Recenze MobileGO (MGO): Mobilní herní blockchain

Růst kryptoměn vytvořil nové skupiny mincí, které se snaží předběhnout miliardová globální odvětví.

Jedním z průmyslových odvětví, které je obzvláště vhodné pro široké přijetí kryptoměn, je odvětví videoher. Není tedy divu, že existuje řada projektů, které se chtějí chopit této mezery a představit herní minci.

Jedním z těch projektů, které se prosazují jako průkopník v oblasti videoher, je MobileGo, který nedávno pronikl do top 100 mincí podle tržního limitu, protože v říjnu 2018 zaznamenal obrovský růst cen.

V této recenzi MobileGO se podrobně podíváme na projekt a poskytneme vám vše, co potřebujete vědět. Podíváme se na základní technologii, členy týmu a vyhlídky tokenů MGO.

Co je MobileGo?

MobileGo je herní mince s duálním tokenem blockchainu, který využívá jak ethereum, tak vlny. Byla spuštěna poměrně nedávno, její ICO se koná v květnu 2018 a je sesterskou měnou známějších GameCredits (GAME). GAME existuje od roku 2014 a je považován za dědečka herních mincí, takže MobileGo má dobrou rodinnou historii.

Co je MobileGO

Přehled MobileGO. Zdroj: Dokument MobileGO

MobileGo byl vyvinut jako prostředek k vývoji decentralizovaných herních aplikací a očekává se, že bude hrát hlavní roli při sázení na eSports. Jedním z použití bude motivovat hráče odměnami za věrnost a účast. Mělo to být také použito v GNation obchod s mobilními aplikacemi, ale od té doby se rozšířil dále, jak se dozvíte dále v tomto článku.

Token MGO má extrémně široký rozsah použití a poskytuje řadu výhod pro různé populace. Pro hráče to usnadní peer-to-peer matchplay a decentralizované turnaje, které budou sloužit jako odměna za zápas i jako vstupné. Držitelé tokenů budou navíc moci získat další slevy za nákup obsahu ve hře.

Jak MobileGo funguje

Když byl spuštěn MGO, učinil tak s celkovou zásobou 100 milionů tokenů, ale ve skutečnosti existuje 200 milionů tokenů. Je to proto, že tokeny existují na platformách Ethereum (EMGO) i WAVES (WMGO).

MGO s Etherem a Vlny

Přehled distribuce tokenů GAME mezi Ethereum & Vlny

Účastníci ICO si mohli vybrat, zda dostanou EMGO nebo WMGO, přičemž protějšek bude zmrazen na druhém blockchainu. To znamená, že pokud bylo na blockchainu WAVES nárokováno 65% všech tokenů, v síti Ethereum bude zmrazeno odpovídajících 65 milionů tokenů.


Nedávno se však tým pro správu a vývoj v MobileGo změnil, což způsobilo, že se rozhodli přesunout všechny tokeny na platformu Ethereum. Počátkem října 2018 se jedná o swapy testování beta verze a jakmile bude swapový systém bez chyb, nabídnou swapy všech tokenů WMGO na tokeny EMGO a na platformě Ethereum budou pokračovat pouze tokeny MGO..

Token MGO je deflační, protože nebude vytěženo více než počátečních 100 milionů.

Role společnosti MobileGo v hraní her

Je pravda, že většina funkcí MobileGo zůstává ve vývoji, ale nedávná partnerství ji postavila do velmi slibné pozice, aby dramaticky vzrostlo její globální využití.

Zde jsou další vývoj, na kterém pracuje tým MobileGo:

  • Ekosystémový portál: Webové rozhraní a vrstva reprezentace ekosystému pro koncového uživatele (hráče). S tímto produktem získá uživatel přístup k největší části funkčnosti ekosystému. Vše na jednom místě a jednotné prostředí napříč všemi platformami (PC / mobilní zařízení).
  • eSports Platform: Sada back-end služeb a front-end výstupů pro koncového uživatele, která zajišťuje konkurenční zážitek v mobilních / HTML5 / PC hrách. Také sada API a SDK, která pomáhá vydavateli (vývojáři her) integrovat jejich obsah (hry) do naší platformy.
  • Výpočetní platforma: Sada služeb typu back-end a produktů koncových uživatelů, která uživateli za odměnu pomáhá dostat se do naší výpočetní sítě a sdílet svůj počítačový hardware se sítí. Právě teď je to všechno o těžbě.
  • Základní služby: Společné služby používané všemi produkty uvnitř ekosystému (např. Služba uživatelů, brána API, platební služba atd.). Také některé běžné obchodní logiky pro charitativní účely a gamifikaci ekosystémů (úkoly, úspěchy atd.).
  • Účet vydavatele: Produkt, který pomáhá podnikům (vydavatelům) pracovat s ekosystémem, nahrávat a upravovat obsah (hry a marketingové materiály, které publikujeme na webovém portálu pro ekosystém), a provádět integrace.

