Krycí recenze: Kompletní přehled platformy

Pro ty z vás, kteří v posledních měsících používali PrimeXBT, jste si pravděpodobně všimli nové záložky s názvem „Covesting“ v horní části palubní desky (samozřejmě po přihlášení).

Ti z vás, kteří byli dost zvědaví na to kliknout, gratulujeme! Jste jedni z prvních, kdo viděli jeden z nejsilnějších nástrojů kryptoměny v akci, a pokud jste šli tak daleko, že tento nástroj používáte, jste první adoptivní.

Krycí modul, který byl k dispozici všem uživatelům PrimeXBT 17. srpna tohoto roku vám dává možnost obchodovat s kryptoměnou AFK (mimo klávesnici). Jak se ptáš?

Pokrývá spuštění živě

Vyskakovací oznámení o modulu Covesting na webu Covesting

Umožněním profesionálním obchodníkům s kryptoměnou, aby to udělali za vás, zatímco sedíte, relaxujete a necháte peníze vracet. Pokud chcete přesně zjistit, jak to udělat v PrimeXBT, podívejte se na náš další článek. Tento článek se zaměří na samotnou platformu Covesting a její slibný token kryptoměny COV.

Co je krycí?

Krycí je společnost, která staví obchodní nástroje. Jejich výše zmíněný krycí modul umožňuje kopírovat obchody některých z nejlepších obchodníků s kryptoměnami.

Krycí web

Web společnosti Covesting

Nedávno také spustili beta verzi své plně licencované, legálně kompatibilní a bezpečné platformy Covesting obsahující arzenál funkcí včetně obchodování s kopiemi (více o tom později). Krycí modul bude také nakonec k dispozici na jiných burzách (které dosud nebyly pojmenovány).

Je krycí legitimní?

Krycí bezpečný?

Licencování a zabezpečení společnosti Covesting

Covesting je společnost registrovaná na Gibraltaru a je plně licencovaným poskytovatelem distribuovaných technologických služeb. Jejich dodržování toho, co dělá kniha, je ve skutečnosti součástí toho, proč tak dlouho trvalo, než se jejich první veřejný produkt, modul Covesting Module, dostal k veřejnosti. Projekt čelil řadě regulační překážky od jeho oznámení v roce 2017, které byly konečně překonány.

Je krytí bezpečné?

Covestingova posedlost dodržováním pravidel je na stejné úrovni jako jejich odhodlání zabezpečení uživatele. Pro začátek je veškerý webový provoz na platformě Covesting šifrován SSL (https). Mají také partnerství se společnostmi, jako je Cloudfare, za účelem ochrany před útoky DDoS. Uživatelská hesla jsou kryptograficky hašována a 2FA je k dispozici také pro přihlášení a výběr prostředků.

Krycí bezpečnost

Zabezpečení digitálních aktiv společnosti Covesting. Obrázek přes Covesting

dodatečně, zhruba 95% kryptoměnových fondů na platformě Covesting je uloženo ve studených peněženkách s více podpisy, což vyžaduje přístup více zaměstnanců po celém světě. Všechny horké peněženky jsou generovány a zabezpečeny pomocí Azure Key Vault společnosti Microsoft. Jakákoli aktiva v nekryté měně jsou rozdělena do více bankovních účtů se samostatnými účty pro uživatelské prostředky a operace společnosti Covesting.

Stručná historie krytí

Společnost Covesting byla založena zkušeným litevským obchodníkem Dmitrij Pruglo, který je také veřejně aktivním generálním ředitelem společnosti Covesting. Pruglo má více než 12 let zkušeností s obchodováním „ať už se pohybuje cokoli“ v některých z největších litevských a dánských finančních institucí a bank.

Krátce poté, co se stal licencovaným finančním poradcem, založil vlastní holdingovou společnost a začal experimentovat s investováním do nemovitostí a v roce 2015 byl posedlý obchodováním s kryptoměnami.

