostředkovatel se také spojuje s Binance a Huobi kvůli likviditě, takže se nebudete muset starat o to, že se váš robot zhroutí a spálí kvůli nedostatku likvidity. Ve skutečnosti je Pionex jedním z největších zprostředkovatelů Binance.

Regulace a bezpečnost

Tým, který stojí za burzou Pionex, je BitUniverse tým. BitUniverse je aplikace pro kryptoměny typu auto-portfolio a obchodní robot typu „vše v jednom“ a nejoblíbenější aplikace pro kryptoměny v Jižní Koreji, Indonésii a na Tchaj-wanu..

Díky velikosti a dosahu této společnosti byla společnost Pionex schopna dosáhnout regulace a dát všem svým klientům klid, protože věděli, že existuje dohled nad činnostmi makléře.

Licence Pionex MSB

Pionex je první burza kryptoměn s integrovanými obchodními roboty, kteří získali licenci MSB. Obrázek prostřednictvím blogu Pionex.

Obchodníci mohou být klidní, když vědí, že Pionex je regulován jak v Singapuru, tak v USA. V dubnu 2020 získala společnost Pionex americkou licenci MSB (Money Services Business) vydanou americkou ministerstvem financí pro finanční zločiny Enforcement Network (FinCEN)..

Je to stejná licence, jakou dostaly Binance, Huobi a několik špičkových burz. Pionex je první burza kryptoměn s integrovanými obchodními roboty, která získala tuto americkou licenci MSB.

Boti pro obchodování Pionex

Pionex je vůbec první burza zaměřená výhradně na obchodování s roboty, takže pojďme se podívat na dvanáct různých robotů. Víme, že to je maso věci!

 • GRID Bot (Grid Trading Bot) – The GRID Bot je originální obchodní robot od Pionexu, který vypadá, že těží z běžných výkyvů trhu. Uživatelé nastavují rozsah pro robota a funguje tak, že nakupuje nízko a prodává vysoko ve stanoveném rozsahu.
 • Spot Futures Arbitrage Bot – Díky neustálému trhu futures v kryptoměně často existuje šance těžit z arbitrážních obchodů, které vydělávají na rozdílu mezi cenou na trhu futures a spotovou cenou kryptoměny. Spot Futures Arbitrage Bot se zaměřuje na výdělky ve výši 15-50% APR s arbitrážní strategií s extrémně nízkým rizikem.
 • Bot Infinity Grids – Vzhledem k tomu, že GRID Bot je nejlepší pro vedlejší trhy, je možné, že zisky budou promarněny, pokud trh začne trendovat. To je místo, kde se hodí Infinity GRIDS Bot. Funguje podobným způsobem jako GRIDS Bot, ale nemá horní limit rozsahu.
 • Bot mřížky – Kombinace GRID Bot s maržovými půjčkami je tím, jak Leveraged Grid Bot zesiluje výsledky, které byste získali z původního GRID Bot. Páka je k dispozici jako 1,2x, 1,5x, 2x a 3x, což zvyšuje potenciální zisky, které můžete vydělat, když se váš bot obchoduje 24 × 7.
 • Margin Grid Bot – Margin Grid Bot vám umožňuje půjčit vaše BTC nebo USDT a vydělat další výnos a zároveň těžit ze strategie GRID Bot.
 • Bot s reverzní mřížkou – Bot Reverse Grid se používá ke zvýšení vašich pozic při poklesu ceny. Když cena dosáhne maxima, prodá mince a poté se průměrně vrátí do pozice, kdy cena ustoupí. Doplňuje strategii GRID tím, že zvyšuje celkový počet držených mincí.
 • Bot s reverzní mřížkou – Bot s reverzní mřížkou s pákovým efektem funguje přesně stejným způsobem jako bot s reverzní mřížkou, ale přidává páku k výsledkům obchodování s super nabitím. Obchodníci si mohou vybrat z 1,2x, 1,5x, 2x a 3x páky pro zesílení výsledků obchodování.
 • Smart Trade Bot – Smart Trade Bot vám umožní vstoupit do tržních trendů a sbírat zisky, aniž byste vystavili svůj účet nadměrným rizikům. Kombinuje nákup a prodej současně s pevnými nebo koncovými zarážkami, aby se omezilo tržní riziko.
 • Trailing Sell Bot – Vyvarujte se příliš rychlého prodeje na čerpacím trhu. Trailing Sell Bot vám umožní zastavit všechny vaše objednávky a omezit tak potenciální ztráty, pokud se trh náhle obrátí.
 • Trailing Buy Bot – Nejlepší nástroj pro nákup dipů. Trailing Buy Bot bude pokračovat v přidávání vaší pozice, jak cena klesá, a poté zastaví nákup, jakmile je dosaženo dna a cena se vrátí zpět a začne mířit výš.
 • DCA Bot (průměrování dolarových nákladů) – Bottom Averaging Bot vám umožní nastavit opakovaný nákup v intervalech. Nákupy se zakládají spíše na čase než na ceně, což vám v průběhu času poskytne lepší průměrnou cenu. Pionex vám umožňuje zvolit jeden z následujících 5 časových intervalů pro strategii DCA: 10 minut, 1 hodina, 1 den, 1 týden a 1 měsíc.
 • TWAP Bot – TWAP Bot je vynikající způsob, jak nakupovat nebo prodávat velké množství kryptoměny bez ovlivnění tržní ceny. Velryby tuto strategii často používají, když nakládají nebo vykládají tašky. TWAP Bot je v zásadě způsob, jak provést jednu velkou objednávku a tolik menších objednávek za dané časové období.

