Nejlepší sázkové fondy Ethereum 2.0 v roce 2021

>

Úvod

Po letech výroby Ethereum 2.0 je konečně tady.

Vitalik Buterin a spol. škádlili přechod sítě na důkaz o podílu, protože ICO Ethereum již v roce 2016. I když cesta trvala několik let a mnohem déle, než kdokoli očekával – důležitou součástí je, že se to stalo.

S Řetězec majáků Ethereum 2.0 má být spuštěn během pouhých několika týdnů, a smlouva o vkladu ETH 2.0 již byla zveřejněna, všechny oči se obrátily k Sázení ETH. Jak již pravděpodobně víte, sázení na ETH 2.0 vyžaduje minimální vklad ve výši 32 ETH.

S růstem cen etherea stojí 32 ETH těžkých 14 000 $. Pokud vám chybí tato částka nebo se nechcete rozloučit s 32 ETH, vy stále mají možnosti sázek.

Jak? Snadno – připojte se k sázkovému fondu ETH 2.0. Vzhledem k tomu, že sázení je relativně nový koncept, možná nebudete vědět, jak fungují. Chcete-li to zjistit, přejděte do další části.

Měli byste vsadit ETH 2.0?

Přiznejme si to – každý chce odměny. To by mohlo být také největší s sebou z letošního šílenství DeFi.

Vysvětlení ethereových fondů

Sázkový fond Ethereum 2.0 vám umožní virtuálně vsadit žádný množství ETH spojením sil s dalšími účastníky. Kromě výrazně nižší bariéry vstupu, vyhnete se také spuštění vlastního uzlu připojením se ke stávkovému bazénu.

Takže pro menší peněženky nebo pro ty, kteří se nechtějí potýkat s hardwarovými požadavky, představují stakes pooly skvělou příležitost, jak dosáhnout výnosů na ETH bez komplikací.

Ethereum sázkové bazény udělají vše těžké za vás. Poté, co přidělíte a vložíte svůj podíl ETH do fondu, operátoři sázkového fondu zvládnou technické aspekty spuštění uzlu.

Po vkladu do fondu je vaše role docela pohodlná – stačí kopnout zpět a sbírat své ETH zisky, jak se valí.

Nejlepší stávkující bazén Ethereum

Zeptejte se na nejlepší ETH staking pool a skoro každý má stejnou odpověď – raketový bazén.

Samotné množství hlasů, že pouhá zmínka o raketovém fondu se dostane na Reddit, je zpočátku trochu podezřelá. Dokud si neuvědomíte, že skutečně neexistuje žádná jiná sázková služba Ethereum, která by se přiblížila – zatím.

Rocket pool je decentralizovaná služba sázení ETH, která vám umožní dělat tři velmi užitečné věci:

  1. Vsaďte 0,01 ETH nebo více na oplátku za RETH, tokenizovanou verzi vašich vsazených podílů.

  2. Spusťte ověřovací uzel po dobu 16 ETH namísto minima 32 ETH + získejte vyšší APY

  3. Vytvořte si svůj vlastní vkladový fond pomocí protokolu raketového fondu

Kde však raketový bazén skutečně svítí, je jeho bohatá sada funkcí. Pojďme se zabývat několika funkcemi, díky kterým vyniká raketový bazén, ale zde je nápověda: Consensys, jedno z největších jmen ve světě Ethereum, je podporovatelem raketových bazénů.

Socializované riziko

Jedním z největších rizik spojených s vkladem ETH 2.0 je nepoctivost. Řekněme, že přidělíte svůj vklad do fondu provozujícího uzel. Co se stane, když se operátoři uzlů rozhodnou odhlásit se škodlivými transakcemi? Jejich podíl na ETH bude snížen – což znamená, že je navždy ztracen.

Pokud jde o raketový pool, pokud uzel, který sázíte, jedná ve špatné víře a je seknut, ztráta je nasáklá napříč celým fondem, takže sami nebudete nést hlavní nápor. Socializace rizika tímto způsobem klade na vaše ramena méně odpovědnosti a zvyšuje pravděpodobnost ztráty.

Chytré smlouvy

Nic o raketovém bazénu není zavřené dveře. Každý aspekt platformy je postaven na veřejných inteligentních kontraktech, které lze podle potřeby auditovat a upgradovat.

Výhoda používání inteligentních kontraktů s otevřeným zdrojovým kódem pro sázkový fond je jasná. Externí auditoři mohou ověřit zabezpečení fondů, což vám poskytne větší klid ohledně vašeho podílu na ETH.

