Recenze KuMEX: Přehled platformy KuCoin Futures

Na trhu je bezpochyby spousta kryptoměnových burz. Jedním z nejnovějších je KuMEX.

KuMEX je burza futures, kterou vlastní a provozuje burza kryptoměn KuCoin. Nabízí obchodování s bitcoiny futures až 100x. Jedná se o jeden z mnoha produktů a služeb nabízených společností KuMEX.

Ale s tolika možnostmi to opravdu stojí za to?

V tomto přehledu společnosti KuMEX se na to pokusím odpovědět. Dám vám vše, co potřebujete vědět o jejich platformě, a několik špičkových obchodních tipů.

Přehled KuMEX

„KuMEX“ je zkratka pro burzu Kucoin Mercentile a byla spuštěna v polovině roku 2019. Jedná se o bitcoinovou futures burzu, která nabízí standardní a trvalé futures nástroje.

To znamená, že obchodníci mohou zaujmout pozice s pákovým efektem na ceně bitcoinů až 100krát vyšší, než je jejich původní pozice. Pokouší se narušit současnou krajinu podobnými ByBit, BitMEX et al.

Pro ty, kteří to nevědí, je KuCoin velká burza kryptoměn se sídlem v Singapuru. Od té doby se však velmi rozšířily do řady různých regionů a produktových řad.

Společnost KuMEX roste od počátku svého objemu obchodování a právě spustila zjednodušenou obchodní platformu nazvanou jejich KuMEX „lite“ (níže).

KuMEX je otevřen celé řadě obchodníků z celého světa a platforma / web byl přeložen do více než 13 různých jazyků. Přesto jsou některé země omezeny, takže doporučujeme přečíst seznam omezeného přístupu.

Je KuMEX bezpečný?

Toto je možná jedna z nejdůležitějších otázek, které si můžete položit při rozhodování, zda použít novou burzu. Tato rizika nejsou pouze zvenčí, ale také z obchodování s pákovým efektem.

Naštěstí vzhledem k tomu, že KuMEX je provozován společností KuCoin, využívá mnoho stejných bezpečnostních protokolů jak na straně výměny, tak na straně uživatele.

Podívejme se na některé z nich.

Skladování mincí


KuMEX používá stejné horké & postup ukládání studených mincí, který se používá v KuCoinu. V podstatě udržují více než 95% svých mincí v chladírenském prostředí, které je odpojeno od internetu.

To znamená, že neexistuje žádný způsob, jak by hackeři mohli získat přístup k soukromým klíčům, ve kterých je uložena většina směnných aktiv. Tím by se zabránilo jakékoli situaci platební neschopnosti z důvodu porušení.

Chladírenské sklady KuMEX

Protokol pro ukládání mincí KuMEX

Pro mince, které jsou na svých serverech „horké“, mají proceduru podepisování klíčů s více podpisy. To znamená, že výběr bude muset povolit více než jedna osoba ve společnosti KuMEX.

Obchodní engine

Jejich obchodním motorem je něco, co je jedinečné pro KuMEX a ne nutně pro KuCoin. Vysoce efektivní obchodní motory jsou nezbytné pro burzu, která musí zpracovávat tisíce transakcí za sekundu.

Stroj KuMEX je schopen zpracovat až 1 milion transakcí každou minutu a je schopen spárovat objednávky s méně než 1 milisekundovým zpožděním. K dispozici je také víceúrovňová infrastruktura odolná vůči katastrofám.

Co to znamená?

Prostoje jsou omezeny na nulu. To je zásadní pro burzu s vysokou pákou, která funguje na trhu otevřeném 24/7/365. Navíc pro ty obchodníky, kteří používají BitMEX, si bezpochyby budete vědomi jejich pravidelného „navýšení“, kde klesnou kvůli údržbě.

