Recenze Coinbase Pro – jsou poplatky příliš vysoké? (Aktualizace 2020)

>

Tato recenze je součástí série recenzí kryptoměn. Naše poslední recenze byly hodnoceny Kraken, Binance, Bittrex, Huobi, KuCoin, Poloniex, Blíženci, a Bitstamp.

Ti čtenáři, kteří již obchodují s Coinbase Pro, se zaregistrují k Krevetový účet zahájit automatizaci vaší obchodní strategie. Nastavení trvá jen 5 minut a můžete zvýšit návratnost prostřednictvím jednoduché strategie nákupu a podržení o více než 305%!

Coinbase Pro je vyspělá platforma pro obchodování s kryptoměnami, kterou vlastní a provozuje společnost Coinbase, Inc. zahájena v roce 2015 jako GDAX, profesionální obchodní platforma pro jednotlivé aktivní obchodníky a později rebrandovaná v červenci 2018. Coinbase Pro umožňuje obchodníkům v USA a dalších zemích velkoobjemové řešení obchodování s kryptoměnou.

Účelem této recenze je naučit obchodníky s kryptoměnou o výhodách a nevýhodách používání Coinbase Pro v kontextu jiných kryptoměn. Náš tým bude publikovat recenze pro každou významnou burzu, takže si tyto publikace nenechte ujít připojovat se k našemu Telegramu.

Obecný přehled

Platforma fungující ze San Franciska nabízí profesionální obchodní nástroje a peněženkové služby poskytované prostřednictvím zcela přepracovaného rozhraní pro bezproblémový obchodní zážitek. Coinbase Pro podporuje obchodování 0x, Augur, Token základní pozornosti, Bitcoin, Bitcoin Cash, EOS, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Stellar, Ripple a ZCash a řadu dalších tokenů.

Po spuštění Coinbase Pro na začátku roku 2015 představila mnoho vzrušujících funkcí, mezi něž patří spolehlivá bezpečnostní opatření, vysoký objem obchodování, nízké poplatky, hluboká likvidita a snadné použití. Coinbase Pro se zaměřuje na zkušenější obchodníky s velkým objemem než na začátečníky. Umožňuje velké množství pokročilých obchodních možností, od příkazů k zastavení a omezení, k vyplnění nebo zabití a dobrých až do zrušení objednávek..

Uživatelská zkušenost

V této části rozebráme různé aspekty uživatelské zkušenosti Coinbase Pro, abychom poskytli holistický pohled na způsob, jakým tato rostoucí výměna podporuje jejich uživatelskou základnu.

Zákaznická podpora

Uživatelé Coinbase Pro mají vynikající zákaznickou podporu a mají k dispozici specializovaný tým podpory, který vyřeší problémy během několika minut. Telefonická podpora je k dispozici také pro naléhavější případy (například zákazníci mohou uzamknout své účty v telefonu, pokud mají pocit, že jejich bezpečnost mohla být ohrožena) během pracovních dnů.

Proces registrace


Proces registrace je zcela přímý; prostě jdi na https://pro.coinbase.com/ a vyberte Přihlásit se. Uveďte své údaje a ověřte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo. Nakonec budete požádáni o nahrání státem vydaného ID k ověření, než budete moci propojit bankovní účet (pokud chcete, můžete tento krok přeskočit).

Pokud již máte účet Coinbase, jednoduše použijte zaregistrovanou e-mailovou adresu pro svůj účet Coinbase Pro. Kromě toho, že je v rozporu se zásadami provozovat každý pro Coinbase a Coinbase Pro více než jeden účet, umožňuje bezproblémové obchodování, protože oba účty jsou automaticky propojeny a můžete převádět prostředky mezi účty.

