CryptoGrowth – vedoucí pozornosti

>

Rebecca Brooking je světová cestovatelka narozená na Novém Zélandu. Od roku 2006 se pohybuje až do poslední doby, kdy se usadila v Austrálii.

Kromě kryptoměny je Rebecca matkou tří dětí, které ji neustále inspirují, aby jim vytvořila lepší budoucnost. Kromě trávení času se svou rodinou bylo její největší vášní cestování a těsně za ní láska ke čtení a umění.

Rebecca poprvé slyšela o kryptoměně v roce 2010, ale bohužel se začala angažovat až v roce 2017. Nyní pracuje na budování komunity, která pomáhá dalším investorům a běžným lidem zapojit se do kryptoměny.

Komunita

Počet různých kanálů a platforem, které Rebecca používá, je ohromující. Kromě skupiny na Facebooku „Crypto All in All“, kterou založila v roce 2017, pracuje také na vzdělávání lidí o kryptoměně prostřednictvím její webové stránky kterou vytvořila v roce 2018.

To nemluvě o ní Cvrlikání a Telegram skupina, která se stala velkým zdrojem pro nové obchodníky s kryptoměnami.

Sledujte CryptoGrowth na Shrimpy!

Její komunita se zaměřuje na pomoc začátečníkům začít s kryptoměnou, vzdělávat je v klíčových aspektech správy portfolia a udržovat každého na zemi s realistickými cíli. Sofistikovanější investoři našli také pohodlí ve způsobu, jakým se Rebecca nezaměřuje na humbuk, ale spíše legitimní způsoby, jak vybudovat portfolio pro udržitelnou budoucnost.

Aby Rebecca pomohla jednoduchým způsobem spravovat portfolia, doporučuje své komunitě, aby pomocí Shrimpy vytvořila na trhu portfolio a průměrné dolary. Zatímco někteří lidé v její skupině používají Shrimpy, aby se diverzifikovali na aktiva s malou kapitalizací, jiní ji používají k implementaci své celkové portfoliové strategie.

Investiční strategie

Investiční strategie Rebeccy je převážně strategií nákupu a držení. To je jeden z důvodů, proč shledává Shrimpy tak užitečným. Hledá mince, které mají pevné základy a jasnou budoucnost. S dlouhodobým pohledem na trh může vybudovat portfolio, které vyžaduje minimální vyladění a pravidelně ukládat prostředky, které DCA do portfolia.

Před nákupem nového aktiva si nejprve přečte informace o kryptoměně a důvodech její existence. Pak, pokud věří, že to slouží skutečně prospěšnému účelu, prozkoumá minci hlouběji. Přečte si whitepaper, všechny relevantní články na médiu a dalších webech, jako je CryptoBriefing. Ve svých příspěvcích na blogu se podrobněji zabývá některými otázkami, na které se ptá https://cryptogrowth.info/icos/ a https://cryptogrowth.info/choosing-coins/.


Když přemýšlí o své úplné strategii, věří, že nejlepším přístupem je praktický pohled na investování. To znamená udržovat vysoké standardy poctivosti a bezúhonnosti. Každý návrh nebo propagace by měly dodržovat tyto vysoké standardy, aby se zajistilo, že její komunita může být důvěryhodným místem pro investory, aby se mohli začít učit o kryptoměně.

Nezajímá ji humbuk ani přehánění. Rovněž vášnivě věří, že každý by si měl vybudovat vlastní portfolio a většinu své kryptoměny mít offline ve svých peněženkách, aby byla zajištěna bezpečnost a klid..

Její nejběžnější doporučení pro hardwarové peněženky je Řada Ledger a BC Vault.

Filozofie

Dosud to byl volatilní rok. Jak pokračujeme do druhé poloviny roku 2020, Rebecca stále chybuje na straně kryptoměny, která zůstane krátkodobě medvědí. To je částečně způsobeno nejistotou pandemického a ekonomického oživení. Pro většinu jednotlivců může být obtížné přidělit disponibilní příjem kryptoměně, protože budou muset upřednostňovat základní potřeby.

