Nejlepší Neo peněženky: 9 nejlepších míst pro ukládání NEO a NeoGas

Neo je inteligentní kontrakt blockchainový projekt vyvinutý v Číně. Kromě podobnosti s Ethereem, která se používá k vývoji inteligentních kontraktů a uvolnění digitálních aktiv, používá také dva různé tokeny.

Prvním je NEO a druhým PLYN. Každý z nich má konkrétní případ použití a jeden slouží ke generování jiného (podobně jako vytyčování). Oba budou také muset být uloženy v peněžence, jejíž výběr je poměrně rozsáhlý.

V tomto příspěvku se podívám na nejlepší peněženky Neo, které lze také použít k uložení vašeho plynu. Dám vám také několik nejlepších tipů, pokud jde o bezpečné uložení vaší kryptoměny.

NEO vs. PLYN

Než se podíváme na všechny peněženky, které můžete použít, je důležité rychle se podívat na rozdíl mezi těmito dvěma aktivy. Tyto dva tokeny poskytují blockchainu různé účely:

  • Tokeny NEO jsou reprezentativní pro vlastnictví blockchainu podobným způsobem, jakým akcie představují vlastnictví veřejných společností. NEO tokeny se používají k zabezpečení a správě sítě a jako odměna za to uživatelé dostávají GAS tokeny. Držení NEO v příslušné peněžence automaticky začne generovat PLYN. Každý nový generovaný blok vytváří 8 PLYNŮ a tyto jsou rovnoměrně rozloženy na 100 milionů NEO, které existují. Žetony NEO nelze rozdělit na velikosti menší než 1.
  • GAS tokeny jsou obslužné tokeny, které umožňují použití NEO blockchainu. Je to palivo, které řídí transakce v síti NEO. Na rozdíl od NEO tokenů jsou GAS tokeny dělitelné .

Neo vs. NeoGas

NEO vs. NeoGas. Obrázek přes Steemit

Vzhledem k tomu, že GAS má svoji hodnotu, je důležité najít peněženku, která je schopná sázet NEO i držet NEO i GAS. Peněženky na burze to nemohou dělat a stejně není bezpečné držet svá aktiva na burze. A existuje několik výzev, kterým držitelé NEO čelí:

  • Uživatelé možná nebudou vědět, zda peněženka podporuje sázení NEO;
  • Uživatelé možná nebudou vědět, zda peněženka podporuje odesílání, přijímání a uchovávání NEO i GAS;
  • Uživatelé možná neví, zda lze peněžence důvěřovat;
  • Uživatelé jednoduše neví, která peněženka je nejlepší použít.

Top 9 nejlepších NEO peněženek

Nyní, když máte přibližnou představu o tom, jak se NEO a Gas liší, můžeme se ponořit do některé z nejlepších peněženek. Abychom se dostali k tomuto výběru, použili jsme řadu kritérií. Mezi ně patří zabezpečení, podpora vývojářů a komunity a použitelnost.

S ohledem na to níže je seznam 9 nejlepších NEO peněženek, které lze použít pro ukládání NEO i GAS, ke generování GAS při sázení NEO a jsou důvěryhodné.

Ledger Nano S (hardwarová peněženka)

Mnoho lidí nazývá Ledger nano S nejbezpečnější dostupnou peněženkou, a to z dobrého důvodu. Společnost Ledger neúnavně pracovala na tom, aby jejich hardwarové peněženky byly co nejbezpečnější pro ukládání všech druhů kryptoměn.

Zatímco NEO není Ledger Live podporováno, můžete si připojit peněženky jako NEON a NeoTracker. To nejen udržuje tokeny NEO v bezpečí, ale také umožňuje nárokování tokenů GAS v softwarové peněžence. Navíc udržuje tokeny NEO daleko od sevření hackerů a dalších špatných herců.

Další výhodou této kombinace je, že je nemožné poslat jakýkoli NEO nebo GAS ze softwarové peněženky, pokud daná osoba nemá přístup k hardwarové peněžence Ledger. To minimalizuje možnost hackerství a hackerům je téměř nemožné získat přístup k takto uloženým fondům.

