Recenze Crypto.com (MCO): karta Crypto Powered Visa Card

Doména crypto.com byl registrován až v roce 1993 Mattem Blazem, známým kryptografem.

Jak si dokážete představit, od té doby, co kryptoměny vzlétly, nabízí pro tuto doménu několik nabídek, ale opakovaně řekl, že doména není na prodej.

To až do chvíle, kdy ho oslovilo Monako a on se rozhodl prodat jim doménu crypto.com!

&# 128165;&# 128165; Obchod: Získejte 50 $ ZDARMA Když získáte MCO Ruby Card nebo lepší a nezapomeňte použít doporučující kód Coin Bureau. Získejte svou kartu hned teď! &# 128071;

Vzali tento nákup a využili jej k rebrandingu na Crypto.com s novým stanoveným cílem urychlit „světový přechod na kryptoměnu“.

Spolu s rebrandem byly produkty kryptoměny umístěny pod deštník MCO, aby odpovídaly názvu kryptoměny. Zatím to zahrnuje token MCO, aplikaci peněženky MCO, kartu MCO Visa, službu MCO Crypto Invest, Crypto Earn a naposledy burzu založenou na minci Crypto.com (CRO).

Tento článek pojednává o funkcích, které jsou nyní k dispozici na Crypto.com, a zdůrazňuje některé z připravovaných funkcí, které ještě nebudou vydány. Pro více podrobností si můžete přečíst Dokument MCO 2.0

Přehled platformy MCO na Crypto.com

Crypto.com buduje služby na platformě MCO za účelem řešení problémů s přístupností a použitelností, kterým čelí širší odvětví blockchainu. Jedním z nejočekávanějších produktů je MCO Visa Card.

Karta MCO Visa je návratem plánu Crypto.com propojit kartu Visa s účty kryptoměny, což umožňuje uživatelům snadno utratit svou kryptoměnu za každodenní nákupy, kdekoli je Visa akceptována.

Monacká karta a aplikace

Vízové ​​karty MCO a mobilní aplikace. Zdroj: crypto.com

Kromě karty MCO Visa se rebrand Crypto.com stal domovem řady produktů a služeb MCO. Již je zahrnuta aplikace peněženky MCO a token MCO. A nejnovějším přírůstkem je Crypto Invest, který umožní snadné kryptoměnové investice.

Mezi plánované produkty patří Crypto Credit, který uživatelům poskytne kreditní hranici na základě tokenů MCO držených jako kolaterál, a MCO Private, které budou nabízet specializované produkty a služby pro jednotlivce s vysokou čistou hodnotou.

Karta MCO Visa

Portfolio karet MCO Visa Card, které nabízí Crypto.com, sahá od horní části řady Obsidian Black, která vyžaduje 50 000 podílů MCO, až po základní linii Midnight Blue, která nevyžaduje žádné sázky. Každá úroveň přichází s dalšími výhodami, které lze vidět podrobně tady.

Spárováním karty MCO Visa Card s peněženkou MCO mohou uživatelé utratit svoji kryptoměnu u více než 40 milionů maloobchodníků po celém světě, kteří přijímají karty Visa.

A seznam výhod pro držitele karet se vyrovná kterékoli z nejlepších karet odměn Visa. Uživatelé mohou využívat kartu Visa bez ročních poplatků, získat dopravu zdarma, získat až 5% cashback na nákupy a vybrané karty získat neomezený přístup na letištní halu. Zahrnuty jsou také členství pro Spotify, Netflix a Amazon Prime, stejně jako 10% sleva na nákupy Expedia a AirBnB.

Uživatelé mají také možnost utrácet v zahraničí a přijímat mezibankovní směnné kurzy. A s Platinovým programem odměn za doporučení je možné, aby uživatelé získali přihlašovací bonus až 10 000 $!

Protože karta MCO Visa byla jedním ze základních kamenů Crypto.com od jejího založení, program karet MCO Visa je již dobře známý. Crypto.com měl během dvou let svého času čas na zdokonalení a zdokonalení své nabídky, aby svým uživatelům poskytl nejlepší možnou debetní kartu Visa. Brzy také na kartě nabídnou nízkou kreditní službu.