Přestože panuje jistá míra nejistoty, věří, že současné globální události pomohou při přijímání kryptoměny jako alternativní třídy aktiv pro podniky i jednotlivce. Zvýšený celosvětový tisk měn by mohl povzbudit více lidí k prozkoumání alternativ k tradičním nástrojům peněžního trhu. Výhody, které kryptoměna nabízí, jsou stále více pochopeny a přijímány jednotlivci i společnostmi.

Rebecca byla fascinována kryptoměnou kvůli možnostem v tolika různých oblastech. Miluje myšlenku, aby lidé převzali kontrolu nad svými vlastními prostředky. Přestože kontrola vašich vlastních prostředků má aspekt odpovědnosti a někteří lidé utrpí ztráty v důsledku nerozumění těmto odpovědnostem, odpovědí na tuto otázku bude vzdělání a povědomí..

Také miluje různé způsoby, které lidé vymysleli, aby využili blockchain. Kromě jednoduchých plateb kryptoměna nakonec zlepší transparentnost, komunikaci a další obchodní aspekty, které mohou pomoci spotřebitelům, investorům a zaměstnancům společnosti po celém světě.

Názory

Oblíbené kryptoměny

 • Vechain

 • Token základní pozornosti

 • Řetěz

 • Celsia

 • BookChain

 • Zilliqa

 • Monero

 • Bitcoin

 • Ethereum

Oblíbení ovlivňovatelé

Mnoho vlivných ji pomohlo naučit, co nedělat, a demonstrovalo, jak se jí nechce dělat věci. Stále však má nějaké oblíbené jako CryptoLark, CryptoCasey, a Ready Set Crypto protože nabízejí praktické a užitečné informace.

Oblíbená burza

Coinspot je Rebečiným oblíbeným v Austrálii (K registraci použijte její přidružený odkaz) protože nákupy jsou rychlé a snadné, burza nabízí skvělou komunikaci a je pojištěna. Nabízejí také širokou škálu mincí a nabízejí mnoho různých možností nákupu. Pro mezinárodní nebo obchodní Binance (K registraci použijte její odkaz) je její práce, protože jsou velmi rychlé, uživatelsky přívětivé a mají skvělý systém podpory, pokud jej potřebujete.

Oblíbené nástroje

Oblíbené projekty

 • BlockFi pro úspory a půjčky

 • CRYPTOTAG pro zabezpečení (titanová mnemotechnická věta zabezpečení zálohy)

 • Nodexo pro snadný přístup k masternodům

 • Shrimpy je fantastické pro nenáročné rozšiřování portfolia a minimalizaci vystavení riziku.

Nezapomeňte na CryptoGrowth na Shrimpy!

Naše platforma pro sociální obchodování

Krevety je sociální obchodní platforma pro kryptoměnu. Je určen pro profesionální i začínající obchodníky, aby se dozvěděli o rostoucím krypto průmyslu. Na Shrimpy mohou uživatelé kopírovat portfolia a obchodní strategie jiných obchodníků.

Za méně než několik minut se můžete spojit s předními obchodníky na světě. Sledování více vůdců najednou poskytuje každému uživateli způsob, jak spravovat rozmanité portfolio strategií a kryptoměn.

Shrimpy podporuje 16 předních kryptoměn, automatizované portfoliové strategie a nástroje pro sledování trhu. Další informace o všem, co Shrimpy nabízí, naleznete na následujících odkazech:

Funkce

Studie

Návody

Obsah tohoto článku nelze považovat za investiční poradenství. Sledování sociálních vůdců může představovat potenciální riziko pro váš kapitál.

Následuj nás na Cvrlikání a Facebook pro aktualizace a zeptejte se našich úžasných aktivních komunit na Telegram & Svár.

Díky za zastavení!

Shrimpy Team

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me