Nedávná partnerství

Software Unity pro vývoj her navíc pracoval na integraci implementace MGO do her Unity jedním kliknutím. To by bylo obrovské, protože zhruba polovina všech mobilních videoher je napájena z Unity. Toto mělo být spuštěno minulé léto, ale zdá se, že bylo zpožděno, možná kvůli změnám ve vedení a vývojovém týmu v MobileGo.

Nejnovější velké novinky z MobileGo přišly koncem října, kdy tvůrce sady pro vývoj herních her Xsolla přidal MobileGo (MGO) a GameCredits (GAME) jako dostupné platební metody pro své mobilní a PC herní partnery.

XSolla MobileGO

To znamená, že vývojáři her jsou nyní schopni přijímat licenční poplatky v tokenech MGO. Výplaty se budou vyplácet v klouzavém měřítku, které určí vývojáři sami. To také znamená, že Xsolla by se mohl stát dalším způsobem nákupu kryptoměn pomocí Paypalu, a to kulatým způsobem.

S tím, že Xsolla již podporuje více než 700 různých platebních metod, je přidání MGO a GAME ve skutečnosti docela velký problém, protože Xsolla dříve neměla podporu pro kryptoměny. Hráči nyní mají více možností placení za hry a herní zboží. A nástroje Xsolla jsou k dispozici ve více než 200 zemích a teritoriích, což značně rozšiřuje dosah MobileGo.

Historie cen MGO

Token MGO získal v květnu 2017 ve svém ICO více než 50 milionů dolarů, což z něj v té době činilo druhé největší ICO všech dob. Po ICO bohužel mnoho investorů ztratilo víru v projekt, protože tým managementu a vývoje byl nekomunikativní a méně než transparentní.

Poté, co v červnu dosáhl maxima po spuštění v červnu 2,60 USD, klesl v listopadu 2017 na téměř 0,20 USD. Odrazil se spolu se zbytkem na trhu v prosinci / lednu, ale do září 2018 token klesl na téměř 0,09 USD a projekt vypadal, umíral.

Naštěstí se projekt v říjnu 2018 znovu zrodil s přeskupením týmu pro správu a vývoj na MobileGo. Zdá se, že tato změna vdechla projektu a tokenu nový život.

Výkon tokenu MGO

Cenový výkon tokenů MGO. Zdroj: CoinMarketCap

Prvním oznámením bylo, že token WAVES byl vyřazen kvůli technickým problémům při práci na tomto blockchainu. Od konce října 2018 tým testuje swapovou platformu a jakmile bude připravena, všechny WMGO budou vyměněny za EMGO. Změna ve vedení vedla ke zdvojnásobení hodnoty tokenu MGO od posledního zářijového týdne do 2. října, ale to byl jen začátek.

5. října tým oznámil, že token MGO byl přidán do Bitfinexu a Ethfiniexu. Do 13. října byla cena MGO nad 0,45 USD, což je téměř 500% návratnost od změny v manažerském týmu. Byly přidány další burzy a můžete si koupit MGO například na Cryptopia a HitBTC.

Projekt získal obrovskou podporu čínských herních komunit, které bezpochyby hrály důležitou roli při prosazování tokenu v seznamu 100 nejlepších tržních kapitalizací.

Závěr

S průmyslem videoher v hodnotě více než 1 miliarda dolarů ročně by pro MobileGo nemělo být obtížné vidět šílený růst. Pouze 1% z tohoto trhu vydělá 100 milionů dolarů a mobilní hry rostou tak dramaticky, že se to jeví jako malý cíl.

Zdá se, že znovuzrození projektu přineslo významná partnerství a rozvoj a projekt je zpět na správné cestě. Doufejme, že to tak zůstane a bude dále růst. MobileGo byl kdysi velmi oblíbeným projektem a může být opět s transparentností a tvrdou prací.

Mělo by to také těžit z rostoucího počtu herních akcí sponzorovaných společností GNation a z nové schopnosti těžit GN Gold, která se používá k připojení k turnajům vypláceným v MGO.

Koncem října je také plánováno vydání Pixel Wars, mobilní MMORPG, který byl hráči velmi očekáván. O hře došlo jen málo, ale po vydání by měla těžit z velkého marketingového a reklamního rozpočtu uloženého od masivního ICO.

Zatímco token MGO již v říjnu přinesl velké zisky, zůstává pod historickým maximem a mohl by vidět obrovskou pumpu, pokud bude tato hra Pixel Wars tak vynikající, jak se doufá.

V každém případě je nedávná změna ve správě a zvýšená komunikace a transparentnost týmu MobileGo krok správným směrem.

Doporučený obrázek přes MobileGO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me