Jak vidíte, každý z robotů nabízených společností Pionex má různé cíle a různá použití. Jak se mění podmínky na trhu, může být také užitečné změnit používaného obchodního robota, protože každý funguje nejlépe v různých tržních podmínkách. Níže vidíte typy návratů, které jsou možné.

Žebříček Pionex

Roční výnosy z těchto robotů nejsou nic úžasného. Obrázek přes Pionex.com

Vezměte také na vědomí, že využívaní roboti nejen zvětšují zisky, ale také zvětšují jakékoli ztráty, proto je prosím používejte opatrně a diskrétně.

Agregovaný agregát likvidity

Pionex je schopen provozovat své roboty 24 × 7, protože se jedná o první burzu, která agreguje likviditu jak od Binance, tak od Huobi Global. Kombinací likvidity z těchto dvou předních světových burz Pionex dokáže zajistit, že může vždy odpovídat objednávkám, které roboti potřebují, aby mohli pokračovat ve výkonu.

Podle technického ředitele společnosti Pionex je zhruba 60% objednávek Binance a Huobi agregováno a k dispozici robotům a obchodníkům Pionex. Důvod, proč tomu tak není, je ten, že v knihách objednávek jsou vždy nějaké falešné objednávky. Ale i 60% likvidity od těchto dvou makléřů je dostatečné k zajištění toho, aby automatizovaní obchodní roboti od Pionexu mohli správně fungovat.

Nízké poplatky za obchodování Pionex

Protože Pionex je tvůrcem trhu pro Binance a Huobi Global (a jedním z jejich největších zákazníků), těží z extrémně nízkých obchodních poplatků ze dvou burz. Takto může Pionex za všechny obchody nabídnout obchodní poplatky pouze 0,05%. A stále poskytujte obchodníkům bezplatné obchodní roboty a zároveň si užívejte obrovskou likviditu od Binance a Huobi.

Kromě poplatků za obchodování existují poplatky za výběr, ale v zásadě se jedná o síťové poplatky za každou minci. Poplatek za výběr se u jednotlivých mincí liší, ale můžete vidět celý harmonogram poplatků tady.

