Nejlepší sázkové mince: 7 nejlepších kryptoměn, které vám pomohou získat sázkové výnosy

Většina lidí se snaží vydělat peníze prostřednictvím kryptoměny tím, že najde nějakou minci, která se shromáždí stokrát. Existuje však mnohem stabilnější způsob získávání zisků: vytyčování.

Proof-of-Stake je považován za jednu z nejlepších alternativ k Proof-of-Work. A nyní existuje řada projektů, které používají tento konsenzuální algoritmus a dávají svým uživatelům příležitost si nějaké vydělat šťavnaté sázení se vrací.

Takže, kde jsou nejlepší coiny k vsazení?

V tomto příspěvku se podívám na 7 nejlepších sázkových mincí. Také vám poskytnu podrobný přehled o důkazu o sázce a provedu vás několika špičkovými tipy potřeba znát při sázení.

Důkaz o podílu v práci

Když byl bitcoin vytvořen v roce 2009, byl konsenzuální algoritmus zvolený pro zabezpečení sítě algoritmem Proof of Work.

Jen o dva roky později, v roce 2011, byl na serveru zaveden konsensuální algoritmus Proof of Stake Fórum bitcointalk jako způsob, jak se vyhnout problémům spojeným s algoritmem Proof of Work, nejdůležitější je velké využití zdrojů potřebných k provedení těžby a dosažení konsensu. Důkaz sázky šel výrazně odlišnou cestou k dosažení konsensu.

Na rozdíl od algoritmu Proof of Work, který využívá výpočetní prostředky k řešení kryptografických problémů k zabezpečení sítě a ověřování bloků, používá algoritmus Proof of Stake volební proces, který vybírá uzel, který bude ověřovat každý blok.

PoW vs. PoS

Proof-of-Work vs Proof-of-Stake. Obrázek přes BlockGeeks

Tento volební proces může využívat řadu faktorů, včetně randomizace, počtu mincí držených v sázkové peněžence, stáří sázek mincí nebo jiných faktorů.

Systémy Proof of Work a Proof of Stake se liší v tom, jak jsou vytvářeny jejich kryptoměny a jak jsou jednotlivci odměňováni. V případě blockchainu Proof of Work jsou horníci odměněni nově vytvořenou kryptoměnou jako součást procesu těžby. V případě blockchainu Proof of Stake jsou sázející obvykle odměněni transakčními poplatky.

Dalším rozdílem, který si u systémů Proof of Stake okamžitě všimnete, je to, že jejich bloky jsou spíše „kované“, než aby byly „těženy“ jako v systémech Proof of Work. Mnoho systémů Proof of Stake začíná jako systémy Proof of Work a později se přepnou, zatímco jiné začnou prodejem hromady předminovaných mincí..

Jak sázení funguje


Ti uživatelé, kteří mají zájem zúčastnit se procesu kování na blockchainu Proof of Stake, tak mohou učinit uzamčením několika coinů jako svého vkladu. Velikost vkladu se používá k určení, zda bude vybrán jednotlivý uzel k ověření a vytvoření dalšího bloku. Ti, kteří mají větší sázku, mají větší šanci stát se dalším, kdo ověří blok a obdrží odměnu.

Kdykoli je uzel vybrán k vytvoření bloku, začíná kontrolou každé transakce v bloku, aby se zjistilo, zda jsou všechny platné. Pokud jsou, uzel vytvoří blok a přidá jej do blockchainu. Na oplátku uzel jako odměnu obdrží transakční poplatky spojené s tímto blokem.

Jak funguje důkaz o podílu

Jak funguje Proof of Stake. Obrázek přes účetní kniha

Do tohoto procesu bylo přidáno několik jedinečných variant základního algoritmu Proof of Stake, aby se předešlo tomu, že v procesu výběru budou konzistentně upřednostňovány nejbohatší uzly. Dvě z těchto metod jsou Coin Age Selection a Randomized Block Selection.

Výběr věku mincí

Tato metoda vybírá ověřovací uzly na základě toho, jak dlouho byly vsazené mince drženy. Počet vsazených mincí se vynásobí dobou, po kterou byly tyto mince drženy, aby se určil věk mincí.

Po kování bloku je věk mincí resetován na nulu, což má za následek jisté, že musí uplynout doba, než mohou být tyto mince znovu použity k vytvoření bloku. Tato metoda brání uzlům s velkými sázkami v ovládání blockchainu.