Pojistný fond

Pro ty, kteří využili jiné burzy futures, budete si vědomi pojmu pojišťovací fond. Jedná se v podstatě o rezervní fond, který provozuje KuMEX, který pokryje jakékoli ztráty a zabrání „socializovaným ztrátám“.

Zůstatek v pojišťovacím fondu KuMEX

Aktuální zůstatek v pojišťovacím fondu

Tento pojistný fond je doplňován během likvidace obchodníka. V zásadě platí, že pokud je likvidační cena obchodu vyšší než konkurzní cena, rozdíl mezi těmito dvěma bude zaslán do pojišťovacího fondu.

Pokud někdy nastane situace, kdy k likvidaci nedojde nad cenu bankrotu, jsou tyto ztráty kryty pojišťovacím fondem a nemusí být sdíleny mezi ostatními obchodníky.

Zabezpečení uživatele

Zabezpečení někdy začíná také u uživatele. Je to proto, že jsme často nejslabším článkem, pokud jde o phishingové podvody a další osobní hackery.

Naštěstí KuMEX používá stejné postupy proti phishingu, jaké se používají na hlavní burze Kucoin. Snad nejlepším řešením pro zabezpečení účtu je použití dvoufaktorového ověřování pomocí telefonu.

Existují dva způsoby, jak nastavit 2FA v KuMEXu. Můžete použít ověření pomocí SMS nebo prostřednictvím Google Authenticator. Navrhujeme to druhé, protože to předchází riziku sim swapové útoky.

Google Authenticator KuMEX

Nastavení aplikace Google Authenticator

Jakmile nastavíte Google Aplikace Authenticator a propojí jej s vaším účtem, vygeneruje zabezpečený PIN pokaždé, když se budete chtít přihlásit. Výhodou je, že i když má hacker vaše heslo, nemůže se do vašeho účtu přihlásit.

Pákový efekt KuMEX

Když obchodujete v KuMEX, obchodujete s marží. To znamená, že na krytí pozice vkládáte pouze malé množství kapitálu.

Výhodou je, že můžete svou pozici využít. V případě KuMEXu může tento pákový efekt dosáhnout až 100x. To znamená, že při pohybu ceny bitcoinu o 1 $ se vaše pozice posune o 100 $.

Varování :️: Přestože vám KuMEX umožňuje obchodovat až 100x pákový efekt, není důvod používat tak vysokou částku. To platí zejména pro ty, kteří právě začínají.

Ve společnosti KuMEX se to děje pomocí nástrojů futures. Jedná se v zásadě o derivátové nástroje, které jsou dohodou o nákupu nebo prodeji bitcoinu někdy v budoucnu.

KuMEX má dva typy futures nástrojů. Mají tradiční typ, který má pevné vypršení platnosti, a pak mají věčné futures, které mají průběžný čas vypršení platnosti. Jedná se o stejné nástroje, jaké jsou k dispozici na většině ostatních termínových burz.

O futures instrumentech v KuMEXu jsme zjistili, že jsou docela zajímavé, že smlouvy jsou „mini“ kontrakty. To znamená, že podkladem kontraktu není 1 bitcoin, ale 1 USD.

KuMEX Perpetual Future

Přehled KuMEX Perpetual Future

Pokud jde o jejich pravidelné futures nástroje, jedná se o čtvrtletní expiries. V době tohoto přezkumu existovaly dvě smlouvy. Jeden vypršel na konci prvního čtvrtletí a druhý na konci druhého čtvrtletí.

Další opravdu důležitou věcí, kterou je třeba si všimnout, je spotová cena, na kterou tyto futures nástroje odkazují. Toto je spotový index bitcoinů a je to objemově vážená průměrná cena bitcoinu v amerických dolarech na 6 burzách včetně Coinbase Pro, Bitstamp, Kraken, Gemini, Liquid a Bittrex

KuMEX bohužel v současné době má pouze možnost obchodovat s bitcoinovými futures. Jeden by doufal, že jakmile začnou rozšiřovat své služby, bude více příležitostí pro další aktiva.

