Poskytovatelé hostingu, kteří berou bitcoiny: 9 nejlepších hostitelů, kteří přijímají kryptoměny

Existuje mnoho věcí, které můžete koupit online za bitcoiny, a jednou z nejužitečnějších z nich jsou webhostingové služby a servery.

Ve skutečnosti, vzhledem k technologickému zaměření těchto poskytovatelů, byli jedni z prvních online obchodníků, kteří začali podporovat bitcoinové platby. Někteří klienti používali krypto pro anonymitu, zatímco jiní ji používali pro pohodlí. Bez ohledu na motivaci, která je za tím, je však evidentní potřeba nákupu hostingu za bitcoiny.

Přesto, jaké jsou nejlepší poskytovatele hostingu, kteří přijímají kryptoměny?

V tomto příspěvku vám poskytnu kompletní přehled nejlepších hostingových služeb bitcoinů, které jsou v současné době na trhu, a jejich klady / zápory. Dám vám také několik špičkových tipů, které musíte vzít v úvahu při nákupu hostingu za bitcoin.

Top 9 poskytovatelů hostingu přijímajících krypto

Prohledal jsem všechny rohy internetu při hledání poskytovatelů hostingu, kteří splňují kritéria. Navzdory tomu, jak populární jsou bitcoiny a kryptoměny, někteří z největších webových hostitelů, jako jsou GoDaddy, AWS, Bluehost atd., Neakceptují bitcoiny.

To by mohlo sestoupit z řady faktorů, které by mohly zahrnovat jejich vlastní systémy zpracování nebo vnímané stigma, které přichází s anonymními platbami. Ať tak či onak, podařilo se mi shromáždit poměrně podstatný seznam renomovaných společností, které bezpochyby splní vaše potřeby webhostingu.

1. Namecheap

Namecheap není jen jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu bitcoinů, je jedním z celkově nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu, a to díky své široké škále produktů. Byl to také první poskytovatel bitcoinového hostingu, který oznámil podporu bitcoinových plateb již v březnu 2013.

Namecheap bitcoin

Namecheap nabízí vše od jednostránkových webů až po dedikované servery a poskytuje spolehlivé zabezpečení a sadu výkonných nástrojů. Namecheap webové servery jsou powerhouse a každý z nich má minimálně dva procesory, 16 GB RAM a 4 disky RAID.

Namecheap je také dobře známý tím, že poskytuje 99,9% provozuschopnosti mimo plánovanou údržbu. Toho je možné dosáhnout díky jejich infrastruktuře, která se spoléhá na plně redundantní síť, včetně přepínačů, směrovačů, serverů a dokonce poskytovatelů šířky pásma.


Vzít na vědomí :️: Možnosti Namecheap VPS a Dedicated server se nacházejí pouze v USA

Infrastruktura Namecheap je také bezpečná, s nejnovějšími hardwarovými a softwarovými branami firewall a neustálým skenováním, které detekuje případné vniknutí. Oni jsou také dobře známí tím, že mají špičkový zákaznický servis, který může pomoci s jakýmikoli problémy s hostováním 24/7/365.

2. Hostwinds

Hostwinds poskytuje spolehlivý webhosting od roku 2010 a nedávno se rozhodl přijímat bitcoiny a více než tucet dalších kryptoměn jako možnost platby. Jedním z důvodů, proč byli zákazníci s Hostwinds tak spokojeni, je to, že se „postarají o své zákazníky“.

Hostwinds Server Bitcoin

Ceny serveru Hostwinds

S hostitelským účtem získáte řadu standardních funkcí, včetně bezplatné vyhrazené adresy IP, FTP a e-mailových účtů, neomezeného počtu subdomén, bezplatných přenosů z webu, nejnovější verze cPanel a okamžitého vytvoření a nastavení účtu. Získáte také 60denní záruku vrácení peněz, abyste mohli službu vyzkoušet a mít jistotu, že jste spokojeni.

