Bitcoin se blíží novým maximům – pouze 41 dní bylo vyšších

>

Rok 2020 byl pro bitcoiny dosud skvělým rokem. Od začátku roku se hodnota bitcoinu zvýšila o 90%. To znamená, že pokud jste 1. ledna letošního roku investovali 10 000 $ do bitcoinů, měli byste již 19 000 $.

Vaše první myšlenka po letošním opětovném slyšení meteorického vzestupu bitcoinů může být, že jste nemohli vědět, že cena letos vzroste. To je samozřejmě pravda.

Vědět, kdy koupit aktivum, je vždy obtížné rozhodnutí. Nespočet „co kdyby“ nám víří v myslích pokaždé, když učiníme rozhodnutí, které by mohlo vést ke ztrátě kapitálu. Příběh bitcoinů se však stane zajímavějším, když se za posledních 10 let oddálíme.

Za posledních 10 let zažil bitcoin prudký růst. Bez marketingového oddělení nebo centralizovaného týmu se bitcoin stal nejúspěšnější technologií v moderní historii. Přesto investoři nadále hrají hru „co kdyby“ a opakují výmluvy, proč je investování do bitcoinů špatný nápad.

Otázka zní: Kdy byla vhodná doba na nákup bitcoinů?

Ve snaze zjistit, jaké dny by byly dobré dny pro nákup bitcoinů, jsme denně hodnotili cenové maxima bitcoinů. V průběhu posledních 2 568 dní jsme pečlivě vyhodnotili denní maxima, abychom zjistili, kolik dní by bylo výhodné koupit bitcoin, pokud byste je dnes prodali (29. října 2020).

Pro zábavu jsme provedli stejnou analýzu i na dalších populárních aktivech, abychom zjistili, jak si vedou. Níže jsou uvedeny výsledky pro ty, kteří jsou uvedeni níže.

Výsledek

Vzhledem k tomu, že bitcoiny a další aktiva se blíží historickým maximům, je snazší konceptualizovat tato data zvýrazněním počtu dní, kdy měl bitcoin vyšší cenu než dnes.

Počínaje bitcoinem vidíme, že z posledních 2 568 dní měl bitcoin vyšší cenu přesně za 41 dní. To znamená, že pokud byste investovali do bitcoinu v jeden z těchto 41 dnů a prodali jste bitcoin dnes, ztratili byste peníze.

To také znamená, že nákup bitcoinů v kterýkoli z 2 527 dalších dnů by byl ziskový! V zásadě platí, že pokud investor dnes prodal své bitcoiny, které byly zakoupeny v náhodný den za posledních 2 568 dní, má 98,4% šanci na zisk.

Přehodnocení naší klíčové otázky: Kdy byl vhodný čas na nákup bitcoinů?

Odpověď je zřejmá. V minulosti existovalo několik špatných časů pro nákup bitcoinů. Výjimkou bylo pouze těch 41 dní, kdy měl bitcoin vyšší cenu.

Nyní nezapomeňte, že se brzy můžeme dočkat nových maxim. V tu chvíli můžeme říci, že tam byl nikdy špatný čas na nákup bitcoinů. Představte si, že jste to věděli kdykoli za posledních 10 let. Určitě byste nasbírali tolik bitcoinů, kolik byste dostali do rukou – i když byla cena nepříjemně vysoká.

A co ostatní kryptoměny?

Při hodnocení některých dalších špičkových kryptoměn vidíme procentní rozpětí od 7,14% pro Waves až po 21,76% pro Cosmos. Zatímco většina z těchto aktiv nevidí jednociferná procenta za počet nerentabilních dnů, mnoho aktiv v průběhu minulého roku snižovalo rozdíl na 0%.

Co teď?

Není jasné, co dělat s těmito informacemi. I když by to mohlo naznačovat, že kryptoměny byly omlazeny a jsou na pokraji světově se měnícího běhu býků, mohlo by to také znamenat, že jsme jen na vrcholu jiného tržního cyklu.

Nikdo neví.

Na konci dne nikdo neví, zda cena aktiva půjde nahoru nebo dolů.

Více dobrých čtení

The Ultimate Guide to Crypto Trading Bots

Sociální obchodování – kopírování nejlepších obchodníků s kryptoměnami

Co je #DeFi? Průvodce decentralizovaným financováním

Kryptoobchod – Co je to spotový trh?

Krevety je platforma pro sociální obchodování, která vám pomůže automatizovat vaše kryptoobchodování. Připojte svůj směnný účet k Shrimpy a začněte spravovat své portfolio jako profesionál.

Následuj nás na Cvrlikání a Facebook pro aktualizace a zeptejte se našich úžasných aktivních komunit na Telegram & Svár.

Zřeknutí se odpovědnosti

Obsah slouží pouze k informačním účelům, neměli byste vykládat žádné takové informace nebo jiné materiály jako právní, daňové, investiční, finanční nebo jiné rady. Nic obsažené na našem webu nepředstavuje výzvu, doporučení, potvrzení nebo nabídku společnosti Shrimpy nebo jakéhokoli jiného poskytovatele služeb k nákupu nebo prodeji jakýchkoli cenných papírů nebo jiných finančních nástrojů v této nebo v jakékoli jiné jurisdikci, kde by taková výzva nebo nabídka byla nezákonná podle zákony o cenných papírech této jurisdikce.

Veškerý obsah na tomto webu jsou informace obecné povahy a neřeší okolnosti žádného konkrétního jednotlivce ani subjektu. Nic na tomto webu nepředstavuje odborné a / nebo finanční poradenství ani žádné informace na tomto webu nepředstavují úplné nebo úplné vyjádření k projednávaným záležitostem nebo souvisejícímu právu. Pouze vy přebíráte výhradní odpovědnost za vyhodnocení výhod a rizik spojených s použitím jakýchkoli informací nebo jiného obsahu na webu, než učiníte jakékoli rozhodnutí založené na těchto informacích nebo jiném obsahu. Výměnou za používání webu souhlasíte s tím, že nenesete odpovědnost za společnost Shrimpy, její přidružené společnosti nebo poskytovatele služeb třetích stran za jakýkoli případný nárok na náhradu škody vyplývající z jakéhokoli rozhodnutí, které učiníte na základě informací nebo jiného obsahu, který vám bude poskytnut prostřednictvím webu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me