Ceny tokenů za zapůjčení soli explodují, jakmile se blíží vydání platformy

Půjčování solí, koncem tohoto měsíce bude spuštěna půjčovací síť využívající Ethereum. Jako výsledek, SŮL tokeny mají více než zdvojnásobenou hodnotu a pravděpodobně budou pokračovat v tomto trendu vedoucím ke spuštění platformy. Čtěte dále a dozvíte se, proč se to děje.

Ocenění SALT Token

Tokeny pro platformu se původně prodávaly za zhruba 3 dolary, jakmile se dostaly na otevřený trh. Nyní se blíží $ 8 – $ 9. To znamená, že během několika měsíců od doby, kdy byly k dispozici, se více než zdvojnásobily. Důvod je dvojí.

Nejprve se očekává, že platforma bude uvedena do provozu později tento měsíc. Zatímco Salt odmítl uvést přesné datum, rozhodně opakovali, že tento měsíc budou živí. Jakmile bude platforma aktivní, budou tokeny okamžitě užitečné.

Za druhé, musíme pochopit, k čemu lze žetony použít. V současné době, kdy je platforma aktivní, budou mít dvě použití. Prvním použitím je zakoupení členství na webových stránkách Salt. Chcete-li získat půjčku, musíte mít členství.

Nejnižší členství stojí jednu sůl ročně a umožňuje půjčky až 10 000 $ najednou. K dispozici jsou vyšší úrovně a možné půjčky až do výše 1 milionu USD. Ty však vyžadují mnohem vyšší cenu soli.

Druhým použitím tokenů je jejich použití ke snížení úrokové sazby půjčky. Až do určitého okamžiku se dlužník může rozhodnout utratit žetony soli výměnou za sníženou úrokovou sazbu.

To může ušetřit spoustu peněz, zejména u větších půjček. Společnost nakonec uvedla, že žetony lze použít přímo jako zajištění proti půjčce.

Ve všech těchto případech bude oficiální ocenění a užitečnost jediného tokenu vždy ekvivalentní 25 $. Z tohoto důvodu lze s jistotou říci, že všechny tokeny na otevřeném trhu budou mít nakonec cenu, která se trvale pohybuje kolem 25 $.

Existuje několik konkurentů Salt Network, jako například Celsia a Ethlend. Sůl však bude téměř jistě první na trhu, a proto může být výsledkem dominance.

Společnost rovněž uvedla, že v průběhu času se může oficiální ocenění a užitečnost tokenu zvýšit, jak se mění potřeby trhu.

Doporučený obrázek přes Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me