Recenze Coinberry: Kompletní přehled burzy

V této recenzi Coinberry se podíváme na rostoucí burzu kryptoměn se sídlem v Kanadě.

Coinberry zjednodušuje proces nákupu a prodeje kryptoměn pro kanadské uživatele. Rovněž se umisťuje jako vysoce bezpečná a regulačně vyhovující alternativa k mnoha burzám, které na trhu existují, což otevírá dveře velkým institucionálním investorům, aby se potenciálně chtěli připojit.

Otázkou však zůstává, zda může Coinberry skutečně konkurovat na dnešním přeplněném trhu kryptoměn?

V tomto komplexním přehledu hluboce analyzujeme burzu Coinberry, která prochází jejich bezpečnostními funkcemi struktury poplatků, metodami vkladů a výběru a zákaznickou podporou. Nabízíme také naše myšlenky na nejlepší aspekty výměny a způsoby, o kterých si myslíme, že se mohou zlepšit.

S tím jsme řekli, pojďme se zapojit.

Coinberry Přehled

Coinberry je kanadská burza kryptoměn, která byla vyvinuta v roce 2017, aby Kanaďanům usnadnila nákup bitcoinů, etherea a litecoinů. Jsou založeny na 320 Davenport Rd Toronto.

Spoluzakladatelé Andrei Poliakov a Evan Kuhn vyvinuli výměnu ke snížení křivky učení nových lidí zapojených do investování do kryptoměny.

Na Coinberry lze kryptoměny zakoupit kreditní kartou nebo debetní kartou, bankovním převodem nebo Interac-Transfer, což je služba, která umožňuje převádět prostředky mezi osobními a obchodními účty u zúčastněných kanadských bank a dalších finančních institucí.

Více než 250 finančních institucí celkem používá Interact, včetně všech hlavních bank v Kanadě. Toto partnerství umožňuje společnosti Coinberry připojit se k 2 000 národním obchodníkům, jako jsou Indigo, Sony, Adidas a Dell, a usnadnit tak platby.

Coinberry se nedávno stala první kanadskou burzou, která se připojila k seznamu burz v Ledger, přední společnosti v oblasti hardwarové peněženky.

Je Coinberry bezpečný?

Bezpečnost je pro kanadské uživatele kryptoměny obzvláště důležitým bodem. To platí zejména vzhledem k nedávným událostem kolem výměny QuadrigaCX. Do prosince roku 2018 to byla největší burza v Kanadě nedávno se zhroutil.

S tím, co bylo řečeno, jak se Coinberry hromadí?

Bankovnictví a regulace

Za prvé, Coinberry je registrován u Financial Transaction and Reports Analysis Center of Canada (FINTRAC) jako Money Service Business (MSB). To znamená, že burza musela podstoupit řadu kontrol souladu, než jim bylo povoleno přijímat peníze klientů.

Licence MSB navíc znamená, že Coinberry bude muset provádět pravidelné KYC a zajistit, aby všechny klientské účty byly nad palubou. To také znamená, že Coinberry bude mít snazší získat stabilní bankovní a platební řešení.

Licence Coinberry MSB

Licence Coinberry MSB. Obrázek přes FINTRAC

Když už mluvíme o stabilním bankovnictví, Coinberry má oddělené bankovnictví pojištěné CDIC. To znamená, že Coinberry spolupracuje s kanadskými bankami Schedule I, které jim pomáhají dosáhnout souladu s kanadskými zákony. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je vedení firemních a zákaznických fondů na úplně jiných účtech.

Tím je zajištěno, že pokud by někdy došlo ke zmrazení bankovních účtů společnosti, nemělo by to vliv na peníze zákazníků. Použití oddělených bankovních účtů také pomáhá zkrátit čas potřebný na zpracování výběrů na pouhý 1 den.

Také by vás překvapilo, že Coinberry je jednou z pouhých 2 kryptoburz v Kanadě, která úspěšně dokončila audit účetní závěrky od nezávislé třetí strany.

Zabezpečení burzy

Hackování bitcoinů a narušení dat jsou jednou z největších hrozeb, kterým čelí téměř všechny burzy. Když tedy analyzujeme bezpečnost výměny, jedním z nejdůležitějších požadavků, na které se díváme, je robustní protokol kybernetické bezpečnosti.