Krycí generální ředitel

Generální ředitel společnosti Dmitrij Pruglo na summitu Macau Finwise, 2018. Obrázek prostřednictvím Youtube

Pruglo si uvědomil, že platformy typu peer-to-peer, jako jsou Airbnb a Uber, jsou budoucností mnoha služeb v globální ekonomice. Všimněte si, že podobné služby existovaly na starších finančních trzích pro obchodování, kde investoři mohli platit obchodníkům, aby obchodovali se svými aktivy jejich jménem, Pruglo se rozhodl vytvořit krytí.

Měla to být platforma pro obchodování s kopírováním, která by uživatelům umožňovala kopírovat obchody profesionálních obchodníků s kryptoměnou nevazebním způsobem (aniž by jejich kryptoměny skutečně poskytovali obchodníkům). The Krycí bílá kniha byla vydána na konci roku 2017.

Krycí odhalení

První veřejné demo platformy Covesting. Obrázek prostřednictvím média

Společnost Pruglo je posedlá zajištěním toho, aby Covesting jako společnost a Covesting jako produkt měly všechny požadované certifikace a splňovaly všechny předpisy nezbytné pro legální a bezpečný provoz.

Dokonce uvedeno v rozhovoru že společnost Covesting nikdy nebude používat službu KYC třetí strany pro své uživatele jednoduše kvůli obavám o bezpečnost a ochranu soukromí. To je také důvod, proč platforma Covesting využívá blockchain Ethereum; aby všechny zisky z obchodování s kopiemi byly transparentní a veřejně ověřitelné.

Co je token COV?

COV je token ERC-20 na blockchainu Ethereum použitém na platformě Covesting. Jako nativní nástrojový token platformy slouží několika funkcím. Prvním je zaplatit poplatky za obchodování a získat za to slevu. COV tokeny používané k platbě za poplatky za obchodování jsou spáleny.

Krycí token

Vysvětlení obslužného programu krycích tokenů. Obrázek přes Krycí blog

Druhá je odměna – všechny zisky z obchodování s kopiemi budou vypláceny v žetonech COV, takže zisky budou veřejně viditelné na Etherscan. Třetí je snížení poplatků za platformu pro každý ziskový obchod (o tom později).

Ačkoli to není v době psaní k dispozici, Pruglo poznamenal že žetony COV budou také použity k vytyčování na platformě za účelem získání různých výhod. Jednou z těchto výhod bude schopnost používat algoritmické obchodní nástroje třetích stran na platformě Covesting.

Zatímco token COV byl původně zamýšlen jako exkluzivní pro burzu Covesting, krátce po spuštění byl uveden na více burzách. COV bude také k dispozici na všech burzách kryptoměn, které integrují jeho krycí modul.

Krycí plán poplatků

Plán poplatků a spálení tokenu COV. Obrázek přes Covesting

Je důležité si uvědomit, že vzhledem k tomu, že platforma Covesting ještě nebyla spuštěna ve své alfa verzi, není přesně známo, kolik z těchto případů použití pro COV zůstane a jaké další mohou být přidány.

Stránka o COV token na webových stránkách Covesting dosud nedefinoval podmínky pro vypalování tokenů v době psaní. Všichni, kteří zde byli uvedeni, byli zmíneni v rozhovorech, Q&As, FAQ, and / or Covesting whitepaper.

COV Token ICO

Zatímco čísla je trochu těžké určit, Covesting Whitepaper uvádí, že 1,5 milionu žetonů bylo přiděleno na pre-ICO, které proběhlo v říjnu 2017 a vyzvedlo kolem 600 000 $ USD na zhruba 0,40 $ USD za žeton.

Fáze ICO COV

Cena tokenu COV v různých fázích ICO. Obrázek přes Krycí

Počáteční nabídka mincí pro token COV proběhla v listopadu a prosinci 2017. Dalších 15 milionů tokenů bylo prodáno za odhadovanou cenu 0,60 $ USD za token, což přineslo dalších odhadovaných 8,5 milionů USD ve financování.