Náhodný výběr bloku

V této metodě není výběr opravdu tak náhodný, jak byste si na základě jména mohli myslet. Ověřovací uzel je vybrán vyhledáním uzlů, které mají kombinaci největšího podílu a nejnižší hodnoty hash. Vzhledem k tomu, že blockchainy umožňují držet každou adresu, a tedy velikost vkladů, veřejnost, je obvykle možné předpovědět dalšího padělatele na základě dostupných informací.

Existuje mnoho různých kryptoměn používajících metodu Proof of Stake a každá z nich má svou vlastní kombinaci metod a pravidel používaných k ověřování a vytváření nových bloků. Každá kombinace byla vybrána jako to, co vývojáři považují za nejlepší pro blockchain a pro jeho uživatele.

Proč používat staking?

Podíl v systému Proof of Stake je finanční pobídka pro provoz uzlů a pro zajištění toho, že uzly nebudou ověřovat podvodné transakce.

Funguje to proto, že kdykoli síť zjistí podvodnou transakci, uzel, který transakci vytvořil, ztratí část svého podílu a v budoucnu bude blokován proti padělání bloků. To znamená, že pokud sázka zůstane vyšší než odměna za padělání, validační uzel ztratí více falšováním podvodných transakcí.

Toto je také bezpečný systém, protože k ovládání sítě a svobodnému schvalování podvodných transakcí by uzel musel vlastnit podíl ve výši 51% nebo více všech vsazených mincí. Vzhledem k velké hodnotě většiny blockchainů je to téměř ve všech případech nepraktické, ne-li nemožné. Představte si, že se snažíte ovládnout 51% cirkulujících dodávek kryptoměny s tržní kapitalizací 1 miliardy USD.

Jak vidíte v tomto bodě, hlavními výhodami použití algoritmu Proof of Stake jsou energetická účinnost nebo účinnost zdrojů a zabezpečení blockchainu.

Důkaz o sázce decentralizovaný

Nízká bariéra vstupu a lineární návratnost s PoS. Obrázek přes Střední

Tam, kde systémy Proof of Work viděly těžbu stále více centralizovanou kvůli nákladům spojeným s provozováním těžební soupravy, jsou systémy Proof of Stake stále decentralizovanější, protože je to levné a snadné pro uživatele provozovat vlastní uzly.

To povzbuzuje stále větší počet uživatelů k nastavení vlastních uzlů. Malá odměna za padělání a snížená potřeba uvolnění velkého množství mincí jako odměny navíc často pomáhá stabilizovat cenu jakékoli konkrétní kryptoměny Proof of Stake.

Pasivní příjem prostřednictvím kryptoměny

Mnoho uživatelů přesouvá kapitál do sázení kryptoměn jako způsob generování pasivního příjmu. Odměny ze sázení mincí lze považovat za podobné úrokům vypláceným z dluhopisů nebo CD nebo jako dividendy vyplácené z akcií.

V případě vsazení jsou mince zamčené v peněžence a postupem času jsou do této peněženky přidány další mince jako odměna. Čím více mincí je drženo, tím větší jsou sázkové odměny. Je to jako dostat výplaty úroků z dluhopisů nebo výplaty dividend.

Existuje mnoho různých mincí, které lze použít k vsazení. Například web StakingRewards.com obsahuje 90 různých digitálních aktiv s výnosem. Mezi nejoblíbenější kryptoměny patří mince Proof of Stake. To zahrnuje desátou největší kryptoměnu podle tržního stropu – Tezos.

Uživatelské rozhraní StakingRewards.com

Uživatelské rozhraní Staking Rewards. Obrázek přes Sázení odměn

Zahrnuje také známé mince jako Stellar Lumens a Dash. A v blízké budoucnosti se očekává, že Cardano i Ethereum přejdou na systémy Proof of Stake, což zvýší zájem o dramatické sázení.

V několika případech je dokonce možné držet své mince v peněžence směny a pokračovat v sázení. Tezos umožňuje uživatelům držet XTZ v peněžence Binance nebo Coinbase a tyto mince stále vsazovat. Nevýhodou je, že burza udržuje procento odměn generovaných sázením.

Jednoznačně může být vytyčování jedním ze způsobů, jak zvýšit podíl kryptoměny s malým úsilím a výdaji. Nebezpečí spočívá v tom, že některé projekty udělaly věci, které nafoukly předpokládaný výnos z vytyčování, což znamená, že není tak výhodné vsadit určité mince, jak byste věřili projektu. Uživatelé si musí pečlivě prohlédnout ekonomické modely, které se používají u vsazené mince, aby se zajistilo, že jsou efektivní a udržitelné.

