Recenze BitMEX: Kompletní přehled burzy

Není pochyb o tom, že byste slyšeli o BitMEX (Bitcoin Mercantile Exchange).

Jedná se o jednu z nejznámějších budoucích burz bitcoinů na světě a jde o burzu pro pokročilé obchodníky i spekulanty..

Jaké je ale skutečné řešení s BitMEXem? Lze tomu důvěřovat a je to bezpečná výměna?

V této recenzi BitMEX se budeme hlouběji zabývat touto výměnou a poskytneme vám všechny odpovědi. Dáme vám také nějaké tipy a triky abychom se vyhnuli likvidacím a co nejlépe využili obchodování s futures.

Přehled

BitMEX zahájil v roce 2014 bývalý obchodník Citibank Arthur Hayes, stejně jako Samuel Reed a Ben Delo. BitMEX sídlí v Hongkongu a tým zde sídlí.

Holdingová společnost se jmenuje HDR Global Trading Limited, která je registrována na Seychelách. Jedná se o strukturu, kterou si vzhledem k daňové efektivitě vybírá mnoho podniků a burz souvisejících s bitcoiny.

BitMEX je maržová obchodní burza. To znamená, že budete obchodovat s pákovými pozicemi s mincemi umístěnými na okraji. Obchodování s marží není pro všechny obchodníky a může být opravdu riskantní. To platí zejména v případě BitMEXu, kde jsou marže může běžet až 100krát.

Jednou z velkých výhod obchodování s marží je to, že umožňuje obchodníkovi snížit cenu kryptoměny. To znamená, že mohou vydělat peníze na poklesu ceny aktiva krátkým prodejem.

Další věc, která odlišuje BitMEX od mnoha jiných burz, je, že nepřijímají vklady Fiat. Financovat můžete pouze v bitcoinech a vybírat v bitcoinech.

BitMEX se také liší od ostatních větších burz s kryptoměnou, jako je Binance, tím, že všechny pozice jsou označeny v bitcoinu. I když můžete obchodovat s maržovou pozicí na altcoinech, váš zisk bude v bitcoinech a tyto mince nebudete moci z burzy vybrat.

BitMEX je tedy burzou pro obchodníky. Ne investoři, kteří nakupují a drží.

Je BitMEX bezpečný?

Pravděpodobně jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru burzy jsou bezpečnostní postupy, které implementují.

Je tedy BitMEX bezpečný?

BitMEX dodnes neutrpěl žádné hackery. Mohlo by to být na základě jejich pokročilých bezpečnostních postupů, o kterých si můžete přečíst podrobněji tady. Porušují své směnné politiky podle funkce:

Peněženky

Peněženky jsou zabezpečeny multisignature vklady a výběry. To znamená, že BTC z chladírenských peněžen na burze nelze utratit, dokud signatáři (partneři BitMEX) nemohou povolit výběr.

Také používají externí službu k ověření, že všechny depozitní adresy, které jsou vytvořeny v systému, jsou ty, které jsou kontrolovány zakladateli. Pokud ne, pak je veškeré obchodování zastaveno.

Pro osobní bezpečnost máte dvoufaktorové ověřování, pokud jej chcete využít. Ručně zpracované výběry představují další vrstvu zabezpečení, pokud by byl váš účet kdykoli ohrožen.

Systém

Infrastruktura serveru je zabezpečena službou Amazon Web Services. Vyžadují více forem ověřování i hardwarové tokeny.

Obchodní engine

Kromě hrozby, kterou přicházejí od externích útočníků, existuje také velké riziko při provozování takové vysoce pákové a objemné obchodní platformy.

To je důvod, proč má BitMEX zavedenu řadu zásad, aby se zajistilo, že všechny objednávky budou skutečně uzavřeny. Kontrolu rizik provádějí po každém pohybu na burze a v okamžiku, kdy dojde k jakékoli nesrovnalosti, je obchodování ukončeno.

Sdělení

Pro ty obchodníky, kteří jsou velmi opatrní ohledně své komunikační bezpečnosti, nabízí BitMEX možnost šifrování automatických e-mailů pomocí PGP.