Token COV má maximální zásobu 20 milionů a je deflačním aktivem (protože jej lze vypálit, abyste mohli platit za obchodování a poplatky za platformu v Covestingu). Ze zbývajících 3,5 milionu tokenů, které nebyly prodány během pre-ICO a ICO, bylo 2,5 milionu přiděleno zakladatelům projektu a zbývající 1 milion COV bude použit na platby poradcům a jakémukoli dalšímu PR za projekt.

Distribuce tokenů COV

Distribuce tokenů COV. Obrázek přes Covesting

9,1 milionu USD získaných z financování bylo / bude přiděleno takto: 40% na výzkum a vývoj platformy Covesting, 25% na marketing a získávání uživatelů, 30% na partnerství B2B a související provozní výdaje a 5% na právní a poplatky za dodržování předpisů. Pruglo poznamenal v Q&A že tyto prostředky budou více než dost na udržení provozu po dobu několika let.

Analýza cen tokenů COV

Když COV narazila na otevřené trhy s kryptoměnami v lednu 2018, obchodovalo se za cenu téměř 3 $ USD. Bohužel to byl nejvyšší token COV a jeho cena byla v postupném poklesu, dokud v únoru letošního roku nedosáhla ohromujícího minima méně než půl centu USD.

Cena COV

Cena COV. Obrázek přes CMC

Oznámení o spuštění modulu Covesting Module na PrimeXBT však stáhlo token zpět na pokraj a od té doby je v uptrendu, který se nedávno zotavil na zhruba 0,30 $ USD, stále jen asi polovina jeho ceny ICO.

Výpisy COV Exchange

Pokud se snažíte dostat do rukou nějaké žetony COV, budete mít špatný čas. Vaše možnosti jsou omezeny na platformu Covesting, KuCoin a HitBTC, přičemž druhá ze tří má sporné výsledky.

Výpisy COV Exchange

Výpisy COV na burzách. Obrázek přes CMC

Aby toho nebylo málo, objem obchodování na všech burzách je tak nízký (kolem 30 000 $ USD za 24 hodin), že se ani neregistruje jako svíčka na CoinMarketCap. Jako takový se možná ocitnete, že platíte trochu navíc za škrábání některých žetonů COV z mělkých knih objednávek na těchto burzách.

Kryptoměnové peněženky COV

Pokud se vám podaří zachytit nějaké COV, budete potěšeni, když zjistíte, že ukládání této kryptoměny je neuvěřitelně jednoduché. Vzhledem k tomu, že COV je token ERC-20, můžete jej ukládat téměř na jakoukoli peněženku kryptoměny, která podporuje aktiva založená na ethereu.

Seznam je dlouhý a obsahuje Trezor a Ledger hardwarové peněženky, peněženka Exodus a peněženka Atomic (které jsou k dispozici na počítačích i mobilních zařízeních).

Krycí plán

Přestože program Covesting postupoval relativně pomalu, víceméně tomu tak bylo přímo podle plánu podle jeho plánu.

Krycí plán

Snímek z plánu Covesting. Obrázek přes Youtube

Několik měsíců po ICO na konci roku 2017 byly tokeny uvedeny pro veřejné obchodování na KuCoin a HitBTC. Většina plánu společnosti Covesting se soustředila na neúnavné testování její obchodní platformy a jejích funkcí (zejména obchodování s kopiemi) a získání potřebných licencí, aby byla legální.

V květnu 2018 Covesting připojil se aliance Enterprise Ethereum. Jako jedna z největších blockchainových iniciativ na světě se EEA skládá z více než 50 společností v kryptoměně i mimo ni, z nichž některé jsou také na seznamu Fortune 500. Mezi členy patří Microsoft, Intel, J.P. Morgan, Accenture, Tendermint a Consensys.