Ověření účtu

Po registraci budete požádáni o ověření účtu. Abyste byli úspěšně ověřeni, musíte nahrát příslušné oficiální dokumenty. Uživatelé ze Spojených států by byli požádáni o poskytnutí řidičského průkazu nebo státního ID. Musíte dokončit ověření adresy a také poskytnout poslední čtyři číslice svého čísla sociálního zabezpečení.

Uživatelé z Velké Británie jsou povinni nahrát státem vydaný doklad totožnosti (např. Řidičský průkaz nebo cestovní pas) a také odpovědět na některé ověřovací otázky, zatímco uživatelé ze všech ostatních zemí jsou povinni poskytnout dva doklady totožnosti.

Podporované země

Coinbase Pro umožňuje uživatelům ze 42 různých zemí včetně: Austrálie, Kanady, Singapuru, Velké Británie, Evropy a USA (s výjimkou těch, kteří mají bydliště na Havaji, Minnesotě a Wyomingu, protože tam dosud nemají provozní licenci). Jakmile je uživatel z kterékoli z povolených zemí zaregistrován a jeho totožnost byla ověřena, může okamžitě začít obchodovat.

Obchodování

Další vynikající vlastností Coinbase Pro je to, že má poměrně nízké obchodní poplatky a zároveň účtuje nulové poplatky za výběry nebo vklady kryptoměny. Tato funkce ji zejména vyzdvihuje jako oblíbenou platformu pro obchodování s kryptoměnami. V současné době však neumožňuje obchodování s marží, což může být nevýhodou pro pokročilejší obchodníky s kryptoměnou.

Poplatky

Přijetím dynamické struktury poplatků vám Coinbase Pro umožňuje obchodovat s téměř nulovými poplatky, jakmile se zorientujete. Můžete zadat objednávku jako tržní objednávku, limitovanou objednávku nebo stop objednávku. Coinbase Pro neúčtuje žádný poplatek na vyšších úrovních, když zadáte otevřenou objednávku na knihy při nákupu nebo prodeji, a to platí pro všechny podporované kryptoměny.

Ačkoli je Coinbase Pro skvělou výměnou pro instituce, které mohou provádět obchody s velkým objemem, nedávné zvýšení poplatků vážně poškodilo retailové investory. Provedení méně než 10 000 $ v měsíčním objemu obchodování vás umístí do první úrovně, která má poplatek za tvůrce a příjemce 0,5%. Jedná se o jeden z nejvyšších poplatků v oboru.

Podporované kryptoměny

Pro fiat trhy (USD, GBP, EUR) podporuje Coinbase Pro následující kryptoměny: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Stellar Lumens, Ripple, EOS, ZCash, Basic Attention Token, REP a 0x.

Se všemi těmito aktivy můžete vytvořit různorodé portfolio přečtením našeho průvodce o tom, jak vytvořit svůj první fond indexu kryptoměny na Coinbase Pro tady.

Na trzích se stabilními kryptoměnami lze kryptoměny jako BTC, ETH, ZEC, BAT, DAI, GNT, MANA, LOOM, CVC, DNT obchodovat s dolarem vázaným stabilním dolarem USDC.

Všichni uživatelé Coinbase Pro mohou prohlížet knihu objednávek a kontrolovat informace týkající se jakéhokoli obchodního páru, ale mohou obchodovat pouze s povolenými páry v souladu s místními regulačními orgány v jejich zeměpisné oblasti. Dostupnost různých obchodních párů zcela závisí na místních předpisech v dané zemi. Například v Singapuru, Kanadě a Austrálii jsou k dispozici pouze obchodní páry ETH / BTC, BCH / BTC a LTC / BTC.

Portfolia

Stejně jako mnoho jiných burz, i Coinbase Pro začala umožňovat zákazníkům segmentovat své fondy do více portfolií. To umožňuje obchodníkům udržovat jednotlivá portfolia, která lze použít k oddělení strategií, fondů a řízení rizik.

Ačkoli portfolia Coinbase Pro nejsou pro průměrného investora vhodná, pokročilé obchodníky potěší zvýšená kontrola nad jejich fondy.