Karty se zákazníkům v Singapuru dodávají od čtvrtého čtvrtletí roku 2018. V červenci 2019 se první karty začaly dodávat také zákazníkům v USA a nejpozději v březnu 2020 se karty začínají dodávat zákazníkům ve Velké Británii, přičemž zbytek Evropy očekával, že brzy také začne přijímat karty.

S kartou prvního řádu zdarma, kdokoli žijící v oblastech, kde se karta již dodává, může začít s kartou MCO Visa. Výhody se zlepšují s každou vyšší úrovní, ale protože token MCO má nyní hodnotu přes 5 $ (od dubna 2020), může být trochu drahý dostat se na úrovně Rose Gold a Icy White (5 000 MCO), nemluvě o vrcholu Úroveň obsidiánové černé (50 000 MCO).

To znamená, že Obsidian Black vyžaduje v tokenu MCO více než 250 000 $, karta MCO Visa další úrovně Icy White / Rose Gold vyžaduje 25 000 $, zatímco karta Ruby Steel s 2% cashbackem vyžaduje vklad pouze 50 MCO v hodnotě 250 $. Mezi těmito řadami jsou karty Jade Green a Royal Indigo, které vyžadují vsazené 500 MCO a přicházejí s 3% cashbackem, stejně jako některé další výhody, jako je předplatné Spotify a Netflix.

MCO soukromé

The MCO Private feature byla velmi očekávaná a byla konečně spuštěna v březnu 2020. Jedná se o službu šitou na míru potřebám držitelů karet MCO Visa Obsidian Black a Icy White / Rose Gold. Specializované služby a přístupy jsou určeny k uspokojení potřeb majitelů kryptoměny s vysokou hodnotou.

Členové Crypto.com

Výhody pro soukromé členy Crypto.com

Pro soukromé klienty MCO je k dispozici služba concierge MCO, stejně jako pozvánky a přístup k exkluzivním událostem v odvětví blockchain. Zákazníci také obdrží rady ohledně služeb správy digitálních aktiv, konkurenčních investičních příležitostí, pomoci s transakcemi přes přepážku a specializované zákaznické podpory.

Kromě těchto výhod získávají všichni členové MCO Private další 2% bonusový úrok za mince držené v programu Crypto Earn. Držitelé těchto karet také získávají zdarma členství v Amazon Prime a vylepšené kreditní limity (až 2 miliony dolarů pro držitele karet Obsidian Black). Držitelé karet Obsidian Black mohou také využít službu Private Jet Service. Všichni členové MCO Private obdrží speciální uvítací balíček značkového zboží Crypto.com.

Aplikace peněženky MCO

Peněženka MCO byla dobře přijata s hodnocením 3,8 na Apple App Store a hodnocení 4,3 na internetu Google Play obchod. Jednou ze skvělých funkcí je schopnost nakupovat žetony přímo z peněženky pomocí propojené kreditní nebo debetní karty a dokonce i bankovním převodem. Peněženka nyní nabízí nákupy více než 50 různých kryptoměn za skutečné náklady, bez dalších poplatků, provizí, spready nebo přirážek.

Crypto.com Apple Store

Screenshoty mobilní aplikace Crypto.com. Zdroj obrázku: Apple obchod

Má také podporu pro sedm fiat měn, včetně USD, JPY a EUR. Můžete dokonce vyměňovat mezi fiat měnami za mezibankovní sazby v reálném čase, což vám ušetří až 8% oproti sazbám ve velkých bankách. Uživatelé peněženky mohou přistupovat k programu Crypto Earn a vydělávat si úroky až 8% ročně na řadě kryptoměn a až 12% ročně na řadě stablecoinů.

Pokud se chcete vyhnout poplatkům za převod, může to udělat i peněženka MCO. Zašlete kryptoměny a fiat přímo dalším uživatelům peněženky Crypto.com okamžitě bez poplatků.

Peněženka MCO vás také odměňuje za sdílení se svými přáteli. Za každý nákup provedený někým, kdo si stáhne peněženku z vašeho jedinečného kódu doporučení, můžete získat provizi za doporučení 10–25%. A můžete získat registrační bonusy až 10 000 $.