Za prvé, vklady kryptoměny prováděné v Coinberry jsou směrovány do hierarchických peněženek. Hierarchické deterministické peněženky (nebo HD peněženky) jsou digitální peněženky, které automaticky generují hierarchickou stromovou strukturu soukromých / veřejných adres (nebo klíčů), což odstraňuje potřebu oslovovat uživatele, aby je sám generoval.

HD peněženky generují adresy z jednoho hlavního semene pomocí varianty standardního 12-slovního hlavního semene, což umožňuje automatické vytváření neomezeného počtu nových adres.

Coinberry Trust

Výňatek z Coinberry „Trust“ Declerace. obraz Zdroj

Coinberry také provozuje multi-podpisové peněženky v chladírnách. To umožňuje 2 členům výkonného týmu Coinberry přístup k finančním prostředkům uživatelů, takže pokud jeden zmizí, peníze uživatelů jsou stále v bezpečí (tedy v podstatě jako druhý pilot s přístupem ke stejným ovládacím prvkům letu).

Tvrdí také, že provádějí pravidelné penetrační testy s pomocí špičkových kybernetických bezpečnostních firem v Kanadě. A v nepravděpodobném případě jakéhokoli porušení provozují redundantní databázi, kterou lze obnovit do normálu, pokud k ní někdy dojde.

Ochrana uživatele

Ve většině případů však přední linie zabezpečení začne u uživatele. Abychom zabránili hackerům nebo narušení jednotlivých účtů na straně klienta, má Coinberry také řadu bezpečnostních nástrojů.

Prvním a nejdůležitějším z nich musí být mobilní dvoufaktorové ověřování. Pokud je toto povoleno, budete muset potvrdit přihlášení k účtu prostřednictvím svého mobilního zařízení. Servery Coinberry se synchronizují s autentizátorem Google, který vygeneruje jedinečné přihlašovací kódy.

Coinberry 2FA

Propojení aplikace Google Authenticator s Coinberry

K dispozici jsou také ochrany dat a informací o klientech. Jak by se dalo očekávat, existuje standardní šifrování SSL, které zabrání jakýmkoli online snoopsům zachytit vaši komunikaci. To je zvláště důležité, pokud jde o vaše hesla atd.

A konečně, pokud jde o vaše osobní údaje, jedná se o šifrovaný protokol OpenPGP. PGP (Docela dobré soukromí) je šifrovací program, který poskytuje kryptografické soukromí a ověřování pro datovou komunikaci.

Poplatky za coinberry

První věc, která na webu Coinberry vyniká, je reklama 0% poplatků za vklad, 0% poplatků za výběr a 0,5% poplatků za obchodování – velmi transparentní.

Při bližším pohledu na tyto poplatky za obchodování jsou přibližně v souladu s poplatky za provedení účtovanými na jiných kanadských burzách. Například jsou o něco vyšší než 0,4% poplatky za rychlý nákup na Coinsquare, ale jsou o něco nižší než poplatky za obchodování na BitBuy.

Poplatky za coinberry

Coinberry Pitch s 0 poplatky za financování

U Coinberry budete možná muset vzít v úvahu ještě něco, že jsou „tvůrcem trhu“ pro mince. To znamená, že jsou protistranou vašeho obchodu, a proto pro vás vytvoří cenu. To znamená, že kupní / prodejní cena může být vyšší / nižší jako na jiné burze.

Navzdory tomu to Coinberry vyrovnává ve svých poplatcích za financování / výběr.

Toto je možná jedna z mála kanadských burz, která nabízí bezplatné výběry a vklady na financování CAD. To je docela důležitý bod, když vezmete v úvahu, že většina vkladů / výběrů na jiných burzách je v průměru 3% v jednom směru.

Jinými slovy, platíte téměř 6% v poplatcích pouze tím, že dostáváte své dolary na jiné burzy a poté z nich zase pryč.

Samozřejmě je důležité zdůraznit, že za transakci mohou být účtovány poplatky, které si vaše finanční instituce účtuje. To platí zejména v případě, že se rozhodnete použít k financování svého účtu kreditní kartu.