Poplatky Pionex

Pionex má jedny z nejnižších poplatků. Obrázek přes Pionex.com

A ti, kteří jsou velrybami, mohou těžit z programu tvůrců trhu Pionex. Kdokoli s více než 150 000 USDT (nebo ekvivalentem v jiných kryptoměnách) uloženým ve společnosti Pionex může požádat o program, který poskytuje 0% poplatky tvůrcům. Poplatky za převzetí zůstávají na 0,05%.

Upozorňujeme, že do programu je možné se přihlásit pouze od 1. do 10. dne každého měsíce. Účty jsou poté 1. každého měsíce zkontrolovány, zda jsou způsobilé pro tento program. Chcete-li požádat, odešlete svůj účet Pionex a kontaktní informace (WeChat, LINE, Telegram, Facebook) na [email protected], a řekněte, že se chcete ucházet o pozici tvůrce trhu.

Aktiva Pionex

Pionex není jen broker s obchodními roboty. Podporují také pravidelné manuální obchodování, což je vzhledem k jejich nízkým poplatkům stále atraktivní. A můžete si vybrat z více než 120 různých kryptoměn a stovek obchodních párů.

Obchodní páry Pionex

Na výběr jsou doslova stovky párů s úžasnými výnosy. Obrázek přes Pionex.com

A stačí se podívat na tyto roční výnosy!

Jak používat GRID Bot na Pionexu

GRID Bot je originální obchodní robot od Pionexu a také zůstává nejpopulárnějším. Aby tento článek nezůstal příliš dlouho, podíváme se na to, jak je GRID Bot nastaven a nakonfigurován. Pokyny k nastavení dalších 11 obchodních robotů najdete na stránce Blog Pionex.

I když existuje několik dalších platforem, které nabízejí obchodní roboty (3Commas, Bitsgap, TradeSanta atd.), Pionex byl první a všechny ostatní zkopírovaly UI / UX používané společností Pionex. Jakmile tedy víte, jak přidat a nakonfigurovat GRID Bot v Pionexu, pravděpodobně přijdete na to, jak konfigurovat roboty i jinde. Ale proč se obtěžovat, když Pionex nabízí tolik bezplatných obchodních robotů a takové nízké poplatky za obchodování?

Používání obchodního robota GRID je poměrně jednoduché a začíná přihlášením k vašemu účtu Pionex nebo jeho vytvořením, pokud ho ještě nemáte. Je také možné se přihlásit pomocí svých pověření BitUniverse, pokud máte účet tam. Pokud si potřebujete vytvořit účet, je to velmi rychlé a snadné. Jak vidíte, vyplnění registračního formuláře bude trvat méně než 30 sekund.

Registrační formulář Pionex

Jednoduchý a rychlý proces registrace. Obrázek přes Pionex.com

Chcete-li později zvýšit své limity pro vklad a výběr, můžete dokončit proces KYC, ale není to nutné. Jakmile je váš účet vytvořen, můžete provést vklad a začít. Od ledna 2021 Pionex přijímá vklady v BTC, USDT, ETH a dalších 36 kryptoměnách.

Nyní nastavíme našeho prvního GRID obchodního robota.

Přihlaste se a vyberte Grid Trading Bot ze seznamu obchodních nástrojů.

Gridové obchodování Pionex

Nastavujeme našeho prvního robota pro GRID obchodování. Obrázek přes Pionex.com

Pionex vám umožňuje vybrat si jeden ze 2 typů Grid Trading Bot: „Use AI Strategy“ a „Set Myself“.

Pokud se rozhodnete „Use AI Strategy“, Pionex AI Advisor vám navrhne sadu parametrů. Parametry byly vypočteny ze zpětného testování posledních 7 dnů. Jako náhled uvidíte doporučené cenové rozpětí a zisk na síť.