Nastavení PGP

Povolení zabezpečení PGP ve vašem účtu

Pokud je to něco, co byste chtěli udělat, budete muset jít na svůj účet a vložit svůj veřejný klíč PGP do formuláře, který představují. Po dokončení budou všechny e-maily pocházející z [email protected] šifrovány.

Kryptoměnové krytí

Pokrytí kryptoměn BitMEX

Výpis některých smluv Bitmex

Vzhledem k tomu, že BitMEX je burza futures, jediným aktivem, které můžete obchodovat na spotovém trhu, je bitcoin. To je důvod, proč když se podíváte na objem na Coinmarketcap, uvidíte pouze číslo pro bitcoin.

Pokud však jde o trhy s futures, BitMEX vám umožňuje obchodovat s 10 různými aktivy kryptoměny. Níže jsou uvedeny:

Bitcoin (BTC), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Ripple (XRP), Tezos (TEZ), Zcash (ZEC) a Cardano (ADA).

I když je to mnohem méně coinů než u Bittrexu a Poloniexu, jedná se o maržové obchody s kryptoměnou, nikoli o nákup fyzických coinů. Může být mnohem těžší najít likviditu pro futures na altcoin s menším stropem.

Perpetual Swaps vs. Futures

BitMEX má dva typy derivátových aktiv, s nimiž můžete obchodovat. Jedná se o nástroj zvaný „Perpetual Swap“ a futures prosté vanilky.

Co je to věčná výměna?

Věčný swap je jednoduše budoucnost, která nemá datum vypršení platnosti. Pro ty, kteří to nevědí, jsou futures nástroji, které se vypořádají někdy v budoucnu. Většinou se vypořádávají každé čtvrtletí a obvykle mají expirační cenu nad aktuálním místem.

Perpetual swap will be only a future that is Continuically Marked to Market at the Daily Base. Tímto způsobem můžete přemýšlet o věčné výměně podobně, jako funguje sázení na rozpětí nebo funguje smlouva o rozdílu (CFD)..

Nedovolte, aby vás definice podrazily.

Obchodování s věčným swapem je stejné jako obchodování fyzického nástroje na místě. Cena, která bude uvedena, bude okamžitá cena aktiva. Vaše zisky / ztráty se samozřejmě díky páce zvýší.

Páka BitMEX

BitMEX je upřednostňován obchodníky s kryptoměnami po celém světě kvůli obchodování s pákovým efektem, které můžete použít. Například v případě jejich bitcoinových nástrojů máte maximální páku až 100x.

Profesionální tip ✔️: Pákový efekt začíná již od 1x. Začněte v malém a nejprve se propracujte!

I když se jedná o maximální pákový efekt, který lze u bitcoinu použít, ostatní aktiva budou mít nižší maximální pákový efekt. To bude určeno částkou počáteční marže, kterou je nutné vyrovnat. Níže uvádíme některá z maximálních čísel pákového efektu pro ostatní mince:

Páka BitMEX

Páka BitMEX na burze

 • Zvlnění (XRP): 20x
 • Litecoin (LTC): 33x
 • Ethereum (ETH): 50x
 • Bitcoinová hotovost (BCH): 20x
 • Cardano (ADA): 20x
 • Ethereum Classic (ETC): 20x
 • Monero (XMR): 25x
 • ZCash (ZEC): 5x

Pokud obchodujete s marží, můžete využít dva typy: izolované a mezní marže.

V případě Izolované můžete vybrat peněžní částku v peněžence, která by měla být použita na pozici po zadání objednávky. Křížová marže bude naopak předpokládat, že všechny peníze, které máte na svém účtu, jsou určeny k využití.

Samozřejmě je samozřejmé, že vysokou páku a křížovou marži byste měli používat, pouze pokud víte, co děláte. Pákový efekt je dvojsečný meč a můžete se také rychle dostat ven, pokud jste na špatné straně obchodu.

Důvodem jsou nechvalně známé „výzvy k úhradě“.

V případě BitMEX jsou tyto výzvy k úhradě automatické a budou čerpat buď z prostředků, které jsou na vašem účtu, nebo zlikvidují vaše pozice. K tomu dojde, kdykoli vaše pozice klesne na úroveň udržovací marže.