Jako jedna z prvních společností poskytujících webhosting, která přijala bitcoiny, víte, že budete spolupracovat se společností, která podporuje ideály ekosystému kryptoměny. Užijete si také zážitek z hostování full-service, aniž byste se museli starat o provozuschopnost nebo šířku pásma.

Skutečnost, že přijímají celou řadu dalších kryptoměn, je také skvělá pro ty uživatele, kteří chtějí další anonymitu. Je dobře známo, že platby v bitcoinech lze dnes sledovat. Prostřednictvím coinpayments tedy můžete provádět platby v Monero (XMR) nebo ZCash (ZEC), což jsou kryptocoiny zaměřené na soukromí.

3. Hosterbox

Hosterbox je globální webový hostitel se zákazníky a provozy ve více než 170 různých zemích po celém světě. Přijímání bitcoinů je jen jednou částí obchodního modelu zaměřeného na zákazníka, který mu pomohl růst na globálního webového hostitele. Zákazníkům se také líbí, že se Hosterbox vyhnul omezujícím smlouvám a skrytým poplatkům.

Bitcoinové platby Hosterbox

Promo bitcoinové platby Hosterbox

Hosterbox byl jednou z prvních hostingových společností, která oznámila podporu bitcoinových plateb, a je odhodlána přijmout nové technologie, jakmile budou k dispozici. Například také ohlásili podporu pro Platby etherem. A při platbě bitcoinem nebo etherem získáte 20% slevu na hostování.

Hosterbox je právě tam s nejlepšími webovými hostiteli, garantuje 99,9% provozuschopnost a poskytuje zákaznický servis nepřetržitě. Získáte také přístup k bezplatné migraci webů a provádějí časté zálohy, takže se nebudete muset starat o obnovení webu, pokud se něco pokazí.

4. Heficed (dříve Host1Plus)

Zatímco Heficed nebyli mezi prvními, kdo přijímali bitcoinové platby, vyrovnávají to tím, že také přijímají 50 dalších kryptoměn za platbu. Sídlí v Londýně a specializují se na cloudová řešení hostování VPS. Díky tomu jsou ideální pro weby elektronického obchodování a platformy založené na CMS, jako je WordPress hosting, Drupal Hosting a Magento hosting.

Obtěžované bitcoinové servery

Ceny za cloudové servery Heficed

Jako webový hostitel s kompletními službami budete moci využít globální síť serverů ke snížení latence, zálohování / úložiště pro zotavení po katastrofě, rychlé nasazení webů, dodržování předpisů PCI a řadu dalších funkcí, na které není příliš mnoho. A to vše přichází s prvotřídní zákaznickou podporou.

5. Hawk Host

Hawk Host začal jako oddaný hostitel již v roce 2004, ale rebrandoval se v roce 2008 a od té doby je známý jako Hawk Host. Přijímají obojí Bitcoin a bitcoinová hotovost, a nabízíme celou řadu hostingových řešení a různé délky smluv, například možnosti platby na jeden, tři, šest a dvanáct měsíců.

Hawkhost bitcoin přijímá

Ceny serveru na serveru Hawkhost

Hawk Host má jedny z nejlepších zákaznických služeb v oboru a jsou k dispozici každý den a kdykoli. Získáte neomezené úložiště a šířku pásma, stejně jako neomezený hosting domény a bezplatný certifikát SSL pro váš web. Migraci zajišťuje skvělý tým zákaznických služeb a je zdarma. Mají plány od cloudu přes VPS až po servery SSD..

6. Hostinger

Hostinger je další dlouholetý hostitel webu, který se přesunul na přijímat bitcoiny jako platební metoda. Jejich důvodem bylo podpořit decentralizovanou povahu blockchainové technologie a zároveň umožnit mladším webovým vývojářům, kteří možná nemají kreditní kartu, přístup k hostingovým službám.

Hostinger bere bitcoiny

Ceny hostingu serveru Hostinger

Hostinger má záruku dostupnosti 99,9% a zákaznickou podporu 24/7/365, která je velmi citlivá. Pokud přicházíte z jiné platformy, nabízejí také bezplatnou migraci webových stránek.