Poplatky společnosti KuMEX

Poplatky jsou dalším velmi důležitým aspektem pro obchodníka. Poplatky, které jsou účtovány, budou mít dlouhodobý přímý dopad na ziskovost.

Proto jsme se rozhodli ponořit se do poplatků na burze KuMEX. Některé z nich jsou poplatky účtované na burze, zatímco jiné jsou systematické.

Poplatky za obchodování

Pokud jde o poplatky za obchodování ve společnosti KuMEX, provozují standardní model poplatků pro výrobce a příjemce. U tohoto modelu máte dvě různé sazby poplatků podle toho, zda vytváříte likviditu nebo ji odebíráte z účetnictví.

Pokud ve společnosti KuMEX poskytnete knihám likviditu, jste tvůrcem a získáte slevu ze svého obchodu. To je nastaveno 0,025%. Pokud však vezmete likviditu, jste příjemcem a bude vám účtováno 0,060%.

Poplatky za obchodování KuMEX

Struktura poplatků za obchodování

Pokud bychom to měli porovnat s jinými obchodními platformami, sleva pro tvůrce je stejná jako ByBit a BitMEX, ale máte nižší poplatek za převzetí. To tedy znamená, že vše ostatní, co se rovná vašim obchodním poplatkům, je v KuMEXu sníženo.

Tvůrce / příjemce ❓: Obecně platí, že když zadáte limitní objednávku od tržní sazby, jste tvůrcem trhu. Zadáte-li tržní objednávku, jste příjemcem.

Poplatky za financování

Nejedná se o poplatky, které budete muset zaplatit společnosti KuMEX, ale o poplatky, které se upravují podle relativních sazeb financování. Odrážejí úrokový rozdíl mezi sazbou financování bitcoinem a sazbou financování v USD.

To může být buď pozitivní, nebo negativní v závislosti na tom, zda jste dlouhá nebo krátká, a relativní míře financování v té době. Tyto poplatky se platí trhu, aby byla vaše pozice otevřená.

V KuMEXu dochází k financování každých 8 hodin v 04:00 UTC, 12:00 UTC a 20:00 UTC. Financování nebo přijímání finančních prostředků budete muset platit, pouze pokud v době financování zastáváte otevřenou pozici.

Vklady / výběry

Naštěstí neexistují žádné poplatky účtované za platby do KuMEX v krypto. Pokud se chystáte být s Fiatem na KuCoinu, můžete mít nějaké příchozí poplatky, které je třeba zvážit. Vidíte toho víc tady.

Pokud jde o výběry v kryptoměně od společnosti KuMEX, na straně směny vám nebudou účtovány žádné poplatky. Howewver, bude vám účtován nominální poplatek za těžbu nebo síť, který pokryje náklady.

Registrace KuMEX

Pokud byste chtěli vyzkoušet KuMEX, budete si muset nejprve vytvořit účet v KuCoinu. Jedná se obvykle o opravdu jednoduchý proces, který lze provést e-mailem nebo telefonem.

Registrace KuMEX

Registrace na účtu u KuMEX

Než budete moci dokončit registraci, budete muset zaslat ověřovací kód na e-mail / telefon, který jste použili. Pokud jste souhlasili s jejich T&C je váš účet vytvořen.

Nyní je třeba si o KuMEXu povšimnout jedné důležité věci & KuCoin spočívá v tom, že vyžadují určitou formu KYC, aby zvedli všechny obchodní limity.

Pokud je tedy ochrana soukromí jedním z vašich hlavních zájmů, možná budete chtít zvážit jinou výměnu, která tyto požadavky nemá.

Proces KYC

Přestože v KuCoinu vyžadují KYC, je to opravdu docela snadný proces. To lze provést buď jako jednotlivec, nebo jako obchodní subjekt.