Za něco stojí za zmínku také to, že poplatky za „0% výběr“ se vztahují pouze na fiatové výběry. Po výběru kryptoměny budete i nadále muset platit libovolný poplatek za těžbu. Ty jsou však nepatrné.

Pokrytí majetku

V současné době jsou v Coinberry v nabídce pouze tři kryptoměny, mezi něž patří litecoin (LTC), bitcoin (BTC) a ethereum (ETH).

Aktiva z coinberry

Mince nabízené na burze

To je mírně ohromující, protože většina konkurence má na výběr alespoň 5 coinů pro své obchodníky. Možná je to něco, co tým Coinberry plánuje zavést v pozdější fázi a my budeme sledovat jejich novinky.

To by vás nemělo odradit od toho, abyste stále používali Coinberry. Vždy je lze použít jako cenově dostupný „Fiat Gateway“ CAD, aby se vám dostalo do rukou bitcoinů. Toto pak můžete převést na jiné mezinárodní burzy, jako je Binance, abyste si koupili zbytek svých mincí.

Zákaznická podpora

Nepochybně jedním z nejdůležitějších faktorů pro každého obchodníka s kryptoměnou je zákaznická podpora. To platí zejména v případě, že máte naléhavější dotazy, které je třeba řešit včas.

Něco, co jsme na Coinberry našli docela vítané, je jejich telefonní číslo horké linky, které je 1 (888) 997-6544. Je k dispozici od pondělí do pátku od 9:30 do 16:00 EST. Vždy je příjemné vědět, že v případě problémů s účtem můžete někomu zavolat a promluvit si s ním.

Pokud nechcete volat, můžete jim jednoduše poslat zprávu přímo na web nebo e-mail [email protected]. Nebo můžete využít jejich kontaktní stránku a poslat jim dotaz (zkuste být co nejkonkrétnější).

Samozřejmě, pokud je vaše otázka běžnější povahy a není jedinečná pro váš účet, má Coinberry také Stránka FAQ za odpovědi na základní otázky, například „Jak financovat pomocí elektronického převodu?“ „Jak nakupovat krypto za kanadské dolary?“ „Jak vybírat kryptoměny?“ atd..

Poslední zastávkou, na kterou se burza dostane, je prostřednictvím jejich četných účtů na sociálních médiích. Můžete jim například posílat zprávy Facebook nebo jejich Cvrlikání.

Registrace coinberry

Pokud jste se rozhodli, že byste chtěli Coinberry vyzkoušet, budete si muset vytvořit účet. Stiskněte tlačítko „přihlášení“ v pravém horním rohu obrazovky a budete vyzváni k zadání e-mailové adresy a hesla.

Registrace coinberry

Podrobnosti vyžadované pro registraci Coinberry

Můžete také přidat doporučující kód, pokud vás na stránku odkázal přítel. Burza nabízí program odměn za doporučení, kde můžete vydělat 20 $ za pozvání přátel k registraci, ale pouze jednou, když obchodují 50 $.

Jakmile při registraci kliknete na „Odeslat“, budete muset potvrdit svůj e-mail. Po potvrzení musíte přidat zabezpečené telefonní číslo, abyste povolili dvoufaktorové ověřování a chránili svůj účet.

Bohužel pro ty obchodníky, kteří dávají přednost provozování anonymních účtů, Coinberry je ne pro tebe. Je to z důvodu jejich regulačních licencí, které musí na svých obchodních účtech provést řadu kontrol KYC.

Ověření a KYC

Coinberry je plně v souladu s požadavky proti praní špinavých peněz a Know-Your Customer, které stanoví FINTRAC. To znamená, že je nutné ověřit účet, aby uživatelé mohli začít s vkladem finančních prostředků.

Existují 2 způsoby, jak lze ověřit nové zákazníky:

 1. Okamžité ověření: Uživatelé zadají údaje o svém účtu a partneři KYC / AML společnosti Coinberry ověří jejich identitu. Obvykle se jedná o úvěrové zpravodajské agentury, které mají informace o vaší finanční historii
 2. Ruční ověření: Pokud neprojdete okamžitým ověřením. Coinberry bude k dokončení procesu vyžadovat více ověřovacích dokumentů, například doklad totožnosti vydaný vládou a doklad o ověření adresy.