Nakonec budou obchodníci a investoři nadšeni schopností sledovat více než 200 různých kryptoměn. K dispozici jsou grafy versus USD nebo BTC a poskytují údaje o ceně, objemu, procentuální změně a mnohem více. Tato funkce dobře zapadá do nově spuštěné služby Crypto Invest.

MCO Crypto Invest

Na začátku října spustila společnost Crypto.com novou službu pro zákazníky MCO Private s názvem Crypto Invest. Jedná se o portfolio kryptoměn a obchodní nástroj, který zjednodušuje investování a obchodování v kryptoměnách. Uživatelé mohou vytvářet svá vlastní portfolia a obchodovat automaticky na základě tržních signálů.

Aplikace Crypto Invest Crypto.com

Uživatelské rozhraní funkce Crypto Invest v mobilní aplikaci

Na rozdíl od jiných produktů není Crypto Invest pouze košem kryptoměn. Místo toho se jedná o soubor obchodních strategií, které budou fungovat na jakémkoli trhu. A je to skvělé pro ty, kteří právě začínají s portfoliem kryptoměn, protože uživatelé jsou ušetřeni nutnosti provádět podrobný průzkum obrovského vesmíru dostupných kryptoměn. Místo toho mohou provést jednu investici do produktu Crypto Invest a umožnit Crypto.com zpracovat podrobnosti.

Podle Kris Marszalek, spoluzakladatel a generální ředitel Crypto.com:

Na Crypto Invest jsme pracovali déle než rok, včetně tří měsíců v uzavřené beta verzi. Během této doby byla na trhu spuštěna spousta kryptoměnových investičních produktů, které byly navrženy jako měnové koše nebo kryptoindexy. Tyto snahy jsou určeny k neúspěchu na medvědím trhu.

Jak funguje Crypto Invest?

Je docela dobře známo, že ceny všech altcoinů na trhu do značné míry korelují s bitcoiny, a proto je obtížné představit diverzifikační strategie a v praxi je neúčinné. Ke snížení tržního rizika v kryptoměnách je potřeba ještě něco.

Crypto Invest se to snaží napravit pomocí pokročilých strategií kvantového obchodování, které byly navrženy tak, aby fungovaly dobře na jakémkoli trhu. A za použití Crypto Invest se neplatí žádné poplatky, pokud nedojde k dosažení zisku. To znamená žádný vstupní poplatek, výstupní poplatek, rebalancování nebo poplatek za spravovaná aktiva. Crypto.com bere pouze 9% zisků pro ty, kteří mají vsazené tokeny MCO, nebo 18% zisků jinak.

Crypto Invest přichází s následujícími funkcemi a funkcemi:

Portfolia kryptoměn

Jedná se o základní portfolia, která uživatelům umožňují přístup až k 30 různým kryptoměnám. Portfolia jsou šitá na míru chuti k riziku takto:

  • Růst: vyšší růst, vyšší riziko
  • Vyvážený: mírný růst, mírné riziko
  • Konzervativní: snížený růst, minimální riziko

Strategie obchodování s kryptoměnami

Obchodní strategie obsažené v Crypto Investu nejsou krátkodobé obchodní strategie ani strategie skalpování. Místo toho byly vyvinuty jako střednědobé až dlouhodobé strategie pro použití na škále dnů až týdnů. V současné době se ke správě portfolií používají tři strategie:

  • Automatizované obchodování: Předává sadu strategií, které zachycují pohyby trhu na základě sentimentu na trhu.
  • Následující na trhu: Rovné zastoupení hlavních aktiv na trhu.
  • Stabilní: Pozice stabilníchcoinů slouží ke snížení rizika a zajištění řízení rizik.

Další funkce kryptoměny

  • Snadné spuštění: Nízká minimální investice 20 USD
  • Snadný odchod: Žádné výstupní poplatky ani pokuty
  • Spravedlivé poplatky: Žádné poplatky se nevybírají, pokud nedosáhnete zisku. Co by mohlo být spravedlivější?
  • MCO Utility: Zákazníci, kteří vkládají MCO tokeny, mohou získat 50% slevu na všechny poplatky účtované společností Crypto Invest.