Poplatky BitMEX

Poplatky za obchodování na BitMEXu fungují trochu jinak, protože obchodujete s pákovými nástroji. Budete mít poplatky „tvůrce“ a „příjemce“. Ty v zásadě znamenají, zda objednáváte nebo přijímáte objednávku.

Co to znamená?

V zásadě, když jste příjemce, odpovídáte objednávce, která je již v knihách objednávek. V zásadě odstraňujete likviditu přijetím objednávky, která je již v jejich knihách.

V případě výrobce přidáváte likviditu do knih objednávek zadáním limitního pokynu, který je mimo aktuální cenu. Jednalo by se o objednávku limitu nákupu pod aktuální cenu nebo objednávku limitu prodeje nad aktuální cenu.

Když ve společnosti BitMEX přidáváte do svých knih likviditu, zaplatí vám. Proto se jim říká sleva. BitMEX má poměrně jednoduchou strukturu poplatků.

U Tezos a ZCash jsou poplatky:

 • Poplatek pro tvůrce (sleva): 0%
 • Poplatek za převzetí: 0,25%
 • Poplatek za vypořádání: 0,25%

A pro všechny ostatní mince:

 • Poplatek pro tvůrce (sleva): 0,075%
 • Poplatek za převzetí: 0,025%
 • Poplatek za vypořádání: 0,05%

V případě skrytých objednávek (více níže) se poplatky mírně liší. Když zadáte skrytou objednávku, budete platit poplatek příjemci, dokud nebude hotová celá objednávka. Poté, co bude proveden, dostanete slevu od výrobce.

Pokud jde o další poplatky, nebudete muset nic platit společnosti BitMEX, abyste mohli vložit nebo vybrat své prostředky. Budou vám však účtovat minimální síťový poplatek za vaše platby, takže má smysl udržovat vaši transakci ve větších tranších.

Registrace a obchodování

Než budete moci platformu vyzkoušet, musíte se zaregistrovat na BitMEX pomocí účtu. Proces registrace je poměrně přímočarý a budete povinni poskytnout pouze e-mail.

BitMEX zatím nevyžaduje od obchodníků dokumenty KYC, takže je možné se přihlásit anonymně. Jste povinni poskytnout platný e-mail, protože to budete potřebovat k potvrzení svého účtu a všech výběrů atd.

Registrace BitMEX USA

Pokud sídlíte ve Spojených státech, pravděpodobně vás zajímá, zda můžete obchodovat v BitMEXu?

Krátká odpověď je pravděpodobně ne. BitMEX je zahraniční neregulovaná burza futures, která nemá žádné licence od SEC k nabízení těchto služeb občanům USA.

BitMEX je navíc jednou z mála zbývajících burz, která nevyžaduje, aby jejich obchodníci vyplnili KYC a identifikovali se. To znamená, že nemohou přesně ověřit, kdo na jejich platformě obchoduje.

To vedlo k tomu, že mnoho amerických klientů založilo účty a obchodovalo na BitMEXu.

Ano, to je proti jejich T&Cs a BitMEX blokuje obchodování s IP adresami v USA, ale toto není opravdu efektivní řešení. Všichni víme o softwaru VPN, který dokáže skrýt původ vaší IP adresy.

Vzhledem k zvýšené kontrole SEC do jiných offshore makléřských společností a burz však BitMEX začal uzavírat účty, u nichž existuje podezření, že mají sídlo v USA. Tito začali s významnými obchodníky s kryptoměnami:

Tone Vays bitcoinový účet

Populární obchodník s bitcoiny uzavírá účty. Zdroj: Cvrlikání

Pokud jste obchodníkem se sídlem v USA, co to pro vás znamená?

BitMEX pravděpodobně váš účet vypne, pouze pokud vás podezřívá, že sídlíte v USA. Takže pokud tam stále můžete obchodovat anonymně, je nepravděpodobné, že na to okamžitě skočíte.

Je však jen otázkou času, než bude pro americké obchodníky nemožné jej trvale používat. Výměny se postupně mění na transparentnější status quo a mnozí si myslí, že dny anonymních výměnných účtů jsou sečteny.