Okamžité ověření Coinberry

Pro okamžité ověření jsou vyžadovány osobní otázky

Pokud je ruční ověření jedinou cestou, kterou máte k dispozici, budete muset nahrát státem vydaný formulář ID. Coinberry je schopen přijmout následující typy dokladů totožnosti:

 • Kanadský pas
 • Kanadský řidičský průkaz
 • Karta trvalého pobytu
 • Provinční nebo teritoriální průkaz totožnosti
 • Stavová indická karta

Pokud jde o doklad o adrese, budete muset poskytnout jednu z následujících položek:

 • Účet za služby (elektřina, voda, telefon, internet)
 • Výpisy z investičních účtů (RRSP, GIC)
 • Prohlášení T4
 • Prohlášení Kanadského penzijního plánu (CPP)
 • Vyměření daně z majetku vydané obcí
 • Provinčně vydaná registrace vozidla
 • Dokumenty CRA nebo prohlášení o vládních výhodách

Jakmile tyto dokumenty odešlete, Coinberry je bude muset ručně ověřit, což může trvat kdekoli jedna až tři pracovní dny.

Na základě přísných požadavků společnosti Coinberry vidíme, že se burza velmi snaží umístit jako Coinbase nebo Gemini; plně kompatibilní služba, kterou mohou retailoví a institucionální investoři využívat, aniž by se obávali, že nebudou na špatné straně vládních předpisů.

Financování / výběry

Až bude váš účet nastaven a plně ověřen, budete jej muset financovat. Existuje řada možností financování, které se budou lišit v závislosti na limitech jednotlivých vkladů a době zpracování.

Snad nejlevnějším a nejrychlejším způsobem, jak financovat váš účet, bude použití kryptoměny.

Bitcoin & Ethereum

Pokud již máte po ruce BTC nebo ETH a chtěli byste svůj účet financovat, můžete zahájit převod kryptoměny. Bohužel pro ty uživatele, kteří mají LTC po ruce, Coinberry to dosud do své funkce financování zabudoval.

Chcete-li získat adresu, na kterou chcete poslat prostředky, budete muset vygenerovat adresu. Můžete tak učinit v části svého účtu v části „Účet fondu“. Zde budete muset vybrat „krypto“ a poté buď BTC nebo ETH.

Něco, co nás docela překvapilo, je skutečnost, že Coinberry používá jedinečné jednorázové adresy pro ty uživatele, kteří financují pomocí kryptoměny. To znamená, že Coinberry vám pomáhá chránit vaši historii transakcí tím, že nebudete znovu používat adresy.

Přesto, protože se jedná o jednorázovou adresu, musíte být určitě nikdy poslat na stejnou adresu dvakrát. Jakmile potvrdíte, že rozumíte výše uvedenému, dají vám jednorázovou adresu.

Bitcoinová adresa Coinberry

Generování jednorázové BTC adresy v Coinberry

Potom můžete buď zkopírovat adresu, kterou jste vygenerovali, nebo můžete použít QR kód v nějaké mobilní peněžence. Transakce bude muset být nejprve propagována sítí, než se zobrazí ve vašem zůstatku. Můžete to sledovat na blockchain.

Výběry budou fungovat podobným způsobem, kde ve svém účtu vyberete „výběry“. Zde vás požádají o vaši offline BTC nebo ETH adresu, kam poslat transakci. Budete také muset zadat své heslo, abyste mohli transakci řádně ověřit.

Poté bude následovat poslední krok, který vás požádá o potvrzení výběru. Doby výběru se mohou lišit v závislosti na tom, zda má Coinberry uložené finanční prostředky ve své „horké peněžence“. Obvykle by to nemělo trvat déle než pár hodin.

Kanadské dolary (CAD)

Pokud byste raději financovali svůj účet fiatem, máte několik možností. Patří mezi ně prostřednictvím elektronického přenosu Interac, kreditní karty a bankovního převodu. Níže jsou uvedeny limity a doby zpracování pro tyto příslušné metody.