Top 7 sázkových mincí

To je dost pozadí – čas přejít na mé tipy na 7 nejlepších sázkových mincí.

Pro svá kritéria jsem vybral mince, které mají nejen slušný sázkový výnos, ale také ty, které mají také velkou šanci na zvýšení ceny. Nemá smysl sázet minci, která za rok ztratí polovinu své hodnoty!

Doufejme, že vám pomůže rozhodnout se, kde nejlépe uchovat svá kryptoměnová aktiva a vydělat sázkové odměny.

1. Tezos (XTZ)

Tezos (XTZ) je jedním z novějších blockchainových projektů a kryptoměn, které byly vydány 30. června 2018. Vyvinul je Authur Breitman, bývalý analytik společnosti Morgan Stanley. Je víceúčelový a podporuje jak Turingovy kompletní inteligentní smlouvy, tak dApps. Protokol, který spouští Tezos, byl vytvořen tak, aby se sám opravoval, a platforma vypadá, že ke správě změn v síti používá model řízení v řetězci.

Na rozdíl od mnoha jiných blockchainových projektů nebyl Tezos založen na codebase žádného jiného blockchainu. Byl vytvořen pomocí programovacího jazyka OCaml a je jedinečný. Implementuje také jedinečný delegovaný konsenzus Proof of Stake s názvem Liquid Proof of Stake (LPoS).

Blockchain Tezos je poháněn kryptoměnou XTZ, která je vytvářena procesem známým jako „pečení“. Toto je jednoduše jiný název pro sázení a pekaři jsou odměněni za sázení svých XTZ, aby pomohli ověřit nové bloky. Pekaři, kteří umožňují ověření podvodných transakcí, ztrácejí XTZ, které vsadili.

Uživatelské rozhraní StakingRewards.com

Tezos & Ethereum ve srovnání. Obrázek přes Střední

Aby bylo možné „upéct“ Tezos, je nutné mít „plný kotouč“ XTZ, což je 8 000 XTZ. Uživatelé také potřebují spustit svůj vlastní plný uzel. Protože to pro mnoho uživatelů není možné, rozrostlo se velké množství pekařů třetích stran, což uživatelům umožňuje delegovat své XTZ a přijímat odměny. Na oplátku si pekař třetí strany vezme kdekoli od 0% do 25% sázkových odměn. V závislosti na tom, který pekař se používá, jsou aktuální výnosy od 5% do 6% ročně.

Hledáte peněženky? &# 128176 ;: Abyste mohli nezávisle vsadit na Tezos, musíte použít základní Galleon Wallet. Delegování však lze provést v řadě peněženek. Máme pro vás seznam nejlepších peněženek Tezos XTZ.

Tezos se rychle stal jednou z upřednostňovaných kryptoměn díky svému dobrému ročnímu výnosu, snadnému delegování za účelem získání odměn i při malém podílu a skutečnosti, že se Tezos posunul na místo # 10 z hlediska celkové tržní kapitalizace.

2. Synthetix (SNX)

Synthetix (SNX) je projekt založený na etherea postavený za účelem vytvoření syntetických aktiv spojených s hodnotou některých jiných aktiv. Tato syntetická aktiva mohou být založena na fyzických komoditách, nekrytých měnách, akcích, dluhopisech, jiných kryptoměnách nebo v podstatě na čemkoli s hodnotou. Každé vytvořené syntetické dílo je konstruktem ERC-20 a je podpořeno síťovým tokenem Synthetix (SNX).

Projekt také provozuje burzu Synthetix, kde lze se všemi syntetickými aktivy nebo „Synthy“ snadno obchodovat způsobem peer-to-peer a s neomezenou likviditou, takže obchodníci nemají žádné obavy ohledně skluzu nebo knihy objednávek.

Těžba nových synthů je přímočarý proces a je zajištěna uzamčením tokenů SNX v inteligentní smlouvě jako kolaterál. Byl nastaven 750% kolateralizační poměr, který umožňuje kolísání hodnoty SNX a Synths. Pokaždé, když poměr zajištění klesne pod 750%, uživatel není schopen inkasovat poplatky generované transakcemi Synth, což uživatele motivuje k udržení minimálního poměru zajištění 750%.