V prvním kroku budete muset uvést informace, jako je vaše země, celé jméno a datum narození, jakož i typ dokladu totožnosti, který chcete použít. Může to být buď pas, občanský průkaz nebo řidičský průkaz.

Informace požadované KYC

Informace požadované pro KYC

Jakmile to uděláte, budete muset nahrát kopii tohoto dokumentu do KuCoinu. Nemusíte se bát žádného narušení soukromí, protože veškerá komunikace s KuMEX probíhá prostřednictvím šifrovaného připojení SSL.

Jakmile nahrajete dokumenty, odešlou se týmu KYC v KuCoin. Jak dlouho to záleží, záleží na tom, jak jasné jsou vaše dokumenty a jak zaneprázdněná je výměna. Někdy to může být automatizované a jiné to může být nutné zaslat k ruční kontrole. V obou případech by maximální požadovaná doba neměla být delší než 2–3 dny.

Vklad / výběr

Jakmile svůj účet dostanete, budete jej chtít financovat kryptoměnou. To lze provést buď přímo vygenerováním adresy bitcoinu, nebo převodem vaší kryptoměny z KuCoinu.

To je výrazná výhoda oproti jiným pákovým obchodním burzám, protože to znamená, že máte možnost nepřímo financovat svůj účet fiatem. Pomocí jedné z metod vkladu nabízených v KuCoinu (bankovní převod, karta atd.) Můžete nakupovat bitcoiny za USD a další měny.

Jakmile zakoupíte své bitcoiny, budete muset autorizovat převod z vašeho účtu KuCoin na váš účet KuMEX. Chcete-li to provést, přejděte na kartu „Aktiva“, která vám poskytne úplný rozpis všech vašich prostředků / PnL na platformě.

Financování účtu KuMEX

Financování vašeho účtu KuMEX

Zde můžete buď vybrat „vklad“, který vám vygeneruje bitcoinovou adresu, nebo se můžete rozhodnout pro „převod“. Ten vám umožní převést se z KuCoinu. Jediné, co musíte udělat, je vybrat částku, kterou chcete převést, a je hotovo okamžitě.

Poznámka &# 128221 ;: Převod můžete provést také po přihlášení do KuCoinu. Z vašeho hlavního účtu existuje možnost „převést na KuMEX“.

Pokud jde o výběry, je to také docela jednoduché. Prostředky můžete buď poslat zpět společnosti KuCoin se stejnou schopností převodu, nebo si můžete vybrat na externí adresu.

Pokud se chystáte vybírat na externí adresu, budete muset nejprve uvést uvedenou adresu na bílou značku. To udržuje věci v bezpečí, protože to znamená, že prostředky lze zasílat pouze na určitou adresu.

Obchodní platforma

Je čas se ponořit do břicha bestie. Při obchodování s futures kontrakty s pákovým efektem má pro nás zásadní význam efektivita platformy.

KuMEX má ve skutečnosti v nabídce dva různé typy platforem. Mají verzi „Lite“ i pokročilejší verzi. To znamená, že jsou schopni poskytnout obchodní rozhraní odpovídající vaší úrovni odbornosti.

„Lite“ platforma

To je možná nejlepší platforma pro ty, kteří právě začínají. Podobné nabídky jsme také neviděli na jiných bitcoinových burzách. Uživatelské rozhraní je zjednodušené, čisté a intuitivní.

Nahoře máte jednoduché grafické rozhraní, které vám dává pouze historickou cenu bitcoinu. Napravo od toho máte jednoduchý objednávkový formulář. Zde, na rozdíl od pokročilé platformy, můžete buď jít long (Call), nebo Short (Put).

Lite platforma KuMEX

Uživatelské rozhraní platformy „Lite“

Máte také zjednodušené možnosti, pokud jde o pákový efekt, který berete na sebe, a velikost objednávky. Nakonec vlevo od objednávkového formuláře máte šikovný žebříček. To vám ukáže, jak jste na tom ve srovnání s některými jinými obchodníky na platformě.