Pokrývající EHP

Covesting se připojuje k Enterprise Ethereum Alliance. Obrázek prostřednictvím média

Sledování dřívějšího obsahu společnosti Covesting Kanál YouTube odhaluje nadšeného Dmitrije Prugla, který byl jasný, bez BS odpovědi na každou otázku týkající se projektu v několika Q&Tak jako. Jak však všichni víme, býčí trh 2017–2018 nevydržel. Mnoho z vyvíjených produktů, jako je mobilní aplikace Covesting, se zdá být zatím nedokončeno.

Krycí Beta

Covesting zahajuje beta testování modulu Covesting na PrimeXBT. Obrázek přes Covesting

Na druhou stranu, nedávná integrace společnosti Covesting s PrimeXBT představuje pro projekt paradigmatický posun. Pruglo zpočátku předpokládal, že burzy kryptoměn využijí neocenitelnou funkci obchodování s kopiemi společnosti Covesting a zdá se, že vize se konečně stává realitou. Ačkoli je Pruglo diskrétní, pokud jde o partnerství, zdá se, že přijetí krycího modulu je na dobré cestě.

Výukový program pro krycí platformu

Ačkoli alfa verze výměnné platformy Covesting ještě nebyla spuštěna, je veřejně dostupná pro beta testování. Abyste k němu měli přístup, musíte si nejprve vytvořit účet. Proces je poměrně standardní: e-mail, heslo, potvrzení e-mailu a jste připraveni k zavedení (ish).

Krycí panel

Obchodní řídicí panel na platformě Covesting.

Jak je uvedeno na začátku tohoto článku, pokud byste chtěli vědět, jak používat modul Covesting v PrimeXBT, přečtěte si část Covesting Module v tomto článku.

Platforma Covesting má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní. Mezi funkce patří Dashboard, kde můžete sledovat své portfolio, okamžitá platební brána fiat-krypto (a naopak) a klasická burza spotů TradingView.

Krycí platforma

Krycí obchodní panel s temným tématem. Obrázek přes Covesting

K dispozici je také intuitivní karta Fondy pro zobrazení zůstatků kryptoměny a fiat peněženky, adresář aktivních obchodníků s kryptoměnou k dispozici pro obchodování s kopiemi a možnost zasílat zprávy ostatním uživatelům na platformě. Najdete také užitečný nástroj pro generování různých finančních zpráv, pobídek k doporučení, uživatelských nastavení (včetně bezproblémového světlého a tmavého motivu) a více možností zákaznické podpory.

Pokrývající požadavky KYC

Krycí KYC

Vyskakovací okno se objeví při pokusu o přesunutí finančních prostředků do nebo z krytí bez KYC

Chcete-li vložit nebo vybrat prostředky na Covesting, budete muset předložit dokumentaci Know Your Customer (KYC). Může to být buď pas, nebo národní občanský průkaz. Budete také muset uvést svou adresu a poskytnout platný dokument potvrzující tuto adresu. Podle centra nápovědy Covesting to může trvat kamkoli od 1 do 5 let ověřit. Jeden, kterým jste potvrdili svou totožnost, jste nyní skutečně připraveni k hodu!

Kryptoměny na krytí

Platforma Covesting v současné době nabízí k obchodování 8 kryptoměn: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Tether, Digibyte a token Covesting. Mezi podporované fiat měny patří euro, britská libra a americké dolary. Všechny kryptoměny jsou obchodovatelné proti fiat měnám a bitcoinům, přičemž několik z nich je obchodovatelných proti ethereu.

Kryptoměny na krytí

Aktiva podporovaná na platformě Covesting

Stojí za zmínku, že spotová výměna naznačuje, že k obchodování je k dispozici více kryptoměn, než kolik lze uložit nebo vybrat, včetně Tron, Monero a Tezos (XTZ). Kromě toho se objem prozatím na platformě Covesting zdá být poměrně nízký.