Minimální Maximum Doba zpracování
E-přenos Interac 50 $ 10 000 $ Až 3 hodiny
Kreditní karta 1 $ 500 $ Okamžitý
Bankovní převod 10 000 $ 500 000 $ Až 1 pracovní den

Z výše uvedeného se financování kreditní kartou jeví jako nejrychlejší volba, protože je okamžitá. Pokud vás tedy trápí obchodování a potřebujete co nejrychleji získat prostředky na svůj účet, pak to může být pro vás.

To však nemusí být optimální řešení, protože existují poměrně nízké limity financování karet. Musíte také vzít v úvahu, že platby kartou jsou mnohem dražší než jiné formy, protože vám mohou zpracovatelé třetích stran a vaše banka účtovat nepřiměřené poplatky.

Snad by bylo nejlepší sázet prostřednictvím elektronického přenosu Interac. To závisí na rychlosti, s jakou dorazí do banky příjemce, a na poplatcích, které s tím souvisejí.

E-Transfer (online nebo mobilní bankovnictví) je jedním z nejjednodušších způsobů financování vašeho účtu Coinberry. Vše, co potřebujete, je kanadský bankovní účet, který podporuje elektronický převod. Zde jsou některé z finančních institucí, které můžete použít:

 • BMO
 • CIBC
 • RBC Royal Bank
 • Scotia banka
 • TD Canada Trust
 • Mandarinka (převod peněz e-mailem není podporován)
 • Úplný seznam podporovaných institucí najdete na webu Stránka Interac

Svůj účet můžete financovat pomocí elektronického převodu ve 2 krocích:

 1. Přidejte Coinberry jako příjemce platby
  • Jméno Příjemce & Příjmení: Coinberry Limited
  • E-mail: [email protected]
  • Postupujte podle pokynů ve svém účtu Coinberry pro pole Bezpečnostní otázka a odpověď.
  • Účet fondu: Zadejte částku, ze které chcete financovat svůj účet Coinberry. Minimální částka financování je 50 $ a maximální částka financování závisí na vaší finanční instituci (obvykle mezi 3000 $ a 5000 $).

  Interac financování Coinberry

  Formulář Interac pro financování účtu s CAD

  Jakmile bude platba potvrzena, měla by být připsána na váš obchodní účet do 3 hodin.

  Pokud se chystáte financovat bankovním převodem, budete muset zrušit pokyny k propojení bankovního účtu Coinberry. Jako referenci musíte také použít číslo svého účtu Coinberry.

  Pamatujte, že propojení musí pocházet z účtu, který má stejný název, jako jste byli ověřeni. Proto nemůžete dělat převody třetích stran do nebo z vašeho účtu.

  Pokud jde o výběry fiat, Coinberry má následující informace o dobách a limitech výběru:

  Minimální Maximum Doba zpracování
  E-přenos Interac 50 $ 10 000 $ Až 1 pracovní den
  Bankovní převod 10 000 $ 500 000 $ Až 1 pracovní den

  Chcete-li vybrat pomocí elektronického převodu, jednoduše vyberte tlačítko „E-převod“ a zadejte požadované množství prostředků, které chcete vybrat. Minimální částka pro výběr kanadského dolaru je 100 $

  Jakmile kliknete na Pokračovat, zobrazí se potvrzovací zpráva s informací, že výběr bude zpracován do tří hodin až dvou pracovních dnů.

  Coinberry Trading Platform

  Obchodní platforma společnosti Coinberry je více zaměřena na investory a začínající obchodníky než na vyspělejší obchodníky. To znamená, že rozhraní je mnohem jednodušší (neexistuje tedy žádné obchodování s marží ani možnost prohlížení obchodních grafů).

  Poté, co byl váš účet ověřen a jste připraveni začít obchodovat, první věc, kterou uvidíte, jsou tlačítka pro nákup a prodej bitcoinů, etherea nebo litecoinů. Jedná se o okamžitý nákup kryptoměny přímo z Coinberry.

  Coinberry Trading Platform

  Uživatelské rozhraní burzy

  Chcete-li koupit bitcoin, jednoduše klikněte na ikonu bitcoinu a poté zadejte částku CAD, kterou chcete utratit za nákup BTC.