Správa API

Coinbase Pro má zdroj WebSocket, díky kterému je získávání údajů o trhu v reálném čase docela snadné, a přední API platformy v oboru je součástí Coinbase Pro. Obchodní API také umožňuje svým uživatelům vyvíjet programové obchodní roboty s vysokou úrovní zabezpečení. Coinbase Pro má vyhrazenou stránku pro API a související dokumentaci, která je snadno přístupná ze spodní části jakékoli stránky na webu, nebo přejdete do hlavní navigační nabídky v horní části webové stránky.

Propojení těchto klíčů API se službami obchodování bot je snadný proces. Poskytli jsme průvodce, jak propojit klíče API Coinbase Pro za účelem správy vašeho účtu Coinbase Pro tady.

Bezpečnostní

Především je zásadní, aby všechny burzy kryptoměn kladly bezpečnost do popředí svého vývoje. Coinbase Pro ztělesňuje tyto myšlenky tím, že vede na trhu bezpečnostních opatření a neustále prosazuje zlepšené bezpečnostní postupy.

Studené úložiště

Jako obchodní platforma je Coinbase Pro považován za bezpečné útočiště. Jedním z jejích nejlepších postupů, pokud jde o bezpečnostní opatření, je to, že 98 procent digitálních aktiv svých zákazníků je uzamčeno v chladírenských skladech, čímž se zabrání ztrátě finančních prostředků krádeží, hackerstvím nebo jinými prostředky. Zbytek je soukromě pojištěný.

Co se týče bezpečnosti dat, Coinbase Pro má několik opatření k zajištění ochrany. Například uložené bitcoiny jsou distribuovány geograficky po celém světě v bezpečnostních schránkách a trezorech. Spíše než ukládání citlivých dat na serverech má platforma všechna taková data uložená offline, mimo internet. To drasticky snižuje riziko narušení bezpečnosti.

Pro další zabezpečení jsou stejná data rozdělena s redundancí a zabezpečena pomocí šifrování AES-256 před tím, než jsou zkopírována na zálohy hardwaru a papíru FIPS-140. Stejně jako bezpečnostní opatření fondů jsou tyto hardwarové a papírové zálohy FIPS-140 distribuovány také geograficky po celém světě do trezorů a bezpečnostních schránek.

Dvoufaktorové ověřování

Kromě zabezpečení dat jsou k povolení dvoufázového ověření vyžadovány všechny uživatelské účty. Toto ověření vyžaduje, aby uživatelé kromě zadávání hesel dostali od svých telefonů také kód pro přihlášení a provádění dalších citlivých akcí.

Pojištění FDIC

Digitální měna není zákonným platidlem ani vládou podporovanou, a proto nemůže být chráněna ochranou ze strany Federal Deposit Insurance Corporation nebo Securities Investor Protection Corporation. Místo toho, jak již bylo zmíněno dříve, jsou digitální aktiva, která nejsou uzamčena v chladírnách (méně než dvě procenta), soukromě pojištěna. Pojistná smlouva se vztahuje na kybernetickou bezpečnost, krádež zaměstnanců a fyzické zabezpečení, nikoli však na narušení zabezpečení jednotlivých účtů.

Ačkoli jsou kryptoměnové fondy pojištěny soukromě, uživatelé Coinbase Pro mají pro své zůstatky USD kryté pojistným krytím FDIC, až do výše 250 000 USD.

Šifrování a hesla

Coinbase Pro také implementuje osvědčené postupy pro odvětví plateb tím, že provozuje veškerý provoz na stránkách přes HTTPS. Všechny peněženky a soukromé klíče jsou před uložením také šifrovány AES-256. Dokonce i jako organizace, při najímání společnost Coinbase zavádí další preventivní opatření týkající se zaměstnanců. Musí projít kontrolami na pozadí a jejich pevné disky musí být šifrovány, musí být povolen zámek obrazovky a používat silná hesla.