Jak již bylo řečeno, také se zdá, že existuje velmi časté obchodování, i když v menších nominálních hodnotách, než byste viděli na některých jiných burzách kryptoměny. S růstem uživatelské základny platformy se likvidita zlepší.

Obchodníci na krytí

Stejně jako u modulu Covesting vám platforma Covesting umožňuje automaticky kopírovat a provádět obchody profesionálních obchodníků s kryptoměnami. Podobně můžete vidět, jaký zisk každý obchodník za dané časové období vydělal.

Toto časové období je důležité si uvědomit, protože obchodník, který je v daném období delší a má 200% zisk, bude pravděpodobně spolehlivější než obchodník, který má 200% zisk, ale byl na platformě několik dnů.

Krycí modul PrimeXBT

Obchoduje s krycím modulem.

Pokud jste obchodníkem s kryptoměnami, funkce obchodování s kopiemi na platformě Covesting a modulu Covesting vám dává šanci předvést svůj talent a získat za svůj buck něco navíc (část s poplatky vysvětluje, jak).

Ačkoli budete také muset poskytnout dokumentaci KYC, platforma Covesting vám umožní nastavit veřejně viditelné uživatelské jméno místo vašich skutečných informací jako obchodníka a / nebo investora na platformě. Poznámka: investoři, kteří kopírují obchodníky, jim mohou přidělit pouze finanční prostředky pomocí tokenu COV.

Poplatky na krycí burze

Na krycí burze existují tři typy poplatků: obchodní poplatky, obchodní poplatky za kopírování a poplatky za vklad a výběr. The harmonogram poplatků za obchodování je založen na vašem 30denním objemu obchodování a výrazně zvýhodňuje tvůrce trhu, jak je vidět na obrázku výše.

Krycí poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování při krytí. Obrázek přes Krycí.

Kopírujte obchodní poplatky jsou super přímočaré a jsou následující: 2% vstupní poplatek (když začnete sledovat obchodníka), 10% poplatek za platformu (10% ze zisků, které jste vytvořili, které se použijí, když přestanete sledovat obchodníka), a 18% poplatek obchodníka (18 % ze zisku z obchodování s vašimi aktivy). Pokud uděláte jednoduchou matematiku, ponecháte si 72% zisků z obchodování s kopiemi.

Krycí vklad / výběr

Poplatky za vklad a výběr při krytí

Vklad a výběr poplatky za krytí se liší v závislosti na aktivu. Měny Fiat, konkrétně britská libra a eura, lze převádět na platformě Covesting a mimo ni pouze bankovním převodem. Převod prostředků na burzu nic nestojí, ale při výběru prostředků v GBP nebo EUR zaplatíte pěkný poplatek 50 GBP, respektive 50 EUR.

U kryptoměn se neplatí žádné poplatky za vklad, ale mějte na paměti minimální částky vkladu. Minimální částky pro výběr se také liší v závislosti na dané kryptoměně.

Krycí program doporučení

Pokud chcete pomocí Covestingu vydělat nějaké bitcoiny navíc, můžete tak učinit doporučením přátel na platformu pomocí odkazu doporučení, který se pro vás automaticky generuje na kartě Doporučení. Covesting vám dokonce poskytuje bezplatnou marketingovou sadu, která vám pomůže šířit informace o výhodách jejich platformy! Čím více lidí odkážete, tím více z jejich obchodních poplatků získáte.

Krycí úrovně doporučení

Odměňuje úrovně za doporučení v Covestingu

Funguje to takto: vše záleží na tom, jak moc vaše doporučení obchodují za 30 dnů. Pokud všichni lidé, kterým jste doporučili, obchodují za měsíc méně než 100 000 $ USD, získáte 20% z jejich poplatků za obchodování. To se zvyšuje o 10% za každých 100 000 $ USD, s nimiž obchodují, až o 40%. Jak již bylo řečeno, v pravidlech pro doporučení je uvedeno, že pokud některý z vašich obchodů za 30 dní obchoduje více než 400 000 $ USD, získáte přístup k některým „zvláštním podmínkám“.