Skvělá funkce &# 128526 ;: Můžete si udělat představu o tržním sentimentu na základě longs / shorts. To je jen sentiment na trhu, takže s ním zacházejte se špetkou soli.

Můžete také poznamenat, že na platformě Lite můžete obchodovat pouze s trvalou futures smlouvou. Pokud tedy chcete obchodovat čtvrtletně, budete muset použít pokročilou platformu.

Nakonec pro ty z vás, kteří dávají přednost světlému uživatelskému rozhraní, můžete přepnout na bílý motiv vpravo nahoře. To by mohlo být výhodné pro ty obchodníky, kteří dávají přednost sledování trhů během dne.

Pokročilá platforma

Pokročilá obchodní platforma je podobná jako většina ostatních, které máte na trhu. Existuje řada nástrojů a funkcí, které vám mohou pomoci vylepšit vaše obchodování.

První a nejdůležitější věc, kterou je třeba si na této platformě všimnout, je, že si můžete přizpůsobit rozložení. Panely lze oddělit a přemístit, aby vyhovovaly vašemu individuálnímu stylu obchodování.

Platforma KuMEX Advacned

Advanced Platform ve společnosti KuMEX

Pokud jde o grafy, které máte k dispozici, používá pokročilá platforma software Tradingview. Pro ty obchodníky, kteří o tom vědí, je to jeden z nejlepších balíčků mapování a poskytuje rozsáhlou sadu technických obchodních indikátorů a studií.

Máte také šikovný graf hloubky trhu. S tímto můžete vidět zdi nákupu / prodeje na burze a jak je umístěn zbytek trhu. To by mohlo pomoci rozšířit vaši technickou analýzu v hlavních grafech.

V dolní části grafu máte historii objednávek. Zobrazují se nejen vaše nejnovější objednávky, ale také všechny minulé. Také vám poskytne rozpis vašich běžících požadavků PnL a rezervy.

Typy objednávek

Snad jednou z nejlepších vlastností pokročilé platformy je funkce široké objednávky, kterou máte. To je možná nejlepší způsob, jak obchodník řídit svá rizika a dosahovat zisku.

Na platformě KuMEX existují tři hlavní typy objednávek:

  • Objednávka na trhu: Jedná se o příkazy, které jsou zadány za tržní sazbu a budou provedeny s „nabídkou“, pokud se jedná o prodej, a „dotazem“, pokud jde o nákup.
  • Limitovat objednávku: Jedná se o objednávku, která je umístěna za určitou cenu a nebude provedena, dokud trh tuto cenu nezasáhne. Objednávka bude otevřena po určitou dobu zvanou „doba platnosti“. Pokrýváme to níže.
  • Stop: Jedná se o objednávku, která provede objednávku, jakmile cena dosáhne určitého limitu. Nastavíte spouštěcí cenu, díky níž bude objednávka aktivní. Poté si můžete také vybrat, zda chcete provést objednávku, která je zadána, tržní nebo limitní. Pokud uvažujete o zastavení stop loss, pak je vaše nejlepší sázka tržní objednávka na stop. Stop příkazy lze také použít k dosažení zisku, jakmile je dosaženo určité úrovně.

Profesionální tip &# 128175 ;: Vždy byste si měli vybrat určité úrovně zisku / zastavení ztráty, které odpovídají vašim technickým úrovním. Obchodování s vysokou pákou a bez zastávek se vůbec nedoporučuje!