Peněženka Ledger Nano Neo

Získejte svůj Ledger Nano X z oficiálního obchodu

Je také užitečné mít hardwarovou peněženku, do které se vejdou tisíce dalších tokenů, a můžete do nich uložit více než 30 současně. To pomáhá udržovat celé portfolio mincí a žetonů v bezpečí.

Varování :️: Vždy si nezapomeňte koupit hardwarovou peněženku v oficiálním obchodě. Vyskytly se příklady lidí, kterým bylo krypto ukradeno z neoprávněného hardwaru prodáno mým třetím stranám

Peněženka je poměrně snadno nastavitelná a použitelná, s jedinou obrazovkou OLED pro prezentaci informací a dvěma fyzickými tlačítky, která je třeba stisknout současně, aby se dokončila jakákoli transakce, což eliminuje možnost hacknutí..

Jedinou nevýhodou hardwarové peněženky Ledger jsou její náklady, ale ta neustále klesá a při současné ceně pouhých 59 $ je Ledger skvělou smlouvou pro zajištění NEO / GAS a dalších mincí a žetonů.

Peněženka NEO GUI (stolní peněženka)

The Peněženka NEO GUI byl vyvinut komunitou NEO a je považován za oficiální desktopovou peněženku projektu.

Na rozdíl od peněženky NEO z příkazového řádku funguje tato prostřednictvím grafického uživatelského rozhraní (GUI), takže je přístupná pro všechny. Jedná se o peněženku s plným uzlem, takže je třeba stáhnout a synchronizovat celý blockchain, než bude uživatel schopen vytvořit novou peněženku.

Peněženka Neo GUI

Screenshot NEO GUI v3.0. Obrázek přes Neo

Po stažení celého blockchainu lze snadno vytvořit novou peněženku chráněnou heslem a lze ji zálohovat importem soukromého klíče. Ti, kteří jsou netrpěliví, mohou ušetřit čas potřebný k synchronizaci blockchainu stažením kopie již synchronizovaných dat a následným zkopírováním těchto dat přímo do kořenové složky klienta peněženky.

Tato peněženka byla perfektně vytvořena pro držení, odesílání a příjem NEO i GAS. Navíc funguje jako sázková peněženka, která uživatelům umožňuje generovat plyn tak, že drží své NEO v peněžence. Aktuální produkční verze je verze 2 peněženky, ale verze 3.0 je k dispozici také ve verzi beta.

Peněženka NEO GUI má podporu jak v angličtině, tak v čínštině a je vynikající alternativou pro ty, kteří chtějí oficiálně schválenou peněženku NEO, ale nejsou pohodlní nebo neznají rozhraní příkazového řádku (CLI). Jedná se o snadno vytvořitelnou a stejně snadno použitelnou peněženku.

Peněženka NEO Tracker (webová peněženka)

The NEO Tracker peněženka je webová peněženka postavená na JavaScriptu pomocí zcela otevřeného zdrojového kódu, který může kdokoli zkoumat. Je velmi uživatelsky přívětivý a je vhodný pro ukládání, odesílání a příjem NEO i GAS. A funguje jako sázková peněženka, která uživatelům umožňuje automaticky získávat své plynové odměny, když drží NEO v peněžence.

Zatímco peněženka generuje všechna potřebná data pro provoz v prohlížeči uživatele, je důležité si uvědomit, že peněženka je ve skutečnosti offline implementací. To znamená, že nedochází k žádnému přenosu dat na servery peněženky a soukromé klíče zůstávají pouze v zařízení uživatele. To umožňuje uživateli udržovat úplnou kontrolu nad svými prostředky.

Peněženka Neo Tracker

Přehled peněženky NEO Tracker

Peněženka nebyla vytvořena vývojáři NEO, ale pro zajištění bezpečnosti fondů používá nejlepší postupy peněženky v kryptoměně a byla schválena pro použití týmem NEO.

Varování &# 128683 ;: Pokud budete používat webovou peněženku, musíte se ujistit, že nejste na phishingové stránce. Vždy důkladně zkontrolujte doménu a certifikát SSL na straně https://neotracker.io

Peněženka je lite peněženka, což znamená, že se nemusí plně synchronizovat s blockchainem. Při prvním vytváření peněženky se vytvoří soubor úložiště klíčů, který uchová plně encyklované soukromé klíče pouze v zařízení uživatele.