Pokud jste osoba se sídlem v USA s účtem založeným na BitMEX, měli byste být opatrní. Nikdy nevíte, jestli může přijít den, kdy směnárny zavedou povinný KYC a budou požadovat vaše dokumenty.

Pokud hledáte atraktivní alternativu, která nabízí obchodování s krypto marží klientům se sídlem v USA, pak byste mohli zvážit Kraken.

Obchodní platforma

Je čas vydat se do břicha bestie BitMEX.

To je obchodní platforma a technologie. Vzhledem k tomu, že burzu zahájili bankéři a obchodníci s investováním do zahraničí, je dobře známo, že má kolem sebe jeden z nejúčinnějších „párovacích motorů“..

Podívejme se hlouběji …

Jakmile potvrdíte svůj e-mail a přihlásíte se zpět na web, zobrazí se vám obchodní platforma BitMEX. V horní části platformy máte seznam všech nástrojů, se kterými můžete obchodovat.

Obchodní platforma BitMEX

Obchodní platforma BitMEX

Jakmile vyberete konkrétní nástroj, otevře se na daném trhu. To, co vám je nabídnuto, je pro burzu kryptoměn docela typické. Budete mít knihy objednávek, grafy, nedávné objednávky a pozice.

Něco, co je pro BitMEX trochu jedinečnější, je zapojený objednávkový formulář. To je samozřejmě nutné, aby bylo možné vybrat požadovanou páku a specifika objednávky.

Vzít na vědomí✔️: Widgety můžete přesouvat a měnit obchodní rozhraní tak, aby vyhovovalo vašim předvolby

Můžete také rozšířit graf na celou obrazovku a využít všechny nástroje a analýzy pro vytváření grafů. BitMEX využívá obchodní pohledové grafy, což znamená, že budete mít přístup k většině studií a indikátorů, které potřebujete.

Pod všemi grafy na obrázku budete mít také všechny objednávky, které aktuálně máte. Pokud máte aktuální limitní objednávku, o které se rozhodnete, že nechcete být vyplněni, můžete se pouze rozhodnout ji zrušit z tohoto rozhraní objednávky.

Tip obchodníka?: K dispozici je ještě pokročilejší rozvržení, které mohou profesionální obchodníci povolit na svém řídicím panelu

Co se týče samotného obchodního enginu, BitMEX používá software, který na Wall Street používají firmy s vysokou frekvencí obchodování. Je napsán v kdb+.

Pro vaši představu o tom, jak rychle může obchodní modul provádět objednávky, je dobře známo, že kdb + má propustnost až 1 000 000 obchodů za vteřinu.

Typy objednávek

Jak již bylo zmíněno výše, na BitMEXu existuje řada typů objednávek.

Níže je snímek obrazovky objednávkového formuláře vlevo. BitMEX také obsahuje praktický nástroj pro kalkulačku, kde si můžete vypočítat svůj zisk / ztrátu vzhledem k vaší cílové vstupní a výstupní úrovni.

Objednávkové formuláře & amp; Kalkulačka

Objednávkový formulář BitMEX (vlevo) a kalkulačka PnL (vpravo)

Pokud jste osobou, která někdy obchodovala na některé z dalších pokročilejších forexových nebo akciových obchodních platforem, pak vám tyto typy příkazů budou známy. Níže jsou uvedeny objednávky:

 • Objednávka na trhu: Objednávka, která je provedena za tržní kurz.
 • Limitovat objednávku: Objednávka bude provedena za cenu, kterou jste si vybrali
 • Stop Limit Objednávka: Tím se vytvoří limitní příkaz, který si zvolí obchodník, jakmile je dosaženo určité úrovně zastávky
 • Zastavit objednávku na trhu: S tímto příkazem k zastavení bude příkaz proveden na trhu v okamžiku dosažení úrovně zastavení.
 • Trailing Stop Order: To lze považovat za pohyblivý zastavit tržní objednávku. Úroveň zastavení bude sledovat cenu účtovanou za rozpětí od úrovně trhu.
 • Vezměte objednávku limitu zisku: Toto funguje hodně jako příkaz k zastavení, kromě toho, že se provádí k uzavření pozice k zablokování zisků.
 • Vezměte si tržní objednávku na zisk: Funguje to jako zastavit tržní příkaz, ale pokud jde o blokování zisků prostřednictvím tržního příkazu, jakmile je dosaženo určité úrovně.