Mintr Synthetix

Mintr dApp pro uzamčení SNX. Obrázek přes Synthetix

V březnu 2019 byly do sítě Synthetix přidány odměny za odměnu jako způsob, jak splnit potřebu lidí přispívat do systému. To znamená, že držitelé SNX mohou razit nové syntezátory a poté jim každý týden vyplácí odměnu.

Odměny pocházejí z transakčních poplatků a uživatelé si je musí nárokovat prostřednictvím aplikace Mintr dApp, která se také používá k těžbě synthů. Sázkové odměny je možné požadovat až dva týdny pozadu, ale pokud nebudou uplatněny, bude odměna vrácena do fondu odměn. K dubnu 2020 je roční výnos za sázení SNX podle StakingRewards.com 55,28%.

S obrovskou roční odměnou je to samozřejmě dobrý způsob, jak generovat pasivní příjem. Projekt také dobře roste, protože syntetická aktiva jsou dobrým způsobem, jak se dostat na tradiční trhy.

3. Algorand (ALGO)

Algorand (ALGO) byl vytvořen jako decentralizovaný blockchain bez povolení s cílem umožnit ekonomiku bez hranic. Jeho cílem je vyřešit hlavní problém blockchainu škálovatelnosti při zachování decentralizace a bezpečnosti. Algorand to všechno dělá a také dává uživatelům extrémně nízké transakční poplatky, což je zásadní, pokud projekt očekává vytvoření ekonomiky bez hranic.

Algorand používá jedinečný konsenzuální algoritmus známý jako Pure Proof of Stake (PPoS). Umožňuje systému dosáhnout konsensu bez ústředního orgánu a může tolerovat škodlivé činitele v systému, pokud většina podílu není škodlivá. Na rozdíl od některých jiných systémů Proof of Stake nemá PPoS žádný mechanismus pro delegování, čímž se vyhne problémům s jediným uživatelem nebo malou skupinou uživatelů, kteří shromažďují většinu hlasovacích práv.

Síť Algorand také umožňuje konstrukci decentralizovaných aplikací a se zaznamenanou propustností 1 000 transakcí za sekundu je dobrou alternativou pro vývojáře dApp, kteří hledají rychlejší a nízkonákladovou síť.

ALGO sázení

Sázení na algoritmus se vrací na Binance. Obrázek přes Binance

Každý, kdo drží 1 ALGO nebo více v jakékoli nevázané peněžence, je schopen s každým vytvořeným blokem vydělávat odměny. Sázkové odměny byly původně stanoveny na 10% roční sazbu, ale od dubna 2020 je roční odměna 5,46% podle StakingRewards.com nebo přibližně 8% na Binance Staking.

Algorand se nám líbí pro sázení, protože je velmi jednoduchý. Není třeba spouštět žádné uzly a neexistují žádné další speciální požadavky. Uživatelé musí pouze držet své ALGO v podporované nevázané peněžence a platby se provádějí zhruba každých 20 minut.

4. Loom Network (LOOM)

Loom Network byl vytvořen jako blockchain Platforma jako služba (PaaS), který umožňuje spuštění dApps založených na Solidity na postranních řetězcích. Důvodem vytvoření tohoto systému je, že každá aplikace by měla být schopna používat vhodný model konsensu založený na individuálních potřebách a potenciálních hrozbách. The Loom Network používá Delegated Proof of Stake k umožnění škálování dApps a zároveň je udržuje na blockchainu Ethereum kvůli své bezpečnosti.

Zatímco síť Loom byla spuštěna počátkem roku 2018, do sítě přišlo až v únoru 2019. Přidání bylo přidáno jako způsob, jak motivovat uživatele k zabezpečení Loom Basechain. Basechain je vysoce výkonný postranní řetězec, který funguje jako most mezi řadou různých řetězců, včetně Ethereum, Bitcoin, Tron, Binance Chain, EOS a Cosmos.

Token používaný v Loom Network je LOOM, token Proof of Stake používaný k zabezpečení mainnetu Loom Network. Token používají vývojáři k platbě za hostování dApp a mohou jej také vsadit uživatelé, aby získali odměny.

