NeoGas – Co potřebujete vědět, abyste získali návratnost na NEO

Většina kryptoměn a digitálních aktiv dnes provozuje po jednom nativním tokenu nebo minci. Například v bitcoinové síti je jediným hodnotným aktivem samotný bitcoin (BTC). To také obecně platí na většině chytrých smluvních platforem, jako jsou Ethereum Classic a Lisk.

Některé projekty však mají více než jedno digitální aktivum, které tvoří jejich síť. Mezi takové projekty patří společnost Neo s dílčím aktivem nazvaným GAS. Stejně jako jeho název napovídá, GAS funguje mnoha způsoby podobně jako „plyn“, protože koncept funguje na platformě Ethereum.

Proto se používá k platbě za řadu operací v síti. V tomto článku budeme hovořit o PLYNU. Včetně toho, co to je, k čemu to je a jak si to vydělat.

Stručný přehled Neo

Logo NEO

Obrázek přes neo.org

NEO je platforma inteligentních kontraktů, která se označuje jako „inteligentní ekonomika“. Podle jeho úředníka webová stránka, společnost za ní byla založena v roce 2014 a poprvé se objevila na Githubu v červnu 2015.

Neo čelí řadě kritik, například že je pouze napodobitelem Etherea a že se snaží vydělat na úspěchu jiných blockchainových projektů. Jiní společnost podpořili tím, že její nabídky jsou ve skutečnosti zcela jedinečné a přesvědčivé a nabízejí několik technických výhod a odlišností od společnosti Ethereum.

Je důležité si uvědomit, že o blockchainových projektech (které mnohým lidem, kteří nerozumí Číně velmi dobře, může chybět) je, že jedním z nejdůležitějších aspektů blockchainových projektů je jejich neschopnost být cenzurována a jejich ochrana před vypnutím jakoukoli vládou nebo vládní agentura.

Protože společnost Neo sídlí v pevninské Číně, musí být v souladu s domácími čínskými zákony. To znamená, že nevyhnutelně bude mít nějaký backdoor nebo kill switch, který by místní vláda mohla kdykoli použít.

Politické větry se v Číně neustále mění, a proto nelze říci, zda by se v určitém okamžiku v blízké či vzdálené budoucnosti mohla vládnoucí vláda jednoduše rozhodnout věci uzavřít, nebo si to dokonce přiměřeně znárodnit.

Stejně tak čínské právo vyžaduje, aby všechny podniky v Číně byly plně ochotné a schopné předat všechny záznamy vládě kdykoli a z jakéhokoli důvodu.

Nedávno Čína zaujala relativně silný postoj proti kryptoměně, protože nejprve vytlačovala ICO a burzy ze země a v poslední době se zdá, že se zaměřují také na těžební operace.

Je zcela myslitelné, že by mohli jít po lokálně založených projektech kryptoměny. Je také možné, že by odvětví mohlo nabídnout obrovskou podporu a povzbuzení. V tuto chvíli však o tom neexistují spolehlivé informace.

Pokud chcete úplnější přehled Neo, doporučujeme vám podívat se na náš článek o tom, proč je NEO více než čínské ethereum.

S tím vším, pojďme se podívat na sekundární digitální aktivum platformy Neo, zkráceně NeoGas nebo GAS.


Vše o PLYNU

PLYN je sekundární kryptoměna, kterou lze samostatně nakupovat a prodávat na mnoha burzách. Velkou přitažlivostí pro GAS jako kryptoměnu je schopnost někoho si ji vydělat vsazováním NEO jednotek v síti Neo.

PLYN se v síti používá k provádění řady funkcí. Lze to považovat za způsob platby za transakční poplatky. Jedna věc, která se na Neo liší od mnoha jiných kryptoměn, je, že jednotky NEO nejsou dělitelné.

Například není možné odeslat nebo zadržet 1,01 jednotek NEO, místo toho je nutné odeslat nebo zadržet pouze jednu nebo dvě jednotky NEO. Transakční poplatky v síti Neo lze platit pomocí GAS a nové inteligentní smlouvy je třeba platit také v GAS.

Ceny plynu NEO

Ceny plynu. Zdroj: coinmarketprice.com

Dnes se GAS obchoduje za pouhých 35 $ a má tržní kapitalizaci necelých 350 milionů $ nezávisle na Neo. V minulosti se ceny pohybovaly od 2,50 do 80 dolarů.

Kolik PLYKU můžete vydělat sázením NEO?

Abychom zjistili, kolik GAS lze vydělat sázením NEO, podívali jsme se na web neogas.io. Stránka poskytuje kalkulačku, která vám pomůže odhadnout, kolik GAS lze za den vydělat.

Při dnešních sazbách by bylo zapotřebí asi 83 jednotek NEO, abyste vydělali jeden dolar denně. 83 NEO v době tisku bude stát necelých 10 000 $. To znamená, že držba NEO v sázce způsobilé peněžence (nikoli burza) vydělává výnos asi 0,3% za měsíc.

I když je to vyšší než u většiny bankovních účtů v USA, 0,3% za měsíc je stále pod tím, co by člověk očekával vyděláním držením indexových fondů na tradičním akciovém trhu, který funguje normálně.

Ve srovnání s jinou populární kryptoměnou, která zahrnuje sázení, PIVX, se sazba také zdá být docela nízká. Stejné množství peněz potřebné k nákupu 83 jednotek NEO by vám vyneslo 1618 jednotek PIVX.

Podle toho PIVX odměny kalkulačka, s touto částkou byste měli počítat s příjmem přibližně 40 $ měsíčně. To je asi o 25% vyšší hodnota, než by člověk získal s vkladem NEO.

Rozdíl je v tom, že sázení PIVX se nevyplácí každý den. Místo toho je zde zahrnut prvek náhody. Vaše výdělky proto mohou být nižší nebo vyšší.

Závěry

Pro ty, kteří již mají zájem držet NEO, se zdá, že jeho výměna za GAS je velmi logická věc. Tímto způsobem můžete každý den získat další výnos, aniž byste museli dělat cokoli jiného.

Pokud však NEO ještě nevlastníte nebo nemáte zájem o kryptoměnu, může být lepší dát své peníze do tradičních indexových fondů na akciovém trhu. Nebo v kryptoměně s vyššími výnosy, která nabízí odměny, jako je PIVX, mezi mnoha dalšími možnostmi dostupnými na dnešním trhu.

Doporučený obrázek přes Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me