Jak můžete očekávat od webové peněženky, peněženku NEO Tracker lze snadno vytvořit a používat. A je nesmírně užitečné, protože umožňuje uživatelům plně komunikovat s blockchainem NEO. Jinými slovy, uživatelé mohou odesílat, přijímat a ukládat NEO a PLYN, mohou si nárokovat PLYN, mohou si prohlížet svou vlastní historii transakcí a mohou dokonce ukládat další tokeny z NEO blockchainu.

NEON peněženka (stolní peněženka)

The NEON peněženka je mnoha uživateli považována za nejlepší peněženku pro stolní počítače, která je k dispozici pro ukládání, odesílání a příjem NEO i GAS. Kriticky je peněženka užitečná jako sázková peněženka a uživatelé automaticky začnou přijímat plyn, když drží NEO tokeny v NEON peněžence.

Peněženka je také považována za velmi bezpečnou, protože udržuje prostředky zcela pod kontrolou uživatelů, protože soukromý klíč pro tokeny nikdy neopustí zařízení, na kterém běží peněženka.

Uživatelské rozhraní Neon Wallet

Uživatelské rozhraní peněženky NEON

Jako stolní peněženka je NEON k dispozici pro operační systémy Windows, Mac a Linux. Je považována za lehkou peněženku, protože uživatelé si nemusí stahovat celý blockchain. Je také open-source a vývojáři NEO se podívali na kód a uvedli, že peněženka NEON je bezpečná.

Je také snadno použitelný. V podstatě každý, kdo má stolní počítač, by měl mít možnost stáhnout si peněženku a nainstalovat ji. Je zásadní, aby byl software pro peněženku stažen pouze z důvěryhodného zdroje, aby se předešlo potenciálním chybám malwaru nebo softwaru..

Peněženka Exodus (mobilní & PC)

Jedná se o jednu z nejlepších peněženek třetích stran s více měnami pro držení Neo. Má dlouhou historii zabezpečení a byl spuštěn až v roce 2016 a v současné době podporuje více než 100 dalších kryptoměn.

Pokud jde o podporu zařízení, je k dispozici na mobilních a stolních zařízeních. Existuje podpora pro zařízení Mac, Linux a Windows. Tato peněženka má ve skutečnosti také několik dobře známých podporovatelů, jako jsou Roger Ver a Erik Voorhees.

Jednou z nejoblíbenějších funkcí peněženky musí být její elegantní a zjednodušující uživatelské rozhraní. Je také snadné spravovat své portfolio a sledovat všechny své pozice. Nejdůležitější však je, že máte plnou kontrolu nad svými soukromými klíči v zařízení.

Exodus peněženka Neo UI

Peněženka NEO na Exodu

Něco jiného, ​​co na peněžence Exodus nepochybně oceníte, je jejich vestavěná výměnná funkce. To vám umožní vyměnit si NEO a Gas přímo v peněžence, aniž byste museli posílat své tokeny na centralizovanou burzu. Je to díky integraci ShapeShift, což je jednoduchá výměna bez vazby.

Poznámka :️: Za účelem financování nákladů na vývoj si Exodus účtuje malý poplatek na všech burzách. Proto se ceny mohou lišit od těch, které najdete na Shapeshift Themselves

A když už mluvíme o NeoGas, stejně jako u ostatních peněženek zde, můžete vydělat benzín vložením NEO do peněženky Exodus. Budete také rádi, že Exodus je jednou z mála peněženek, která nabízí zákaznickou podporu. Odpověď na jakékoli dotazy týkající se tohoto tématu obvykle trvá přibližně 2 dny.

Mobilní peněženka je stejně úhledná a intuitivní jako klient pro stolní počítače. Od mobilního klienta došlo také k poměrně hodně pozitivní zpětné vazbě od komunity. Pokud se vydáte k Apple iTunes store nebo Google Play v obchodě uvidíte, že průměr produktů je u obou téměř 5 hvězdiček – vždy je to dobře vidět.