V objednávkovém formuláři má BitMEX další dva příkazy, na které jste možná dříve nenarazili. Jedná se o objednávky Hidden a Iceberg, o kterých jsme mluvili dříve.

 • Skrytá objednávka: Skrytá objednávka je limitovaná objednávka, která není umístěna v knihách veřejného pořádku. Toto používají ti obchodníci, kteří nechtějí, aby ostatní obchodníci věděli o pozicích, které se chystají nasadit.
 • Objednávky ledovce: Toto je varianta skryté objednávky, kde se na trh zobrazuje pouze část objednávky. To dělají někteří obchodníci, aby „zamaskovali“ svou skrytou objednávku od určitých „důvtipných obchodníků“

Tyto objednávky samozřejmě budou pravděpodobně použity pouze těmi opravdu velkými krypto velrybami, jejichž objednávky budou mít pravděpodobně mimořádný dopad na aktuální knihu objednávek.

Rizika likvidace BitMEX

Pro ty, kteří dobře znají BitMEX, budou až příliš dobře znát nebezpečí vysoké páky a likvidace.

Když obchodujete na BitMEXu až se 100násobným pákovým efektem, podstupujete u takového volatilního aktiva velkou míru rizika. Ve skutečnosti existuje dokonce i Twitter Bot, který sleduje likvidace BitMEX (může to být brutální)

Likvidace je to, co se stane, když cena vaší pozice dosáhne cenové úrovně „likvidace“. Pokud někdy dosáhnete této úrovně likvidace, BitMEX vezme udržovací marži, kterou jste vsadili, a uzavře vaši pozici. I když vám na účtu stále zbývá počáteční marže k pokrytí vaší pozice, bude uzavřena, pokud překročí likvidační cenu.

To je důvod, proč by skutečně mohl být neoptimální pro tak vysoké pozice pákového efektu na BitMEXu. Při nižších pákových obchodech umožňuje BitMEX vaší pozici sníst se na větší část vaší počáteční marže.

Například v této zajímavé analýza, autor vypočítal, že požadavek na udržovací marži (MMR) je téměř 50% počáteční marže, když obchodujete se 100násobným pákovým efektem, zatímco je nižší než 5%, když obchodujete s 10násobným pákovým efektem.

Varování:️: BitMEX je při likvidaci ztrátových pozic stejně účinný jako při umisťování vašich počátečních obchodů.

Analýza tedy naznačuje, že maximální páka, se kterou byste měli obchodovat na BitMEXu, by neměla být větší než 25x. Navíc, pokud s výměnou právě začínáte, měli byste být v každém případě opatrnější s rizikem, které na sebe berete.

Vklady a výběry

Jak již bylo zmíněno, BitMEX je burza pouze pro kryptoměny. Neexistují žádné možnosti financování vašeho účtu fiat měnami.

Účet je financován a kolaterál je udržován téměř výhradně v bitcoinech. Proto budete muset na svůj účet poslat bitcoiny, pokud je chcete financovat. Jak již bylo uvedeno výše, je to zdarma.

Minimum, které můžete vložit, je 0,001 BTC a výběry nejsou nijak omezeny. Pokud chcete zahájit výběr na BitMEXu, stačí na platformě vybrat kartu „zůstatky“ a poté zvolit částku a zvolenou adresu peněženky.

Formulář pro odstoupení

Zahájení výběru na BitMEX

I když jsou vklady automatizované, výběry jsou zpracovávány ručně. I když to může proces mírně zpomalit, je to lepší volba z hlediska bezpečnosti, protože dává uživateli čas si všimnout podezřelého výběru.

Zákaznická podpora BitMEX

Zákaznická podpora na BitMEX je ve srovnání s jinými burzami rozumná.

Mají nepřetržitou podporu prostřednictvím e-mailů a lístků. Zpětná vazba od ostatních obchodníků, kterou jsme dostali, je, že jsou obecně velmi citliví a v průměru trvají přibližně hodinu.