Limity a likvidita

Coinbase Pro podporuje neomezený vklad bitcoinů, litecoinů, etherea a bitcoinů v hotovosti do vaší peněženky i vklady v USD prostřednictvím bankovního převodu. Uživatelům je nabídnuta vysoká úroveň likvidity, protože uživatelé si mohou vybrat až 10 000 $ denně z individuálního účtu, zatímco z institucionálního účtu až 50 000 $ denně.

Na žádost a po schválení však umožňují vyšší limity pro výběr. Ale jejich fiat měnové vklady a výběry jsou do určité míry omezené, uživatelé mohou vkládat a vybírat všechny kryptoměny obchodované na Coinbase Pro. Vyžadují pouze externí peněženku pro každou digitální měnu, s níž se obchoduje. Další informace týkající se limitů a likvidity najdete na stránce s jejich oficiálními obchodními pravidly tady.

Profesionálové

  • Díky vysoce intuitivnímu obchodnímu rozhraní poskytuje plynulejší obchodní zkušenost než většina burz

  • Skvělá volba pro profesionální obchodníky

  • Podporováno renomovanou společností a plně regulováno v USA

  • Zabezpečená platforma se soukromou a FDIC krytou pojistnou ochranou

  • Vysoká likvidita napříč jejich obchodními páry

Nevýhody

  • Výběr kryptoměn roste, ale nakonec stále zaostávají za ostatními špičkovými burzami

  • Zatím není k dispozici žádná mobilní aplikace, ale platforma vhodná pro mobilní zařízení

  • Zákazníci si historicky stěžovali na dlouhé čekací doby, než se dostali k týmu uživatelské podpory Coinbase

  • Poplatky za obchodování pro retailové investory jsou vyšší než u jiných významných burz

Hodnocení Coinbase Pro – 4.0

Celkové hodnocení – 4

Coinbase Pro je výjimečná burza, ale poplatky jsou prostě příliš vysoké. Vzhledem k tomu, že drobní investoři mají na výběr z široké škály dalších burz Binance, není důvod se spokojit s placením 0,5% obchodního poplatku.

souhrn

Coinbase Pro je jednou z nejlepších platforem obchodování s kryptoměnami pro profesionální obchodníky, s ohledem na všechny převratné funkce, které podporuje. Je to vysoce zabezpečená platforma s mnoha ověřovacími postupy, které chrání uživatelské účty. Obchodní rozhraní je intuitivní s podrobnějšími obchodními grafy založenými na zdroji dat v reálném čase pro bezproblémový zážitek. Díky vysokému objemu a likviditě je díky nízkým transakčním poplatkům vynikající volbou pro obchodníky s velkým objemem. Ať už obchodujete na webu nebo používáte API, Coinbase Pro vám umožňuje bezpečně a bezproblémově obchodovat.

Chcete-li využít vše, co Coinbase Pro nabízí, naučte se, jak pomocí Coinbase Pro vytvořit rozmanité portfolio tady.

Dodatečné čtení

Coinbase vs Kraken – Která směna je lepší?

Recenze Binance – funkce burzy, poplatky za obchodování a bezpečnost

Jak vyrobit kryptoobchodního robota pomocí Pythonu

Tipy pro výběr aktiv portfolia

Boti pro obchodování s kryptoměnou – kompletní průvodce

Krevety je robot pro obchodování s kryptoměnami a platforma pro sociální obchodování, která podporuje všechny hlavní burzy včetně Coinbase Pro. Propojením účtu Coinbase Pro se společností Shrimpy se odemknou praktické obchodní funkce, které vám mohou pomoci automatizovat vaši obchodní strategii. Vyzkoušejte to ještě dnes!

Následuj nás na Cvrlikání a Facebook pro aktualizace a zeptejte se našich úžasných aktivních komunit na Telegram & Svár.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map