Odolnost bitcoinů: Stručný pohled naayayers, kteří brzy dosáhli BTC

V době tisku bylo 99 bitcoinů nechvalně známéBitcoin nekrolog„Nemá méně než 186 bitcoinových nekrologů.

Jedná se samozřejmě o lehkovážné a sarkastické nekrology, které se týkají pouze incidentů, při nichž vysoce postavení vědci tvrdili, že bitcoin zemřel.

Vtip na jazyku je, že tito vědátoři se nemohli více mýlit. Bitcoin – i přes drama zrušení SegWit2x a škálovatelné války – se v současné době pohybuje kolem působivých 7 200 $, což je cenový bod nedaleko historického maxima mince 7566 $.

Cena bitcoinu na Coinbase

Zasáhne BTC brzy $ 8k? – Obrázek přes Coinbase

Bitcoin tedy zjevně není mrtvý a bude trvat mnohem víc než jen akutní víkendové sparingy s bitcoinovou hotovostí, aby bitcoiny skutečně klesly.

Ale stojí za to vidět, jak se ostatní mýlili a jsou. Stojí za to si povšimnout „bitcoinových nekrologů“ naysayers, abychom si my nadšenci mohli doladit své vlastní perspektivy v krypto prostoru, protože věděli, že my sami musíme být méně nepružní, abychom mohli kapitalizovat.

Pojďme se tedy podívat na některá z provokativnějších „úmrtí“ bitcoinů, abychom obnovili naše perspektivy.

Bitcoinová první „smrt“

V roce 2010, kdy byl bitcoin pouze začínajícím projektem, si publikace pod názvem The Underground Economist vyznamenala jako první bitcoinový nekrologový autor 99 bitcoinů.

Když se BTC stále pohyboval kolem 0,23 centů, The Underground Economist napsal a kousavé pojednání s názvem „Proč bitcoiny nemohou být měnou.“

Autor v něm prohlásil, že bitcoin „navždy zůstane novinkou, nebo se ze stavu novinky změní na mrtvý rychleji, než budete mrkat.“

Provozovatel CNN promítá „rozpad“ bitcoinů

V roce 2014 Redakční CNN byla zveřejněna pod názvem „Kde se bitcoiny pokazily?“ když BTC stále seděl na přibližně 330 $.

V článku autor napsal, že kubánské peso bylo lepší než bitcoin:

[Start block quote] „Bitcoin není [budoucnost]. Je to krok na cestě a nakonec se rozpadne … Jelikož měna [bitcoin] je téměř zanedbatelná vůči čemukoli. S kubánským pesem to nemůže vydržet až k patě … S bitcoinem předstíranou měnou to, co vidíte, není to, co dostanete. “ [Konec]

Myslím, že autor se cítí stejně i dnes?

Jamie Dimon říká, že bitcoiny nemohou vydržet

Generální ředitel JPMorgan Jamie Dimon je nyní známý nenávistný bitcoin, ale jeden z jeho nejčasnější komentáře proti kryptoměně č. 1 se vrátila v roce 2015, kdy se kryptocoin konsolidoval na 395 USD.

V přednášce na globálním fóru Fortune Dimon uvedl, že vládní nařízení zabijí bitcoiny a cokoli podobného:

“Toto je můj osobní názor, na světě nebude žádná skutečná nekontrolovaná měna.” Neexistuje žádná vláda, která se s tím dlouho nesnáší … nebude existovat žádná měna, která by obcházela vládní kontroly. “

Příspěvek na LinkedIn uvádí, že BTC praskly 12. prosince 2016

Ve sloupci pro LinkedIn, cloudový architekt Jim Kram nazval bitcoin „zásadně vadnou virtuální měnou“ a dále řekl, že „bitcoin je bublina, která jako Tulipán, Jižní moře, Dot.com nebo Subprime praskne … Bitcoin byl skvělý experiment, který poskytl spoustu užitečného učení.“

Kram se nyní může cítit jinak, ale určitě nám vyhovuje, když říkáme, že bitcoiny už definitivně prošly fází experimentu.

Forbes říká, že Čína „rozdrtila“ bitcoiny

Když Čína před několika týdny zakázala kryptoburzy a ICO, byl krypto prostor šokován.

Forbes však šel trochu přes palubu a popsal postup Číny jako „zdrcující„Rána do bitcoinu – i když se BTC ve dnech po začátku zákazů odrazilo silněji než kdy dříve:

“Bitcoinové bzučení je pryč … Byl rozdrcen těžkým zásahem čínské vlády, která ochlazuje nadšení investorů pro digitální měnu.”

Bitcoin je rozhodně tvrdý

Bitcoin je díky všem silným a slabým stránkám dosud tvrdý.

Mohl by být BTC jednoho dne položen na kolena? Je to možné – všechno je možné.

Přesto chybí nevyzpytatelná a katastrofická událost černé labutě, která nečekaně zasáhne vesmír, není jasné, co by v tomto okamžiku mohlo sesadit bitcoin.

Určitě se nevzdá své pozice tržní kapitalizace č. 1 pro Ethereum nebo Bitcoin Cash bez jediného boje.

Mezitím budou bitevní výroky mít spoustu času na přehodnocení svých pozic v kryptoměně zvonu.

Doporučený obrázek přes Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me