Vše, co musíte udělat, je použít posuvník k výběru, kolik ze svých prostředků chcete použít pro Grid Trading Bot. Minimum, které můžete nastavit, je 35% a vyžaduje 350 USDT. Jakmile to uděláte, jednoduše klikněte na VYTVOŘIT a robot pro vás začne obchodovat a generovat pasivní příjem.

Pokud se rozhodnete „Set Myself“, budete muset zadat 4–5 parametrů: Horní mezní cena, dolní mezní cena, počet sítí, částka na síť a cena Stop-loss (volitelně). Pokud víte, co děláte, můžete ručně vytočit věci pomocí manuálního přístupu. Pokud se nechcete obtěžovat, strategie AI má očekávaný roční výnos přes 130% (k 22. lednu 2021). To je sakra dobré, když to nastavíte a zapomenete na to.

Gridová strategie Pionex

Nastavení jednoho z automatizovaných robotů ve společnosti Pionex trvá méně než 1 minutu. Obrázek přes Pionex.com

Jeden vytvořený robot se zobrazí ve spodní části palubní desky. Celkový zisk a denní zisk v reálném čase uvidíte kdykoli na první pohled. Můžete také kliknout na tlačítko DETAIL zcela vpravo a přejít na obrazovku Podrobnosti robotu, která je načtena s informacemi.

Boti Detail

Snadný přístup ke všem podrobnostem vašeho robota přímo z palubní desky. Obrázek přes Pionex.com

Jak funguje Grid Bot „Strategie AI“

 1. Nejprve se robot podívá na volatilitu mince za posledních sedm dní. Používá to k nastavení horní a dolní hranice rozsahu, který bude použit pro strategii GRID bot.
 2. Dále rozděluje částku, kterou jste přidělili vybranému obchodnímu páru. Nazvěte tento hypotetický pár XXX / RRRR. Polovina vaší investice půjde na XXX a polovina na RRRR.
 3. Poté nastaví mřížku limitních objednávek nákupu a prodeje v rozsahu, který již byl zadán. To jsou spouštěče obchodu.
 4. Jak se cena zvyšuje, bot prodává XXX, když je dosaženo spouštěcích úrovní, přičemž na cestě nahoru získává zisky v RRRR. Jakmile se cena obrátí, robot koupí YYY při prodeji XXX. Robot v tom bude pokračovat, dokud cena zůstane v rozsahu stanoveném AI.

Jak funguje Grid Bot v nastaveném režimu

Režim Set Myself vám umožňuje nastavit všechny parametry sami. To znamená, že můžete změnit horní a dolní mez rozsahu, počet použitých mřížek a vzdálenost mezi mřížkami.

Pro ty, kteří mají příslušné znalosti a dovednosti, to obchodníkovi umožňuje provádět úpravy na základě jejich vlastních znalostí. Pamatujte, že při práci v manuálním režimu musí být vzdálenost mezi mřížkami větší než velikost provize krát dvě, aby robot mohl obchodovat se ziskem.

Sledujte svůj výkon

Obrazovka podrobností poskytuje všechny informace týkající se vašich obchodních robotů, automatických i ručně vytvořených. Také vám umožní podívat se na Zadat objednávky, Transakce, Parametry použité v každém robotu a Release Profit. Toto poslední vám umožňuje získat veškeré zisky generované vaším obchodním robotem.

Podrobnosti o botech Pionex

Všechny údaje a informace, které potřebujete, na první pohled. Obrázek přes Pionex.com

Mobilní aplikace Pionex

Pionex zpřístupňuje svou obchodní platformu jako webovou aplikaci, ale má také verzi platformy pro Android i iOS. Makléř se navíc řídí pravidlem „první na mobil“, což znamená, že jakékoli nové funkce a aktualizace jsou nejprve vydány mobilním aplikacím, než se webová aplikace aktualizuje.

Pionex Mobile

Pionex má na mysli především mobilní myšlení. Obrázek prostřednictvím obchodu Google Play.