Loom Basechain Wallet

Získání sázek se vrací na BaseChain. Obrázek přes Tkalcovský stav

Sázení LOOM není nejjednodušší z vsazovacích tokenů, na které jsme se zatím podívali. Nejprve musí být LOOM držen v podporované peněžence. Od dubna 2020 jsou podporovány pouze Metamask, Ledger a Trezor. Kromě vkladu LOOM musí uživatelé také uložit malé množství ETH k pokrytí nákladů na plyn v síti Ethereum.

Jakmile to bude hotové, uživatelé musí přejít na LOOM Basechain peněženka a připojte ji k peněžence s jejich tokeny LOOM. Poté lze žetony LOOM přenést do peněženky Basechain. Po dokončení musí uživatel delegovat své tokeny LOOM na ověřovatele. Validátoři si ponechávají část (v některých případech až 25%) odměn. Odměny se hromadí v peněžence Basechain a uživatelé musí tyto odměny čas od času ručně vyzvednout.

Dobrou zprávou pro všechny tyto kroky je, že roční návratnost vkladu LOOM je od dubna 2020 17%. Díky tomu je výběr LOOM nejlepší volbou. Kromě toho se jedná o dobře zavedenou platformu, která významně pokročila v herním průmyslu dApp.

5. Decred (DCR)

Decred byl spuštěn v roce 2016 jako bitcoinová vidlice zaměřená na řízení řetězce a mechanismy konsensu. Projekt byl vytvořen pomocí hybridního mechanismu konsensuálního hlasování Proof of Work (PoW) / Proof of Stake (PoS), který společnosti Decred umožnil úspěšně provést konsensuální hlas aktivovaný uživatelem. Mezi další funkce projektu patří atomové swapy napříč řetězci, inteligentní kontrakty, peněženky napříč platformami a platforma veřejných návrhů.

V hybridním PoW / PoS midel používaném Decred horníky stále pracují v síti, zpracovávají a ověřují transakce a vytvářejí nové bloky, za které dostávají 60% blokových odměn. Kromě toho mohou držitelé služby Decred využít své DCR k získání hlasovacích lístků, které lze použít ke schválení generování bloků horníků ak hlasování o jakýchkoli otevřených návrzích sítě.

Šance na hlasování o vstupenkách snížena

Šance na hlasování o lístku denně. Obrázek přes Decred

Zatímco Decred pravděpodobně vyřešil problém správy na řetězci, stále trpí problémy se škálovatelností svého mateřského bitcoinu. Také zaostává za ostatními potenciálními kryptoměnami v oblasti plateb, i když někteří mají pocit, že decentralizovaná správa jí pomůže přežít. Mezi větší konkurenty patří Bitcoin, Cardano a Dash.

Existují dva způsoby, jak vsadit DCR – jako Solo Voter nebo s poskytovatelem hlasovacích služeb. Jednotliví voliči musí používat rozhraní příkazového řádku Decred a potřebují udržovat peněženku připojenou k síti Decred se 100% provozuschopností, aby mohli přijímat odměny. Poskytovatelé hlasovacích služeb nabídnout sázkovou službu prostřednictvím delegace DCR a za jejich službu si účtovat 0,4% až 5% sázkové odměny. Od dubna 2020 je roční výnos vsazených tokenů DCR 7,93%.

Líbí se nám Decred jako dlouhodobý stabilní projekt s dobrou odměnou. Má velkou uživatelskou základnu a jeho řízení v řetězci je jedním z nejlepších dosud vytvořených decentralizovaných řešení.

6. Kosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) se nazývá nejvíce přizpůsobitelný, škálovatelný, výkonný a interoperabilní ekosystém připojených blockchainů. Jedná se o decentralizovanou síť nezávislých blockchainů využívajících Tendermint a další byzantské algoritmy odolné vůči chybám.

Je to Byzantine Fault Tolerance, která umožňuje blockchainu dosáhnout konsensu i v prostředí, které potenciálně obsahuje škodlivé uzly. Společnost Cosmos se snaží stát se „internetem blockchainů“ propojením všech nesčetných blockchainů do jediné sítě, kde lze tokeny plynule přenášet po celé síti.

Cosmos používá systém DPoS (Delegated Proof of Stake), ve kterém jsou delegátoři (aka stakers) a validátoři. Delegátoři rozhodují, kteří validátoři se budou účastnit konsensu a validátoři pracují na ověření transakcí a přidání nových bloků do blockchainu. Obě skupiny mohou sbírat sázkové odměny, které jsou aktuálně vypláceny v tokenech ATOM, ale teoreticky lze použít token jakéhokoli blockchainu, který byl přidán do sítě.