Jak již bylo zmíněno, při zadávání limitního příkazu můžete také zvolit platný čas. Toto je doba, po kterou byste chtěli, aby objednávka zůstala naživu. V KuMEXu existují dva typy:

  • Dobré do zrušení: Tato objednávka zůstane aktivní, dokud se nerozhodnete ji zrušit nebo dokud nebude nakonec provedena
  • Okamžité nebo Storno: Toto je objednávka, kterou zadáte, pokud chcete, aby byla vyplněna okamžitě a za nejlepší cenu. Pokud zůstanou nevyplněné části, budou zrušeny. Tato objednávka v zásadě umožňuje částečné provedení objednávky

Posledním parametrem objednávky, který máte k dispozici, je, zda z něj chcete udělat skrytou objednávku, pouze příspěvek nebo pouze zmenšit. V zásadě pouze příspěvek zajistí, že získáte sazbu tvůrce, skrytý je udržován mimo knihy objednávek a pouze zmenšení nepřidá na vaši pozici (pouze sníží).

Pískoviště

Ještě něco, co byste mohli chtít využít před vytvořením živého účtu, je karanténa. Je to podobné jako u testnetových a demo účtů, které máte na jiných burzách a u brokerů.

Jedná se v podstatě o testovací prostředí, které plně replikuje obchodní podmínky na živé burze. Výhodou je, že můžete otestovat své obchodní strategie bez rizika počátečního kapitálu.

Pískoviště je také ideální pro ty obchodníky, kteří chtějí vyzkoušet KuMEX API (níže). Pokud si chcete pískoviště vyzkoušet, budete muset vyrazit dál sandbox.kumex.com a můžete si tam zaregistrovat účet. Živý účet bohužel nemůžete portovat.

Zákaznická podpora KuMEX

Dalším opravdu důležitým faktorem pro každého obchodníka v těchto dnech je zákaznická podpora. To může být obzvláště frustrující, když je výměna laxní a reakce na lístky trvá několik dní.

Proto jsme se rozhodli otestovat funkci zákaznické podpory KuMEX / KuCoin. Naštěstí, protože společnost KuMEX je provozována společností KuCoin, již existuje poměrně velká součást podpory, kterou mohou obchodníci využít.

Snad nejúčinnějším způsobem, jak vyřešit problém s výměnou, je jejich systém podpory lístků. Tím je zajištěno, že je váš lístek směrován do správného oddělení a může být nejvhodněji adresován.

Podpora vstupenek KuMEX

Systém podpory vstupenek

Když jsme testovali s dotazem na financování našeho účtu, pomohlo nám to za méně než 4 hodiny. To je docela efektivní obrat ve srovnání s některými dalšími burzami, jako je Coinbase, které mají 1denní obraty.

Profesionální tip &# 128175 ;: Pokud výměně trvá trochu času, než se vrátíte k lístku, můžete je kdykoli zasáhnout na jejich sociálních médiích. Můžete vyzkoušet jejich Cvrlikání, Telegram nebo Reddit. Nezapomeňte uvést číslo svého lístku!

Máte-li dotaz, který má obecnější povahu, můžete se vždy podívat na jejich sekci Časté dotazy. To je docela komplexní a bude zahrnovat většinu otázek, které vznesli ostatní obchodníci.

KuMEX API

Pro ty obchodníky, kteří rádi vyvíjejí své vlastní algoritmy a roboty, budete rádi, že společnost KuCoin rozšířila své funkce API o burzu KuMEX.

Jedná se o docela robustní API s řadou koncových bodů i SDK v PHP a Java. Můžete buď vytvořit obchodního robota, který se bude spouštět na živém účtu, nebo ho můžete vytvořit pro účely testování v karanténě.

Klíče API KuMEX

Generování klíčů API ve společnosti KuMEX

Abyste mohli používat API, budete nejprve muset vygenerovat klíče API. Na burze jsou tři typy klíčů. Četli jste, psali a stahovali. Čtení vám umožní sledovat trh, zápis vám umožní provádět obchody a výběr znamená, že můžete posílat peníze ven.

Varování :️: Nedávejte své klíče API nikomu. Existují služby online, které nabízejí obchodní roboty. Mělo by se na ně dívat s podezřením, protože je lze použít škodlivě

Jakmile budete mít vygenerovaný klíč API, budete se chtít seznámit s koncovými body a funkcemi API. Více o tom si můžete přečíst v dokumentech API. Možná budete také chtít vzít na vědomí limity rychlosti, abyste se ujistili, že váš robot v něm pracuje.