Poznámka: Z důvodu regulačních požadavků není Crypto Invest v současné době k dispozici ve Spojených státech amerických, Hongkongu a Singapuru.

Exchange Crypto.com

Poté, co za čtyři roky své existence nashromáždil více než 1 milion uživatelů, není divu, že Crypto.com zahájila burzu o další krok vpřed. Výměna proběhla v listopadu 2019 a je dalším způsobem, jak Crypto.com realizuje svou vizi zavedení „kryptoměny do každé peněženky“.

A s obrovskou uživatelskou základnou při spuštění může burza již poskytovat vynikající likviditu i zabezpečení světové úrovně. Nakonec uživatelé získají snadno použitelné rozhraní a poplatky, které mohou být až 0 $, když je vsazeno dostatek tokenů CRO.

Uživatelské rozhraní Crypto.com

Uživatelské rozhraní serveru Crypto.com Exchange

Crypto.com již poskytuje svým uživatelům řadu užitečných funkcí, jako je debetní karta Crypto a platformy Crypto Invest a Crypto Earn. Navíc jsou důvěryhodnou značkou, která pomůže při získávání a udržení nových zákazníků.

Burza Crypto.com přichází se základními poplatky pouze 0,008% pro tvůrce a 0,02% pro příjemce a tyto poplatky lze snížit vsazením tokenů CRO. Platforma nabízí uživatelům hlubokou globální likviditu prostřednictvím patentovaného Vortex Liquidity Engine.

Nakonec se uživatelé mohou cítit bezpečně díky systémům zabezpečení a úschovy na úrovni institucí implementovaným na burze Crypto.com. To zahrnuje certifikaci ISO 27001: 2013, úroveň 1 PCI DSS a CCSS (úroveň 3) vynucování a spolupráce Ledger Vault

Na burze je již uvedeno 35 tržních párů a v dalších měsících plánuje další přidávání. Jednou z výhod pro uživatele, kteří mají na burze dostatek CRO, je přístup do The Syndicate, kde jsou debutovány nové mince a prodávány se slevou uživatelům s přístupem.

Syndikát

Syndikát je místo, kde uživatelé, kteří na burze vkládají své CRO, mohou nakupovat další kryptoměny se slevou. Pro účast v The Syndicate, který funguje od ledna 2020, je třeba vsadit minimálně 10 000 CRO. Došlo k prodeji, kdy si členové Syndicate mohli koupit BTC a ETH se slevou 25% a další pro LINK, BCH, a XTZ, kde byla cena zlevněna o 50%.

Crypto.com Syndicate

Příklad nedávného syndikátu Vechain na Crypto.com

Jakmile mince projdou událostí syndikátu, jsou uvedeny na burze k obchodování. Mohou se také zapojit do obchodování bitev v Trading Areně s různými bonusy pro obchodníky, kteří získají největší objemy obchodování. Existují také šťastné losovací události a ti, kteří drží CRO, mohou zvýšit své šance na výhru. Sázení CRO v Syndikátu také poskytuje výnosy až 20% ročně.

Měkké sázení na Crypto.com

Crypto.com také zatraktivňuje jejich směnu pro obchodníky zavedením „Soft Staking“, který poskytuje odměny až 5% ročně na 14 různých kryptoměn (BTC, BCH, ETH, USDT, USDC, XRP, LINK, LTC, EOS, XLM, ATOM, XTZ, MCO a CRO) při držení na burze Crypto.com.

Sázení na Crypto.com

Výhody měkkého vytyčování & Míry návratnosti. Zdroj: Crypto.com

Neexistuje žádné období blokování a uživatelé jsou denně odměňováni, aniž by museli podnikat nějaké další kroky. Pokud je těchto 11 mincí drženo v peněžence, uživatelé dostanou odměnu za vsazení. To dokonce zahrnuje mince, které mohou být součástí čekajícího o

Úvěrové služby MCO

Další funkcí, která je v pracích, je MCO Credit Services. Půjde o revoluční produkt, který vám umožní získat potřebný a zasloužený kredit vložením tokenů MCO. Pokud tedy vsadíte tokeny MCO v hodnotě 10 000 $, můžete získat kreditní hranici 6 000 $.