  Jakmile kliknete na „další“, budete přesměrováni na stránku, kde musíte vybrat, s čím budete kupovat své BTC; CAD, kreditní karta nebo debetní karta.

  Pokud vyberete CAD a nemáte na svém účtu již žádné prostředky, musíte svůj účet financovat elektronickým převodem, bankovním převodem nebo kreditní kartou.

  Pokud vyberete kreditní kartu nebo debetní kartu (v předchozí nabídce), musíte nejprve připojit svůj bankovní účet k účtu Coinberry, abyste zabránili podvodům.

  Jakmile zaplatíte za své bitcoiny, váš zůstatek se zobrazí na hlavním panelu webu.

  Zkratování

  Na platformě Coinberry jsme našli něco zcela jedinečného, ​​a to schopnost zkrátka prodat aktivum. Tuto funkci jsme neviděli na žádné jiné kanadské burze.

  Pro ty, kteří tento pojem příliš neznají, je krátký prodej aktem souhlasu s prodejem aktiva někdy v budoucnosti za určitou předem stanovenou cenu. Cílem krátkého prodejce je souhlasit s prodejem za budoucí ceny, které jsou vyšší, než bude okamžitá cena.

  Obchodník v zásadě doufá, že cena aktiva poklesne.

  Coinberry krátký prodej

  Krátký prodejní objednávkový formulář na Coinberry

  Funkce krátkého prodeje Coinberry je opravdu docela jednoduchá a umožňuje objednávání jedním kliknutím. Díky tomu je pro začátečníky mnohem přátelštější než postupy krátkého prodeje, které jsou k dispozici na pokročilejších platformách pro obchodování s marží.

  Podobně, na rozdíl od platforem pro obchodování s marží, se jedná o krátký prodej bez jakékoli páky. Abyste mohli pozici financovat, budete muset předem uhradit veškeré náklady na pozici.

  Coinberry Mobile App

  Pro ty z vás, kteří by chtěli nakupovat / prodávat kryptoměny na cestách, budete rádi, že Coinberry má svou vlastní mobilní aplikaci, která je k dispozici v systému Android i iOS.

  Uživatelské rozhraní je atraktivní, jednoduché a intuitivní. Na rozdíl od webové verze můžete vidět graf s cenou BTC, ETH a LTC. Jednou z dalších funkcí mobilní aplikace, kterou web nemá, je schopnost posílat coiny nebo CAD na jiné účty.

  Coinberry Mobile App

  Screenshoty mobilních aplikací

  Mobilní aplikace vypadá dobře navržená pro uživatele, kteří chtějí nejen investovat na cestách, ale také utrácet své kryptoměny v obchodech nebo kdekoli jinde, kde je přijímají. Schopnost posílat kryptoměny a skenovat čárový kód jako jedinečnou mobilní funkci by měla pomoci uživatelům Coinberry, aby viděli své kryptoměnové prostředky nejen jako zásobu hodnoty, ale také jako prostředek směny.

  Rozhodli jsme se skočit do Google Play obchod, aby bylo v recenzích vidět, co uživatelé o aplikaci říkají. Ty se zdají být obecně docela pozitivní a uživatelé mají podobné komentáře o zjednodušujícím rozhraní.

  Existuje poměrně málo návrhů, které uživatelé uvedli, jak zlepšit funkčnost aplikací, které jsou dobře přijaty. Je velmi povzbudivé vidět, že vývojáři Coinberry jsou „v obraze“ a rychle na tyto dotazy reagují. Své návrhy také berou v úvahu, protože posílají další aktualizace aplikace.

  Členové týmu

  Transparentnost zakladatelů a členů týmu je něco, co často chybí, pokud jde o burzy kryptoměn. Je proto docela osvěžující vidět, jak prominentně Coinberry zobrazuje své členy týmu.