Výběr delegátů Lunie Wallet

Výběr delegátorů na peněžence Lunie pro ATOM. Obrázek přes Střední

Uživatelé mohou sázet jakékoli množství ATOM delegováním na validátora. Validátoři si ponechávají část sázkové odměny, která se může pohybovat od 0% do 25%. Vkladové odměny k dubnu 2020 jsou 8,2% ročně, ale mohou dosáhnout až 20%, pokud podíl vsazeného ATOM klesne pod dvě třetiny celkové nabídky. Sázení je stejně snadné jako držení ATOM v podporované peněžence a následný výběr validátoru, kterému chcete delegovat. Je také nutné pravidelně ručně vybírat odměny.

Kosmos zůstává velmi oblíbeným projektem a ATOM se v současné době řadí na 25. největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace. Vkladová odměna za token je vynikající a pokud tým dokáže úspěšně realizovat svoji vizi „internetu blockchainů“, mohl by začít vyplácet odměny v řadě různých kryptoměn, což by ji dalo přednost před jinými projekty.

7. Ikona (ICX)

Ikona byla vytvořena jako decentralizovaný blockchain, který umožní interoperabilitu poskytnout schopnost připojení a transakcí mezi jakýmkoli blockchainem. Využívá proprietární „Blockchain Transmission Protocol“ k vytvoření interoperability napříč řetězci, která by bez Icon byla nemožná. Zpočátku byl projekt vytvořen s cílem zajistit, aby instituce mohly sdílet data s transparentností a integritou, a přesouvat aktiva bez nutnosti centralizované organizace.

Icon Network je poháněn kryptoměnou ICX, což umožňuje inteligentní využití kontraktů a interoperabilitu různých blockchainů. Využívá konsensuální metodu BFT-DPoS (Byzantine Fault Tolerant Delegated Proof of Stake) a protokol správy ekonomických záležitostí s názvem Delegated Proof of Contribution (DPoC). Celá síť je napájena proprietárním blokovým řetězcem „Loopchain“ a je škálovatelná na stovky transakcí za sekundu.

ICON sázení

Nastavení podílu v peněžence ICONX. Obrázek přes Střední

Model odměn Icon staking odmění sázejícími kdekoli od 6% do 36% ročně, v závislosti na celkovém množství ICX vsazených v síti. Od dubna 2020 je roční výnos něco málo přes 16%. Lze vsadit libovolný počet ICX, ale musí být držen v peněžence Icon, která je k dispozici jako mobilní verze pro iOS a Android, nebo jako rozšíření pro Chrome. Kromě sázek musí držitelé hlasovat pro P-Reps, což je verze validátorů společnosti Icon.

Icon je zavedený blockchain s pevným jádrem uživatelů. Token ICX je 42. největší kryptoměnou podle tržního stropu a současný 16% výnos pro sázení je vynikající. Cena byla nízká, ale zdá se, že se zotavuje.

Závěr

Jak vidíte, existuje řada mincí, které jsou k dispozici k vsazení, a dotkli jsme se pouze těch nejlepších (z našeho pohledu). Existuje mnoho dalších sázkových mincí, které je třeba prozkoumat, a to v žádném případě není úplný seznam. Pamatujte, že pokud si vyberete minci, měla by být založena na více než jen sázkové návratnosti.

Někteří uživatelé mohou považovat za docela složité sázet sólo s peněženkami příkazového řádku a peněženkami jádra pro některé výběry. Výměny, jako je Binance, nabízejí své vlastní sázkové služby, kde budou delegátem, na kterého můžete vsadit své mince. Vše, co musíte opravdu udělat, je držet coiny v peněžence Binance a přiřadit je k sázkovému bazénu.

Tyto služby samozřejmě nejsou zdarma a burzy si účtují poplatek, který by mohl sníst vaše sázkové výnosy. To také znamená, že se projekt centralizuje, protože stakes pooly jsou stále více řízeny velkými burzami. Budete se muset rozhodnout, zda kompromis skutečně stojí za to.

Ať tak či onak, přidání některých z nich do vašeho portfolia může pomoci vyrovnat jakoukoli volatilitu cen mincí a také poskytuje způsob, jak vytvořit pasivní tok příjmů a zároveň být stabilnější než obchodní aktivita.

Doporučený obrázek prostřednictvím služby Shutterstock

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto jsou názory pisatele a neměly by být považovány za investiční rady. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me