Znalostní databáze pro dotazy

Znalostní databáze BitMEX pro dotazy

Profesionální tip☎️: Lístek můžete pronásledovat na jejich kanálech sociálních médií, jako je Reddit a Cvrlikání

Samozřejmě, pokud se ptáte na obecnější otázku, budete lépe prohledáni jejich znalostní databázi. Navigace v tomto je relativně snadná a zdá se, že skutečně pokryli všechny své základny.

BitMEX API

Pro ty obchodníky, kteří rádi kódují své vlastní roboty a obchodní algoritmy, má BitMEX opravdu pokročilé REST a Websocket API.

Ve skutečnosti je API možná jedním z nejkompletnějších na trhu. Každá funkce, která se používá na webu, je vystavena prostřednictvím API. To vývojářům umožní velkou míru volnosti, pokud jde o vytváření robotů a dalších aplikací.

Přestože přesná specifika API BitMEX jsou nad rámec této recenze, můžeme vám poskytnout průvodce na vysoké úrovni, jak jej používat.

Websocket API

Jedním z nejpopulárnějších API pro vývojáře je websocket, který využívá protokol websocket. Je vysoce flexibilní a možná nejrychlejší volbou pro ty vývojáře, kteří chtějí pouze získat živá data z burzy.

Proto by API websocket bylo nejlepší pro ty vývojáře, kteří vytvářejí aplikace využívající tržní data z BitMEXu. Většinu těchto informací lze také získat z burzy bez nutnosti ověřování.

Tato data také nejsou nijak omezena rychlostí, takže jakmile se připojíte, můžete získat nejaktuálnější informace tak často, jak chcete. Pokud byste však chtěli získat informace, které byly specifické pro váš účet, budete muset získat ověření.

Chcete-li to provést, budete muset ve svém účtu vygenerovat klíč API. Přejdete na generace klíčů po přihlášení. Níže se zobrazí formulář s klíčem API.

BitMEX API Generování klíčů

Formulář pro generování klíčů API na BitMEXu

Budete muset dát klíči jméno a sdělit BitMEXu, jaká oprávnění byste chtěli mít. Můžete také omezit připojení pomocí tohoto klíče API na zvolenou adresu IP. To by mohl být moudrý krok v případě, že by někdo mohl nějak získat váš klíč. Další informace o použití obecných klíčů tady.

Po dokončení můžete stisknout tlačítko „Vytvořit klíč API“ a vygeneruje se vám klíč. Nyní můžete streamovat konkrétní informace o účtu prostřednictvím připojení websocket. Prostřednictvím webové zásuvky však nemůžete zadávat žádné objednávky. To je místo, kde vstupuje do hry REST API BitMEX.

REST API

Pokud jste vývojář, který chtěl využít výhod plné funkce rozhraní BitMEX API, můžete využít jejich koncové body REST. Patří mezi ně celá řada možností, jako je provádění objednávek nebo výběr peněženky. Druhá možnost se provádí bez potvrzení e-mailem, takže s ním buďte velmi opatrní.

Pokud používáte rozhraní REST API, platí pro vaše připojení limity rychlosti. Budete omezeni na celkem 300 žádostí za 5 minut. Pokud nejste přihlášeni, je tento limit rychlosti nastaven na 150 za 5 minut.

Pokud však zjistíte, že tyto limity jsou příliš omezující a narážíte na ně, můžete odeslat konkrétní požadavek zasláním e-mailu týmu podpory na BitMEX prostřednictvím [email protected] Před podáním žádosti musí vaše aplikace splňovat řadu požadavků. O těchto si můžete přečíst více tady.

Měli byste také vědět, že BitMEX má obecná omezení počtu nevyřízených objednávek i obecné velikosti objednávek, o kterých si můžete přečíst více v jejich dokumentaci API.

Obchodní chaty

BitMEX Trollbox

BitMEX „Trollbox“

Něco jiného, ​​co BitMEX má a které dnes nabízí spousta platforem FX, jsou možnosti skupinového chatu.

To je docela čistý způsob, jak komunikovat s ostatními obchodníky a získat jejich současný pohled na trh. Tomu se příhodně říká BitMEX „trollbox“. K dispozici jsou chatovací skupiny v angličtině, ruštině, španělštině, japonštině a čínštině.