  Členové týmu Coinberry

  Někteří členové týmu

  Ve skutečnosti je za výměnou docela působivá směsice jednotlivců, kteří zahrnují následující:

  • Evan Kuhn – Spoluzakladatel. Kuhn se označuje za „celoživotního podnikatele“. Začínal na trhu komerčních nemovitostí v Torontu se zaměřením na přemístění víceúčelových budov a vybudoval podnikání v hodnotě několika milionů dolarů, než dosáhl 30 let.
  • Andrei Poliakov – Andrei je zkušený podnikatel, který dříve zahájil a řídil různé začínající podniky se silným zaměřením na implementaci a rozvoj strategie v rané fázi. Přináší s sebou +10 let zkušeností s vývojem operací a strategií v různých korporátních podmínkách s předními nadnárodními společnostmi po celém světě
  • Dimitri Giller – Vedoucí provozu. Giller má předchozí zkušenosti jako manažer ve společnosti JP Morgan & Chase a Rogers Bank
  • Diogo Biazus – vedoucí vývojář. Předchozí zkušenosti společnosti Biazus zahrnují pomoc s vývojem kódu pro několik brazilských a kanadských startupů, včetně Nulogy, Miter Media a Catarse.

  Všechny výše uvedené informace byly získány z jejich veřejných propojených profilů, které si můžete snadno ověřit na Coinberry’s stránka o nás.

  Oblasti pro zlepšení

  I když se nám na výměně líbilo mnoho věcí, bylo zde také několik oblastí pro zlepšení.

  Například Coinberry má velmi omezené možnosti pokrytí mincí. Nyní, když hlavní hráči, jako je Coinbase, přidali do svého seznamu několik altcoinů, Coinberry by měl obchodovat alespoň se všemi deseti nejlepšími mincemi z čepice trhu s mincemi. Výpis více kryptoměn je pro burzu nejjednodušší způsob, jak zvýšit objem obchodování a generovat větší výnosy.

  Přidání dalších mincí také pomůže představit kanadský trh různým existujícím altcoinům, což jim umožní vydělávat na mincích s malou kapitalizací, které zajišťují mnohem větší pohyby cen než bitcoiny, ethereum nebo litecoiny.

  Myslíme si také, že ačkoli obchodní platforma byla navržena pro začínající obchodníky, postrádají jakékoli další pokročilé funkce a funkce. Měli by zvážit přidání o něco „pokročilejší“ sekundární platformy pro ty uživatele, kteří by chtěli obchodovat profesionálnějším způsobem.

  A konečně, Coinberry musí myslet globálně (nebo alespoň mezikontinentálně), pokud doufá, že se stane dominantní silou na trhu. Jeho hodnotová nabídka jako výměna nízkých poplatků pro nové obchodníky s kryptoměnami může být stále velmi lákavá pro segmenty amerického trhu, kde Coinbase a další významné kryptoburzy v USA nezakončily (jako severní státy hraničící s Kanadou).

  Závěr

  Coinberry je skvělá burza pro investory kryptoměny, kteří mají první bydliště v Kanadě. Nabízí všechny základní funkce, které potřebujete, včetně možnosti nakupovat a prodávat 3 nejoblíbenější kryptoměny (bitcoin, ethereum a litecoin), vkládat nebo vybírat prostředky z více zdrojů (elektronický převod, kreditní karta / debetní karta, bankovní převod) ) a obchodujte bez omezení bez poplatků.

  Trh s kryptoměnami se rychle rozšiřuje, a tak bude muset společnost Coinberry vymyslet způsoby, jak se odlišit od mnoha burz, které dnes na trhu dominují. Výhodou společnosti Coinberry je její důraz na vysokou bezpečnost a dodržování předpisů.

  I když jsme si mysleli, že zlepšení vyžaduje několik věcí, většina z nich je relativně snadno řešitelná. Tým společnosti Coinberry se zdá být skutečně otevřený návrhům a pokud bude mít dostatek telegrafického zájmu obchodníků, může zvážit jeho začlenění.

  Například nyní, když je trh relativně tichý, by mělo smysl, aby se společnost Coinberry zaměřila na rozšíření svého seznamu obchodovatelných aktiv a spolupráci se strategickými partnery, kteří mu mohou pomoci dosáhnout přijetí mezi institucionálními investory.

  Je pro vás výměna Coinberry?

  Pokud hledáte burzu na základní úrovni s nízkými poplatky, silným zabezpečením a renomovaným týmem managementu, pak by to mohlo být pro vás.

  Doporučený obrázek přes Coinberry

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me