Bonus za doporučení

Pokud jste využili burzu KuMEX a byli jste příjemně překvapeni svými zkušenostmi, můžete získat nějaké bonusy doporučením přátel atd..

KuCoin má speciální bonus za doporučení, který vytvořili speciálně pro burzu KuMEX. Pokud se někdo zaregistruje na KuCoin s vaším odkazem, dostanete 0,005% z celkového objemu transakcí obchodníka.

Toto je odlišná struktura doporučení od burz, jako je BitMEX et al., Které vám dávají podíl na provizi. Pokud bychom měli vypočítat provizi, kterou byste vydělali na jedné z těchto burz, pak je poplatek za doporučení KuMEX zhruba stejný.

Poznámka &# 128221 ;: Nejedná se o celoživotní bonus za doporučení. Platí pouze jeden rok. Po tomto období již provize nezískáváte.

Pokud je to něco, co byste chtěli udělat, budete si muset vygenerovat odkaz na doporučení. To lze provést na hlavním panelu KuCoin kliknutím na „doporučení“ ve vašem profilu účtu.

Doporučení KuMEX

Jak odkázat lidi na KuMEX

Je důležité si uvědomit, že tento bonus za doporučení se vyplácí v KuCoin’s Shares (KCS). Jedná se o proprietární token výměny na burze, který je podobný Bance Binance. Společnost KuMEX vypočítá tento bonus za doporučení a každý den zveřejní částku bonusu.

Oblasti pro zlepšení

Na nové burze KuMEX se nám opravdu hodně líbí. Byli bychom však blažení, kdybychom se nepodívali na některé věci, které podle nás vyžadují zlepšení.

Nejprve a možná nejdůležitější je, že nabízejí pouze bitcoinové futures. Pro ty obchodníky, kteří by chtěli obchodovat s jinými aktivy s pákovým efektem, možná budete chtít zvážit jinou platformu obchodování s pákovým efektem.

Výměna by se mohla týkat i dalších vzdělávacích příruček a zdrojů. Obchodování s futures není v žádném případě snadný úkol a mnoho obchodníků je v aréně stále nových. Tito průvodci by mohli pomoci tyto obchodníky vyhladit.

A konečně, KuMEX je stále nová burza futures, což znamená, že nemá výsledky některých zavedenějších hráčů. Ano, je to tak trochu scénář s kuřecím masem a vejci, protože někde musí začít nové burzy.

Pokud si však dokáží udržet stejnou úroveň profesionality, jakou používá burza KuCoin, pak bude pověst následovat.

Závěr

Stručně řečeno, opravdu se nám líbí burza KuMEX. Zdá se, že je to relativně bezpečné. Nejen, že má podporu hlavní burzy KuCoin, ale zdá se, že má některé docela efektivní funkce pro řízení rizik, jako je pojišťovací fond atd..

Máte také tuto výrazně zjednodušenou platformu „lite“, která je vhodná pro ty nové obchodování futures s pákovým efektem. Samozřejmě mají vyspělou obchodní platformu, která má stejné množství funkcí, jaké můžete očekávat na jakékoli konkurenční burze.

Také se nám líbí, že jejich poplatky příjemci jsou nižší než u konkurence. Kromě toho máte robustní API s velkou funkčností a obchodními parametry. Nakonec byla zákaznická podpora nad par a musí být pochválena.

Samozřejmě existovaly některé věci, které vyžadovaly zlepšení, ale stále jde o novou výměnu. Doufejme, že s postupným růstem představí nová aktiva a obchodní technologii.

Měli byste tedy použít KuMEX?

Pokud hledáte funkční a bezpečnou platformu obchodování s pákovým efektem podpořenou dobře známou burzou, pak určitě stojí za zvážení.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me