Aplikace Pionex mají vynikající design a obchodníci je považují za jednoduché a intuitivní. Uživatelé jsou také vysoce hodnoceni Verze pro iOS v Apple Store ohodnoceno 4,8 hvězdičkami z 5, zatímco Verze pro Android dostupné v Obchodě Google Play má hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček.

Vzdělání ve společnosti Pionex

I když v Pionexu neexistuje žádná obecná vzdělávací sekce, poskytují podrobné informace a vzdělávání týkající se jejich vlastních nástrojů a robotů.

Naučíte se tedy, jak snadno konfigurovat a používat kteréhokoli z dvanácti obchodních robotů na webu Blog Pionex, ale pokud hledáte obecné informace týkající se technické analýzy grafů, nebo pokud potřebujete novinky a upozornění, musíte hledat jinde.

K dispozici je také rozsáhlý Sekce FAQ powered by Zendesk, a najdete zde odpovědi na mnoho běžných otázek. Opět se jedná o otázky specifické pro Pionex, a pokud potřebujete základní obchodní vzdělání, musíte hledat jinde.

Zákaznický servis Pionex

Pionex nabízí zákaznickou podporu pouze prostřednictvím telegramu a e-mailu. I když to může některé uživatele odradit, online zprávy ukazují, že zákaznická podpora je celkem dobrá. Když jsme testovali kanály podpory zasláním e-mailu s několika základními otázkami, dostali jsme rychlou odpověď. Je to pravděpodobné, protože podporu poskytuje mateřská společnost BitUniverse. Podíváme-li se kolem kanálu Telegram, vypadá to spíš jako vlákno fóra pro obchodníky než jako kanál podpory.

Zákaznický servis Pionex

Není mnoho možností, jak dosáhnout zákaznické podpory, ale zdá se, že to nikomu nevadí. Obrázek přes Pionex.com

Možná jsme staromódní, ale opravdu bychom byli rádi, kdyby existoval způsob, jak přímo kontaktovat podporu. Telefonní číslo by bylo vynikající, ale dokonce i online chatovací aplikace by byla lepší než současná telegramová / e-mailová podpora.

Závěr

Snad nejpůsobivější částí Pionexu je schopnost využívat své AI roboty k dosažení zisku. A že nabízené roboty jsou zcela zdarma a Pionex si udržuje jen malý obchodní poplatek.

Když společnost Pionex spustila v roce 2019, ve skutečnosti tak učinila pomocí propagace pomocí výrazu „Uživatelé si zachovávají zisky, bereme ztrátu.“ Správně, brali veškeré ztráty, které utrpěli uživatelé, kteří své roboty provozovali v automatickém režimu. To je důvěra ve váš produkt.

Pokud je vaší věcí automatické obchodování, pak si opravdu musíte vyzkoušet Pionex. Myslíme si, že to skončí jako vaše nejlepší volba pro obchodování s roboty. Nejen, že jsou roboti zdarma k použití a jsou rentabilní při zavádění, ale jsou také tak snadno použitelní. Už si nemusíte dělat starosti s nastavením klíčů API nebo řešením jejich nestabilního výkonu.

Pionex je skutečně jednoduché řešení automatizovaného obchodování. Můžete si upřímně nechat zaregistrovat účet, provést vklad a nastavit obchodního robota GRID během několika minut.

Oceníte také nízké poplatky v Pionexu. A umožňují ruční obchodování, takže pokud nechcete používat obchodní roboty, můžete stále využívat nabízené nízké obchodní poplatky.

Ti noví v automatizovaném obchodování robotů si opravdu užijí výkon těchto obchodních robotů a nedostatek drahých poplatků za předplatné a vysokých poplatků za obchodování. Vyzkoušejte to a zjistěte, zda nejste brzy závislí.

Varování :️: Obchodování s futures produkty s pákovým efektem je neuvěřitelně riskantní. Ujistěte se, že procvičujete adekvátní řízení rizik

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me