Pokud jde o kvalitu konverzací, trol box je spíše pro dobře… trollování. Pokud jste chtěli získat smysluplnější rozhovor s obchodníky, můžete se připojit k IRC chatům. BitMEX vám dává možnost udělat to také.

Program doporučení BitMEX

Pokud jste spokojeni s obchodováním s BitMEX a chcete odkázat další, můžete využít doporučovací program BitMEX. Díky tomu vám BitMEX dává příležitost získat provizi na základě obchodníků, které můžete doporučit.

Program doporučení BitMEX

Provize za doporučení Bitmex

To je obzvláště užitečné pro ty obchodníky, kteří ovládají relativně silné online sledování. Pokud někoho odkážete na BitMEX, vyděláte procento z obchodních provizí od tohoto jednotlivce. To se bude lišit v závislosti na částce, kterou doporučení obchoduje.

Program doporučení je také výhodný pro ty, které doporučujete. Po dobu 6 měsíců od registrace jim BitMEX nabídne 10% slevu z jejich obchodních poplatků.

Tip obchodníka?: Pokud máte následovníky, můžete sehnat svůj odkaz na sledování přidružení a propagovat jej na Twitteru a Facebooku. Provize za vás, slevy za ně

Pokud jste chtěli získat odkaz na doporučení, vše, co musíte udělat, je přejít na „Účet & Zabezpečení “a klikněte na„ Stav přidružení “. Zde budete mít svůj panel přidružení, který vám ukáže váš odkaz a další důležité informace, jako je počet lidí, kteří se zaregistrovali, a celková provize.

Existuje však jedna výhrada a je to, že jakmile bude přidružená společnost doporučena, musí dokončit registraci do 7 dnů, pokud chcete, aby provize byly adekvátně zachyceny. Můžete si přečíst úplné podmínky jejich přidruženého programu tady.

Co se nám nelíbilo

Zatímco BitMEX je bezpochyby působivý, existuje několik věcí, o kterých si myslíme, že vyžadují určité zlepšení.

Za prvé, zatímco je platforma vyspělá, uživatelské rozhraní je docela zastaralé a věci by mohly být lépe vyloženy. Pro ty obchodníky, kteří dosud nepoužívali pokročilé FX a obchodní platformy, by mohlo být zpočátku docela těžké použít.

Chybí také funkce mobilního obchodování.

Mobilní obchodování sice není pro každého, ale je užitečné mít možnost rychle sledovat své pozice, když nejste u počítače. Vývoj mobilní aplikace pro platformu, jako je BitMEX, samozřejmě není snadný výkon.

Další nevýhodou je samozřejmě skutečnost, že není otevřená obchodníkům z USA.

Nyní americkému obchodníkovi nic nebrání v přístupu k BitMEXu pomocí VPN. Vzhledem k tomu, že nepožadují žádné identifikační údaje, můžete to udělat snadno.

Je to tak moudré? Asi ne.

Je to v rozporu s podmínkami BitMEXu a pokud nastane situace, kdy s nimi budete muset komunikovat a zjistí, že jste obyvatelem USA, mohlo by to vést pouze k dalším problémům.

Závěr

Z této recenze je zřejmé, že BitMEX je vyspělá obchodní platforma a není pro každého.

S BitMEX obchodujete velmi volatilní aktiva s pákovým efektem, který může dosáhnout až 100x. To zjevně není typ obchodování pro ty, kteří s kryptoměnami začínají.

Musíte si také být vědomi skutečnosti, že nekupujete podkladové aktivum a vstupujete do obchodu s deriváty. Toto není platforma, kterou budete používat pro jakýkoli druh „nákupu a pozdržení“.

S tím, co bylo řečeno, je pro ty obchodníky, kteří znají obchodování s marží a technické studie, BitMEX jednou z nejlepších možností.

Mají pokročilé zabezpečení, reagující tým zákaznické podpory a obchodní engine, který je téměř bezkonkurenční.

Pokud budete používat BitMEX, ujistěte se, že jste si vědomi rizik, která s obchodováním s marží přicházejí, a samozřejmě nikdy neriskujte více, než si můžete dovolit prohrát.

Doporučený obrázek přes BitMEX a Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me