Tokenizované sázení

Když vložíte ETH do smlouvy o raketovém fondu, dostanete na oplátku RETH. Tokenizovaný rETh představuje dvě věci – váš vklad a váš výnos. Samotný token má rETH stejné vlastnosti jako jakýkoli token ERC20, což vám umožňuje zabezpečit jej v chladném úložišti, použít jej v produktech DeFi nebo dokonce prodat jeho současnou + budoucí hodnotu.

Dvě pevné alternativy

S budováním humbuku ETH 2.0 na bláznivých úrovních byste byli hloupí, abyste neočekávali celou řadu možností, jak získat nějaký výnos ETH. Zatímco raketový bazén může být nejlepší hrou ve městě, existují dvě pevné alternativy, které stojí za vyzkoušení.

Vsazeno

Pro účastníky s vysokým čistým jměním, Vsazeno nabízí sázkové služby s vyšší než průměrnou návratností, infrastrukturu srovnatelnou s nejlepšími investičními fondy a nevázané sázky.

Zatímco Staked není řešením pro sázení ETH 2.0 pro retailové uživatele, profesionální investoři se budou líbit profesionalitě, kterou platforma nabízí. Kromě toho, že se můžete spolehnout na to, že poctivé výkony fungují na uzlech, získáte také přístup k vytyčovacímu panelu ETH2 s jednoduchým uživatelským rozhraním a web3.

Ankr

Blockchainová platforma Ankr vydala sázkovou aplikaci ETH 2.0 s názvem Stkr navrženo tak, aby usnadnilo sázení komukoli.

Podobně jako u raketového fondu vám Stkr umožňuje vsadit jakoukoli částku ETH (ano, dokonce méně než magická částka 32 ETH). Podobně jako Rocket Pool, Stkr tokenizuje váš vklad pomocí aETH, což je krok navržený k řešení problému nelikvidity vkladu ETH 2.0.

V současné době se kdokoli podílející se na vkladové smlouvě ETH 2.0 musí vypořádat, pravděpodobně, s víceletým obdobím blokování. Je to proto, že vklady ETH se odemknou až v další fázi zavádění ETH 2.0 – ale nikdo přesně neví, kdy to bude.

S likviditou povolenou tokenizovanými vklady aETH budete i nadále používat uzamčenou hodnotu vkladu vloženého ETH. Docela šikovný, že? Všechna kouzla Stkr se navíc odehrávají přímo z vaší peněženky Metamask, což je pro maloobchodní uživatele sladkou nevázanou možností..

Závěr

Pokud jste si přečetli tuto příručku, pravděpodobně jste si vymysleli výhody a nevýhody sázení na ETH 2.0.

Za zmínku stojí jeden bod – problém s nelikviditou vyvolaný zámkem smlouvy o vkladu ETH 2.0 byl vyřešen tokenizovanými sázkami dostupnými přes Rocket Pool a Stkr.

Kdokoli na plotě, který má svůj ETH uzamčen na neznámé časové období, by měl být uklidněn likviditou znovu získanou pomocí RETH nebo aETH tokenu.

Jinými slovy, pokud věříte v ETH dlouhodobě a nevadilo by vám vydělat více ETH s vašimi současnými podíly a zároveň podpořit přechod sítě, pak je použití vkladového fondu ETH 2.0 nevýrazné.

CO JE ETH?

Ethereum lze shrnout jako škálovatelnou blockchainovou platformu s chytré smlouvy.

Další dobrá čtení

Jak si vyrobit kryptoobchodního robota pomocí Pythonu

Průvodce krypto půjčkami – srovnání nejlepších poskytovatelů

Skript pro živý tiket ceny bitcoinů (pomocí Websocků)

Vyrovnání prahové hodnoty pro správu kryptoportfolia

Co je to DeFi? Průvodce decentralizovaným financováním

Naše platforma pro sociální obchodování

Krevety je sociální obchodní platforma pro kryptoměnu. Je určen pro profesionální i začínající obchodníky, aby se dozvěděli o rostoucím krypto průmyslu. Na Shrimpy mohou uživatelé kopírovat portfolia a obchodní strategie jiných obchodníků.

Následuj nás na Cvrlikání a Facebook pro aktualizace a zeptejte se našich úžasných aktivních komunit na Telegram & Svár.

Díky za zastavení!

Shrimpy Team

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me