NEO Wallet (webová peněženka)

Uživatelé, kteří chtějí jednoduché řešení pro ukládání svých NEO a GAS, mohou chtít zvážit lehký a intuitivní webový NEO peněženka.

Jak můžete odhadnout z webové peněženky, je navržena s jednoduchým uživatelským rozhraním a je určena pro snadné použití. Jak pro zkušené uživatele kryptoměny, tak pro začátečníky ve vesmíru bude peněženka NEO hračkou pro nastavení a používání.

Peněženka byla vyvinuta komunitou NEO a jedním z hlavních principů jejího vývoje byla bezpečnost. To znamená, že vše uložené nebo odeslané peněženkou je ve výchozím nastavení šifrováno, což z ní činí jednu z bezpečnějších možností, kterou je třeba při hledání peněženky NEO zvážit..

Web peněženky Neo

Jednoduché webové rozhraní peněženky Neo

Klíče peněženky zůstávají bezpečně v zařízení uživatele a na servery peněženky nejsou kdykoli předávány žádné informace ani data. Kromě zabezpečení byl také navržen tak, aby byl lehký a rychlý a se snadnou obsluhou jako klíčovou funkcí.

Peněženku NEO lze přirozeně také zálohovat, aby se dále zajistila bezpečnost finančních prostředků. A NEO tokeny lze vsadit, takže GAS tokeny jsou automaticky nárokovány a zameteny do peněženky. Peněženka je také vícejazyčná s podporou angličtiny a čínštiny. Pro ty, kteří chtějí jednoduchý způsob, jak držet a sázet NEO, je to ideální řešení.

Atomová peněženka (mobilní & Plocha počítače)

Další multicurrová peněženka třetí strany, která se dnes zdá být hodně pokrytá, je peněženka Atomic Wallet. To je podporováno na mobilních i desktopových zařízeních a může obsahovat více než 500 různých kryptoměn včetně NEO a NeoGas.

Stejně jako v případě peněženky Exodus nejde o úschovu a máte plnou kontrolu nad svými soukromými klíči. Má také vestavěnou funkci výměny a můžete použít buď ShapeShift, Changelly nebo ChangeNOW pro výměnu NEO přímo v peněžence.

Samotná peněženka je opravdu uživatelsky přívětivá a je jednou z multicurrenových peněženek pro ty, kteří právě vstupují do kryptoměn. Můžete snadno přepínat mezi různými funkcemi nalevo a mít na hlavní obrazovce úplný rozpis svého širšího portfolia kryptoměn..

Neo atomová peněženka

Desktopové a mobilní rozhraní atomové peněženky

Atomová peněženka vám může být užitečná také v tom, že si můžete snadno koupit krypto přímo z peněženky. Pokud ještě nemáte Neo, můžete svou kartu vybičovat a koupit si ji tam. Berte však na vědomí, že poplatky jsou opravdu poměrně vysoké, protože používají platební procesor třetí strany.

Není otevřený zdroj &# 128683 ;: Vezměte však na vědomí, že základní kód atomové peněženky není otevřený zdroj, takže jej nelze nezávisle ověřit.

Mobilní peněženka je uvedena v obou iTunes store a Google Play. To je ohodnoceno na 4,6 v prvním a 4,4 v druhém. Co je docela povzbudivé, je to i v těch případech, kdy uživatelé měli problém s peněženkou, jejich tým podpory rychle reagoval odpovědí.

Pokud si prohlédnete jejich webové stránky, také si všimnete, že mají několik docela dobře známých podporovatelů, včetně Konstantina Gladycha. Pro ty, kteří to nevědí, je zakladatelem Changelly.com, což je další opravdu známá burza kryptoměn bez vazby.

Peněženka O3 NEO (stolní / mobilní peněženka)

The Peněženka O3 je ten pro ty, kteří potřebují mít své NEO stále na cestách. Jedná se o multiplatformovou peněženku s možností stolního počítače pro uživatele Windows a MacOS, stejně jako mobilní možností pro mobilní operační systémy Android i iOS..

