Možnosti interoperability Fiat – krypto v bankovnictví s kompletními službami

Krypto & Výzvy trhu Fintech

The krypto trh fintech, ačkoli ten slibný, má svůj spravedlivý podíl vzdoru, který ironicky souvisí se samotnou funkcí, díky níž byly kryptoměny tak populární – anonymita.

Anonymita kryptoměn znesnadnila uživatelům i investorům řešení transakcí založených na kryptoměnách kvůli předpisům uloženým několika národy. Vzhledem k tomu, že transakce založené na kryptoměnách jsou anonymní, mnoho zemí má přirozený strach ze zneužití technologie k teroristickým nebo nezákonným činnostem..

Nedostatek robustní technologické platformy také způsobil, že obchodování s krypto transakcemi bylo těžkopádným procesem. Blockchain je neustále se vyvíjející technologie a jeho budoucnost závisí na základním technickém základu a snadnosti, s jakou z něj mohou uživatelé těžit. Nedostatek pevných základů často odrazuje uživatele a investory od obchodování s kryptografickými fintech platformami.

Kryptoměnovým službám chybí úplná bankovní služba, a proto v převládajících kryptografických fintech systémech chybí mnoho funkcí, které jsou spojeny s konvenčním bankovním systémem. „Mince“ jako krypto aktiva dosud neposkytují pravidelné bankovní výnosy, jako jsou fixní vklady nebo termínované vklady kvůli nedostatku zdravé infrastruktury podporující stejné.

Rychlost transakce a neagilní zákaznický servis přispěly k problémům, které v kombinaci s dalšími výzvami hrozí vykolejením předpovězeného podstatného růstu odvětví.

Victorieum jako řešení

Victorieum je off-shore platforma pro kryptoměny, která podporuje širokou škálu kryptoměn, čímž umožňuje uživatelům obchodovat a obchodovat s nimi, a pomáhá jim tak diverzifikovat svá kryptoměna spolu s vytvořením obchodního portfolia.

Nabízí všechny služby tradičního bankovního systému, Victorieum poskytuje mezinárodní číslo bankovního účtu (IBAN) a identifikační kód banky (BIC) v mezinárodně rozpoznatelném formátu. Technologie přenosu SWIFT MT103 umožňuje okamžitý SWAP mezi kryptoměnami a fiatem a podporuje různé kryptoměny, jako USD, GBP, EURO atd..

Funkce burzy

Ekosystém Victorieum je plně vybaven burzou s názvem Victorieumex, která je propojena s bankou Victorieum a zajišťuje plynulé a rychlejší výběry & vklady fiat. Burza je integrována s inteligentními technologiemi, jako jsou TrezorTM a CivicTM, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly koncovým uživatelům nejvyšší možné zabezpečení.

Výměna je navržena tak, aby nejprve začínala s USD a EUR, ale v průběhu vývoje by měla zahrnovat širokou škálu měn. Okamžitá výměna mezi fiatem a krypto je také implementována pro bezproblémové a bezproblémové transakce. Burza také využívá další špičkové technologie používané jinými burzami.


Vlastnosti ekosystému

  • Bankovní služby na moři odkudkoli na světě
  • Povinný KYC zajišťuje sledování identity každého registrovaného uživatele. Registrace je kompletní pouze po zadání platného e-mailu a mobilního čísla. Tím je zajištěna úleva od jiných příliš regulovaných decentralizovaných platforem
  • Zákaznická podpora 24 x 7 ve 12 jazycích
  • Opakovaně použitelné KYC prostřednictvím zabezpečené platformy ID
  • Prostřednictvím ekosystému jsou nabízeny všechny tradiční bankovní služby, jako jsou kreditní karty, půjčky, produkty podobné podílovým fondům atd
  • K dispozici je více možností účtu, jako je spoření, aktuální a denní likvidita
  • Poskytování pojištění a půjček kryptoměnou
  • Zdarma kreditní a debetní karty Victorieum pro investory ICO
  • U vkladů ve výši 100 000 USD nebo více jsou přiděleni vyhrazení manažeři
  • Platforma založená na blockchainu nabízí nejvyšší úroveň bezpečnosti, zabezpečení a robustnosti

Výhoda Victorieum

Platforma je integrována s blockchainovou technologií CivicTM, která poskytuje oprávnění zákazníků v reálném čase. Tento jedinečný identifikační systém vytváří digitální identity pro každého uživatele blockchainu, takže veškerá komunikace a transakce jsou zabezpečené a šifrované. Okamžitá autorizace zákazníků také pomáhá vytvořit robustní systém vyhovující KYC. Zabezpečená platforma ID, opakovaně použitelná KYC a ochrana proti krádeži ID jsou některé z dalších funkcí platformy Civic.

Jedna z nejspolehlivějších hardwarových peněženek TrezorTM nabízí obnovovací úložiště pro offline úložiště. V případě odcizení nebo ztráty zařízení uživatele lze pomocí semena pro obnovení načíst všechna důležitá a citlivá data.

Victorieum nabízí jedinečný program pasivního příjmu, kde lze tokeny Victorieum uzamknout na dobu 3,6,9 a 12 měsíců a získat tak úrok 15%, 20%, 25% a 30%. Tento systém zajišťuje, že se generuje stálý příjem, i když jsou tokeny uloženy.

Victorieum nabízí nejkomplexnější bankovní služby na moři využívající revoluční technologii blockchain. Robustní platforma připravuje cestu pro integraci kryptoměny s ekonomikou hlavního proudu. Victorieum je na dobré cestě stát se vůdcem offshore bankovního systému nové generace.

Doporučený obrázek přes Victorieum

Zveřejnění tiskové zprávy na této stránce by nemělo být považováno za schválení úřadem pro mince. Před investováním prostředků do jakékoli společnosti by si zákazníci měli udělat vlastní průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map