Nabízejí řadu hostingových plánů, které se zvyšují podle vašich potřeb. Můžete tedy hostovat vše od jednostránkového webu až po rozsáhlý web elektronického obchodování. Navíc všechny plány přicházejí s 30denní zárukou vrácení peněz, která vám umožní vyzkoušet si věci před spácháním.

7. Glowhost

Glowhost je jedním z nejdéle fungujících poskytovatelů hostingu na našem seznamu, který začal v roce 2002. Začali přijímání bitcoinů v roce 2016. Jedná se o společnost se sídlem v USA a poskytuje čtyři různé balíčky sdíleného hostingu. Mají také špičkový obchodní hosting na částečně dedikovaných serverech a dedikovaném cloudovém serveru.

Bitcoinové platby Glowhost

Porovnání řešení Glowhost Hosting

Rychlost a výkon jsou pro Glowhost důležité a zajišťují rychlé načítání vašeho webu kdekoli s 16 datovými centry rozmístěnými po celém světě. Samozřejmě mají 99,9% záruku provozuschopnosti a také nabízejí 91denní záruku vrácení peněz.

8. JAVAPIPE

Javapipe je hostingové řešení zaměřené na hosting Java a PHP a plně spravovaná cloudová řešení. Byli přijímání bitcoinů jako platební metoda pro hostování, registraci domény a SSL certifikáty od poloviny roku 2018.

Javapips používá hostingový panel SiteWorx pro správu všech vašich souborů, databází, e-mailů a dalších. Každý účet je dodáván s instalací Apache Tomcat, která zajišťuje bezpečné nasazení do cloudu. A PHP cloudový hosting dává zákazníkům úplnou kontrolu a nadbytečnost.

9. Orange Web (islandský hosting)

Doposud jsme nepokrývali žádné zahraniční hostingové společnosti, které přijímají bitcoiny. Existuje mnoho webmasterů, kteří možná hledají řešení hostování v zemi, která má přísné zákony na ochranu soukromí. Patří sem obvykle Švédsko, Švýcarsko a Island.

Orange Web je islandský poskytovatel hostingu, který také přijímá bitcoiny. Nabízejí sdílený hosting, servery VPS a dedikované servery. Mají také 24hodinovou službu zákaznické podpory, nabízejí 30denní záruku vrácení peněz a mají 99,9% dostupnost serveru.

Orange Web Hosting bitcoinů

Hostování řešení na webových stránkách Orange

Kromě hostingu poskytují také služby registrace domén, takže můžete nastavit celou infrastrukturu svých webových stránek zcela v mezích Islandu právní předpisy o svobodě projevu. Island je navíc oblíbenou zemí pro hostování kvůli jejich levné elektřině a super rychlému internetu.

Závěr

Tady to máte, top 9 nejlepších hostingových služeb, které přijímají kryptoměny? ️

S jakou hostingovou službou se rozhodnete jít, bude záležet na vašich individuálních potřebách, a to jak z technického hlediska, tak z hlediska ochrany soukromí. Namecheap je pravděpodobně nákladově nejefektivnější řešení a mají širší škálu služeb, které můžete využít. Přijímají však pouze bitcoiny.

Pokud hledáte větší anonymitu ve svých platbách, možná budete chtít zvážit poskytovatele hostingu, jako je Hostwinds, který nabízí Coinpayments. Díky tomu můžete provádět platby v mincích více zaměřených na soukromí, které je těžší sledovat.

Alternativně, pokud chcete použít offshore hostingovou službu, která chrání data vašeho serveru, můžete zvážit Orange web s jejich příznivým regulačním krytím. Pokud má někdo snadný přístup na váš server, nemá smysl používat anonymní platbu!

Samozřejmě stále existuje řada dalších poskytovatelů hostingu, kteří berou bitcoiny, takže můžete pokračovat v dalších kopáních, pokud vám výše uvedené alternativy nevyříznou.

Doporučený obrázek přes Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map