Je to vysoce hodnocená NEO peněženka a od uživatelů mobilních aplikací získala velkou chválu. Peněženka je navíc otevřený zdroj, což znamená, že programovací kód může zobrazit kdokoli, což zajišťuje, že peněženka neprovádí žádné škodlivé činnosti..

Peněženka poskytuje úplné šifrování soukromých klíčů uživatelů a pokud jsou uživatelská zařízení zabezpečená a neobsahují malware před instalací peněženky, mohou si být jisti, že jsou zajištěny finanční prostředky.

Kromě praktických funkcí má peněženka také jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, které uživatelům umožňuje snadno ukládat a spravovat své tokeny. Kromě uložení tokenů NEO a NEP-5 podporuje také síť Ontology.

Uživatelé Plus mohou v peněžence automaticky nárokovat své odměny GAS a ONG. Je to skvělá peněženka pro začátečníky i zkušené uživatele kryptoměny, kteří hledají řešení pro mobilní peněženku.

ANSY Wallet (papírová peněženka)

Jednou z posledních možností pro držitele NEO je ukládání aktiv v a základní papírová peněženka. Papírová peněženka je něco víc než fyzický kus papíru, na kterém jsou vytištěny veřejné a soukromé adresy.

Veřejná adresa dává uživatelům způsob, jak nechat zaslat NEO do peněženky, zatímco soukromá adresa jim dává způsob, jak poslat NEO tokeny nebo je utratit. U papírové peněženky zůstávají klíče navždy offline, což zvyšuje bezpečnost tohoto typu peněženky.

Existuje několik nevýhod papírové peněženky. Jedním z nich je hrozba fyzického poškození papíru. Papírová peněženka musí být chráněna před poškozením ohněm a vodou nebo dokonce před jednoduchým roztržením papíru. Většina odborníků doporučuje uložit několik kopií papírové peněženky na bezpečném místě pro případ poškození jedné nebo více.

Papírová peněženka Ansy Neo

Generování papírové peněženky pro tisk

Druhou nevýhodou je, že uživatelé nejsou schopni nárokovat GAS tokeny od NEO uloženého v papírové peněžence. Toto je jediná peněženka na našem seznamu, která nepodporuje automatický sběr plynu pro vsazené NEO. Jednou z posledních nevýhod je, že peněženka je v současné době k dispozici pouze v angličtině.

Poznámka :️: Pokud budete generovat papírovou peněženku, je bezpečnější to udělat offline stažením souborů. Tím zajistíte, že vaše soukromé klíče nikdy nebudou vystaveny vnější hrozbě.

Nejlepší vlastností papírové peněženky ANSY je, že uživatel má nadále plnou kontrolu nad klíči a mincemi. Dokud je papír v bezpečí, hacker nemá žádný způsob, jak získat přístup k finančním prostředkům, protože zůstávají vždy zcela offline.

Závěr

Vyskytly se případy, kdy by uživatelé ukládali své NEO do peněženek, kde nebyli schopni požadovat odměny GAS, nebo prostě nevěděli, zda by peněženka generovala GAS.

Byly i jiné časy, kdy si uživatelé nebyli vědomi, zda mohou odesílat a přijímat NEO i GAS, nebo se mohou snažit rozpoznat, kdy je peněženka legitimní nebo ne.

Doufejme, že výše uvedený seznam odstraní jakýkoli z těchto bojů a umožní všem vědět, které peněženky jsou bezpečné a zabezpečené a které podporují ukládání, odesílání a příjem NEO i GAS i generování GAS.

To, kterou peněženku si vyberete, bude opravdu záviset na vašich osobních preferencích. Zabezpečení hardwarové peněženky, jako je Ledger, opravdu nemůžete porazit. Pokud však přijmete správná opatření, může být dobrou alternativou jedna ze stolních nebo mobilních peněženek.

Ať už se rozhodnete použít jakoukoli peněženku, ujistěte se, že procvičujete zabezpečení peněženky 101. Uchovávejte si zálohy semen a ukládejte je na bezpečném místě. Pokud používáte peněženku pro stolní počítače, nestahujte žádné podezřelé přílohy.

Nejlepší místa k nákupu NEO

  • Binance Exchange
  • Bittrex
  • Huobi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me