Ontology Network: The ICO Free, o kterém jste nevěděli

Pokud vás zpočátku docela překvapilo představa bezplatného ICO, nejste sami. Ve skutečnosti se zdá, že v komunitě kryptoměn je mnoho lidí, kteří si toho nejsou vědomi Ontologická síť.

Pokud jde o technologii blockchain, jedním z nejdůležitějších aspektů je, že je soukromá a anonymní. Tento nedostatek identity na blockchainu však omezuje rozsah potenciálních aplikací.

IQ Option Trade NEO

Ontologie se považuje za „decentralizovaný ekosystém důvěry“ a má za cíl využít další hlavní výhodu blockchainů, důvěru.

Pojďme se na toto ICO podívat hlouběji.

Problém

Jedním z nejvýznamnějších problémů, kterým lidé v USA čelí, je jejich schopnost získat hypotéční financování. Kromě skutečnosti, že získání úvěru je obecně obtížné, je administrativa vyžadovaná u hypotéky na bydlení obrovská.

Například nejen že budete potřebovat balíčky osobních dokladů totožnosti, ale musíte také utratit stovky dolarů za získání mnoha finančních dokumentů.

Kromě toho musíte získat hodnocení, které bude stát přibližně 400 USD. Není to nic jiného než razítko, kde někdo nahlédne po vašem domě, aby se ujistil, že skutečně existuje.

Poté, co potvrdí, že nemovitost existuje, se musí ujistit, že je skutečně na vaše jméno. To je místo, kde přichází vyhledávání titulů. To může stát více než 200 $ za pouhou kontrolu několika záznamů.

Nechcete však dokončit pouze vyhledávání titulů. Někdy mohou mít zavádějící výsledky, které by mohly mít negativní důsledky pro váš další postup. Proto budete muset získat pojištění při hledání titulu.

Nakonec je množství peněz, které musíte utratit, abyste dosáhli stádia správného použití, obrovské. I když jsou tyto náklady někdy směšné, dělají se za účelem vytvoření úrovně důvěry mezi vámi a bankou.

The Ontology Network chce vytvořit řešení, kde bude možné tuto důvěru vytvořit od samého začátku.

Co je to Ontologická síť?

Ontologická výměna dat

Ontologická výměna dat – obrázek přes Ont.io


Ontologickou síť zahájila společnost OnChain 27. listopadu 2017. Mnozí možná znají společnost OnChain jako společnost, kterou založili DaHongFei a Erik Zhang, zakladatelé NEO.

OnChain byl vyvinut jako spolupráce mezi čínskými podniky a vládou. Byl to moudrý krok, protože by vývojářům umožnil pracovat na produktu a aktivně přijímat rady od těch, kdo zákony sestavují. Proto neexistuje žádná šance na regulační odolnost vůči produktům uvolňovaným společností OnChain.

Myšlenkou Ontologické sítě by byla správa a připojení ke zdrojům, které pomáhají identifikovat jednotlivce i finanční záznamy. Může to být kombinace tradičního centralizovaného systému s novější technologií blockchainu. Budou schopni propojit tyto dva systémy pomocí blockchainových věštců.

Doufáme, že s těmito důvěryhodnými informacemi, které budou okamžitě k dispozici, by se finanční instituce od začátku cítily s žadatelem pohodlněji. Stejně tak by se žadatel nemusel obávat falešného hlášení, protože je zcela ověřitelné.

Zahájení ontologie v New Yorku oslavilo mnoho lidí v ekosystému. Cestovní mapa Ontolgy a další důležitá zveřejnění budou vydána do konce prvního čtvrtletí roku 2018, po kterém bude následovat vydání testnetu s programem bug bounty.

Airdrops na cestě

Na rozdíl od většiny tradičních start-upů založených na blockchainu, Ontolgy uvolní své tokeny prostřednictvím řady odměn. Jedná se o „airdrops“, což jsou skutečně bezplatné tokeny poskytované těm, kteří se zaregistrovali pomocí e-mailové adresy. Ty budou vydány, až budou později během roku spuštěny na Mainnetu.

Stejně jako NEO ekosystém s PLYNEM a odměnami bude existovat model hlasování pro Ontologickou síť, kde držitelé tokenů ONT budou mít slovo při rozhodování v ekosystému.

Pokud jde o celkovou nabídku tokenů ONT, na bloku genesis bude vytvořena jedna miliarda. Žetony také nebudou dělitelné, což je zajímavý koncept, který používají lidé jako elektroneum.

Poté bude existovat token, který se používá k platbě za výpočet a transakce je Ontology Gas (ONG). To bude dělitelné až jednou miliardou dílů a bude vyděláváno po dobu 22 let. ONG bude držitelům ONT přidělen jako „úrok“ během těchto 22 let.

Může to být také skvělá příležitost pro dlouhodobou formu pasivního příjmu. Například je dobře známo, že někteří z prvních podporovatelů projektu NEO vydělávají stabilní příjem ve formě plynu NEO ze svých rozsáhlých podniků v tokenu NEO..

Jak se zapojit?

Vzhledem k tomu, že nebude probíhat žádný předprodej, veřejný prodej ani soukromý prodej, musíte být opravdu opatrní ohledně všech podvodů, které se mohou objevit. Toto je odměna za výsadek, která bude udělena těm, kteří jsou zaregistrováni v seznamu předplatných e-mailů. Proto budete muset připojte se k jejich komunitě.

Tým je bude průběžně informovat o jejich vývoji a oznámí výsadky, až bude síť spuštěna. Můžete se také připojit k jejich četným kanálům sociálních médií, abyste získali nejnovější zprávy a informace o projektu.

Všichni jsme viděli obrovský úspěch, který měl NEO, a zdá se, že Ontology Network má všechny stejné recepty na úspěch. Tento projekt byl založen stejným týmem jako NEO a postaven na přístupu založeném na spolupráci.

Doporučený obrázek prostřednictvím ontologie & Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map