Výhoda úvěrových služeb Crypto.com

Výhody úvěrových služeb Crypto.com

Ale na rozdíl od tradičních kreditních karet neexistují žádné výpisy a žádné minimální platby. Zálohové platby vyplácíte, jak chcete. Pokud nemůžete nebo nechcete platit své žetony MCO, můžete použít k splacení dluhu.

Token MCO

Obslužný token, který napájí ekosystém Crypto.com, je token MCO ERC20. To bylo vydáno v rámci davového prodeje ICO, který tým zadržel v červnu 2017. Získali 26 milionů dolarů výměnou za první vydání tokenů MCO.

MCO budou použity v ekosystému za účelem získávání odměn za nákupy a sázení a za platby za doporučení. MCO sledovaly zbytek trhu a vyvrcholily v srpnu 2017. Od té doby sledovaly zbytek trhu, když rok 2018 vstoupil na medvědí území a do prosince 2018 token dosáhl minima 1,66 USD

Od té doby se token odrazil a dosáhl výše 5 $ v roce 2019, poněkud ustoupil, ale poté se v roce 2020 obchodoval zpět kolem úrovně 5 $. MCO lze nakupovat a obchodovat na řadě globálních burz v současné době včetně Binance, Bit-Z a Bittrex Výměna.

Token CRO

Token CRO byl vytvořen v roce 2018 jako nativní měna řetězce Crypto.com. Tento řetězec byl vytvořen jako vysoce škálovatelný blockchain schopný extrémně rychlého zpracování plateb.

Token CRO je prostřední token, který má uživatelům umožnit provádět platby kryptoměnou co největšímu počtu globálních obchodníků. Vývojáři očekávají, že toho dosáhnou pomocí CRO, které umožní konverzi kryptoměn na fiat za snížené náklady.

Token se dostal na titulky v březnu 2019, kdy se jeho cena za týden zvýšila o 360%. Během druhého a třetího čtvrtletí roku 2019 nadále vykazoval volatilitu, než konečně poklesl zpět pod úroveň 0,03 USD.

CRO Cenový výkon CMC

CRO Cenový výkon. Obrázek přes CMC

Na začátku roku 2020 došlo k opětovnému vzestupu mince, která od začátku roku do poloviny února vzrostla téměř o 100%. Poté následovaly prudké ztráty v reakci na šířící se pandemii koronavirů, ale do dubna 2020 se token zvýšil zhruba o 65% oproti minimům v březnu, protože se obchodoval nad 0,055 USD.

Jednou z výhod držení CRO tokenů je schopnost vsadit je a získávat odměny. Ti, kteří jsou schopni a ochotni vsadit 500 000 CRO po dobu šesti měsíců, mohou vydělat až 18% ročně spuštěním uzlu Rady v řetězci Crypto.com. Ti, kteří si nemohou dovolit tak velký podíl, mohou stále vydělávat až 5% ročně prostřednictvím nového soft stakes, který byl představen na burze Crypto.com v březnu 2020.

Závěr

Zdá se, jako by re-značka Crypto.com znamenala mnohem víc než jen změnu názvu pro Monako. Společnost aktivně dodává své karty MCO Visa a zavedla řadu dalších iniciativ, jako jsou produkty Crypto Invest a Crypto Earn.

Připravované kreditní služby MCO zní také velmi zajímavě, stejně jako služby MCO Prime pro uživatele kryptoměny s vysokou čistou hodnotou.

Díky téměř čtyřem rokům v podnikání dělá Crypto.com ve světě kryptoměn obrovské splash. Vzhledem k tomu, že karty jsou nyní dodávány v Singapuru, USA a Velké Británii a brzy přistanou také v Evropě, mohla by být značka Crypto.com připravena explodovat v roce 2020.

Doporučený obrázek přes Fotolia

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto jsou názory pisatele a neměly by být považovány za investiční rady. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me