Pokrývající zákaznickou podporu

Pokud jde o zákaznickou podporu, nabízí platforma Covesting tři možnosti: živý chat, vyplnitelný formulář s obecnými dotazy a rozsáhlou stránku s častými dotazy s názvem Krycí centrum nápovědy. Živý chat není ve skutečnosti živý chat, ale je to vyplnitelný formulář šablony e-mailu.

Krycí podpora

Stránka podpory na platformě Covesting. Obrázek prostřednictvím krycí podpory

Formulář Obecné dotazy je přesně to, co byste očekávali. Stránka FAQ poskytuje některé legitimně užitečné informace, které pomáhají zmateným uživatelům procházet platformu Covesting. Některé informace se bohužel zdají být zastaralé.

Náš názor na krytí

Platforma Covesting je naprosto neuvěřitelná. Je velmi uživatelsky přívětivý, rychlý, elegantní a není nabitý dalšími informacemi, které nesouvisejí s obchodováním (což se dnes zdá být stále častější u velkých burz).

Okamžitě pokrývající

Okamžitá výměna pokrývající

Můžete také metodicky sledovat své portfolio intuitivním způsobem, můžete tisknout finanční zprávy (což přijde velmi vhod, když se bude rolovat daňová sezóna). A co je nejdůležitější, můžete automaticky kopírovat obchody osvědčených veteránů obchodování s kryptoměnami!

Nejpůsobivější věcí na Covestingu je, že poznáte, že při budování jejich produktů bylo hodně práce. Všechno je pro nedostatek lepšího vyjádření, jak by mělo být, pokud jde o platformy pro obchodování s kryptoměnami.

Debut modulu Covesting na PrimeXBT je dalším důkazem toho, že tým Covesting může dodat neuvěřitelně cenné nástroje na trh, který pro ně hladoví. Doufejme, že se jejich generální ředitel Dmitrij Pruglo konečně může poplácat po zádech za práci, která byla opravdu dobře odvedena.

Krycí arbitráž

Jedna z mnoha funkcí, která v současné době na platformě Covesting není

Nyní několik nevýhod. Za prvé, na platformě Covesting není velký objem obchodování. I když se to zlepší, jakmile bude platforma oficiálně vydána, může chvíli trvat, než se stane dostatečně použitelnou pro seriózní obchodování.

Zadruhé, velká část dokumentace o platformě Covesting se zdá být zastaralá nebo nesprávná. To může novým uživatelům (nebo potenciálním uživatelům) ztěžovat pochopení toho, jak vše funguje. Nepomůže ani to, že existuje mnoho funkcí, které zde byly zmíněny, ale nebyly uvolněny, například algoritmické obchodování.

Za třetí, token COV. Je těžké pochopit, jak bude token s relativně nízkou maximální spotřebou efektivně použit jako token utility v Covesting ekosystému. Nevadí nízký objem obchodování – pravděpodobně bude více znepokojující, pokud se token aktivně obchoduje.

Krycí objem

Nízký objem obchodování tokenu COV podle CoinMarketCap

Token COV je také vázán na něco, co se pomalu stává minulostí: směnné poplatky. Jak uvedl generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao v nedávném rozhovoru, trh s kryptoměnou je závod o 0 poplatků. Co se stane s tokenem COV, když k tomu dojde?

Pokud jde o stranou, Covesting přinesl úroveň transparentnosti a uživatelské přívětivosti, která je v prostoru kryptoměny stále neuvěřitelně vzácná. Vytvořili fungující produkty a slibný důkaz konceptů, které zaručeně otřásají prostorem kryptoměny, a mohly by přinést lavinu uživatelů spěchajících využít obchodování s kopiemi a všechny další legitimně užitečné funkce, které Covesting nabízí.

Doporučený obrázek přes krytí

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto jsou názory pisatele a neměly by být považovány za investiční rady. Čtenáři by si měli udělat vlastní průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me